Černoušek

Informace o barevných mutacích činčil.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Černoušek

Příspěvekod parisse » Ne Zář 30, 2007 14:30

Chci se zeptat jak se jmenuje A)Celočerná činča
B)černá s bílým bříškem
C)Její cena (obou)
D)čekací doba na mimča
Omlouvám se,že to píšu takhle jako deb..,ale neevím jak bych to dávala do věty.Tak jsem to napsala raději takhle

Disable adblock

Avatar uživatele
hani
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: Po Kvě 08, 2006 15:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hani » Ne Zář 30, 2007 14:42

Celá černá je black ebony (může mít i šedé břicho), s bílým bříškem je to black velvet.Podívej se na nějaké stránky, tam to máš přece vypsaný podrobně.Jinak cena těžko říct.Záleží na kvalitě, zbarvení a od koho kupuješ.Velvetci bývají většinou levnější :wink:

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Ne Zář 30, 2007 16:17

Velvet bych řekla do 1 000 a ebony bych řekla že mezi 1 000 - 3 000 Kč - jde o kvalitu. :wink: Já ebony budu dávat asi za 2 000Kč.

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Ne Zář 30, 2007 16:23

Vím o ročním velvetkovi za 1000,-kč .

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Černoušek

Příspěvekod martej » Ne Zář 30, 2007 18:00

parisse napsal:Chci se zeptat jak se jmenuje A)Celočerná činča
B)černá s bílým bříškem
C)Její cena (obou)
D)čekací doba na mimča
Omlouvám se,že to píšu takhle jako deb..,ale neevím jak bych to dávala do věty.Tak jsem to napsala raději takhle


a) existuje black ebony, hetero ebony ..black ebony je celý černý, hetero ebony má šedé bříško a boky.

b) black velvet

c) black ebony od 1-4 tisíc

d) black velvet je k sehnání takřka pořád, na ebonky se píšou čekací listiny :-)

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Ne Zář 30, 2007 18:47

Díky všem za rady,zatím je to vše ve stádiu úvah.Ale stejně díky,postupně si našetřím na ebonka a pak začnu shánět,respektive se zapíšu do čekácí listiny

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Ne Zář 30, 2007 18:49

To se nejdřív zapiš protože čekání je dlouhé :wink:

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Ne Zář 30, 2007 21:07

ajtik napsal:To se nejdřív zapiš protože čekání je dlouhé :wink:
Já bych chtěla víc Black ebony(celý černý) klučinu.Jen nevím ke komu se zapsat na čekačku,nikdo není ze západních Čech :((

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Ne Zář 30, 2007 21:13

Já myslím že pro černouška si budeš muset dojet kamkoliv.Já jsem byla pro toho svého na Kladně. :lol:

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Ne Zář 30, 2007 21:15

ajtik napsal:Já myslím že pro černouška si budeš muset dojet kamkoliv.Já jsem byla pro toho svého na Kladně. :lol:
No jo,ale nemám auto,ještě bych mohla zkusit kontaktovat pí. Bukovskou.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Ne Zář 30, 2007 21:45

do zapadnich ech se da určitě dovést ;-) Ti někdo určitě pomůže dovíst činčlku třeba z brna ;-)

Avatar uživatele
hani
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: Po Kvě 08, 2006 15:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hani » Ne Zář 30, 2007 22:03

parisse napsal:
ajtik napsal:To se nejdřív zapiš protože čekání je dlouhé :wink:
Já bych chtěla víc Black ebony(celý černý) klučinu.Jen nevím ke komu se zapsat na čekačku,nikdo není ze západních Čech :((


Pokud chceš černouška, tak si asi moc vybírat nemůžeš.Většina lidí si pro ně jezdí do Německa, nebo se klidně čeká i několik měsíců.Jestli si pro něj nebudeš ochotná nikam přijet, budeš čekat ještě dýl :wink:

Avatar uživatele
lwici
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1462
Registrován: So Črc 29, 2006 16:45
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwici » Ne Zář 30, 2007 22:38

Hehe já si pro něj jela do rakouska :).

Avatar uživatele
nikolka135
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: Stř Ún 28, 2007 15:26
Místo/Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nikolka135 » Po Říj 01, 2007 7:14

Já díky bohu(díky Romči :lol: ) Jen do Brna-z Krnova:)

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Po Říj 01, 2007 8:52

parisse napsal:
ajtik napsal:Já myslím že pro černouška si budeš muset dojet kamkoliv.Já jsem byla pro toho svého na Kladně. :lol:
No jo,ale nemám auto,ještě bych mohla zkusit kontaktovat pí. Bukovskou.

Já přece jednou do měsíce jezdím do Plzně a dokonce chovám černoušky :wink: A pokud bys nechtěla myš odemě (příští vrh nám už zamluvenej-teda podle toho co se narodí), tak se dá zařídit, že mi ho někdo dopraví do Turnova i z moravi - viď Marťo :lol: A protože jezdim autem, stačí, když by sis doběhla v Plzni na nádraží, kam vozim kámošku. :P

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Po Říj 01, 2007 9:09

No jasny:-) Ja mů§žu činčilu odvést- Liberec-Praha-Ostrava, Pardubice, Chrudim ......prostě všechny města na trase Liberec-Praha, Liberec- Ostrava, Liberec-Chrudim :-)

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Po Říj 01, 2007 18:59

žanda napsal:
parisse napsal:
ajtik napsal:Já myslím že pro černouška si budeš muset dojet kamkoliv.Já jsem byla pro toho svého na Kladně. :lol:
No jo,ale nemám auto,ještě bych mohla zkusit kontaktovat pí. Bukovskou.

Já přece jednou do měsíce jezdím do Plzně a dokonce chovám černoušky :wink: A pokud bys nechtěla myš odemě (příští vrh nám už zamluvenej-teda podle toho co se narodí), tak se dá zařídit, že mi ho někdo dopraví do Turnova i z moravi - viď Marťo :lol: A protože jezdim autem, stačí, když by sis doběhla v Plzni na nádraží, kam vozim kámošku. :P
A kolik by sis vzala za samečka?Na to nádraží to fakt nebude prooblém.Kdy tak bude další vrh černoušků?A ty máš myšky krásný,takže myšku od tebe všema 10

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Po Říj 01, 2007 19:47

parisse napsal:
žanda napsal:
parisse napsal:
ajtik napsal:Já myslím že pro černouška si budeš muset dojet kamkoliv.Já jsem byla pro toho svého na Kladně. :lol:
No jo,ale nemám auto,ještě bych mohla zkusit kontaktovat pí. Bukovskou.

Já přece jednou do měsíce jezdím do Plzně a dokonce chovám černoušky :wink: A pokud bys nechtěla myš odemě (příští vrh nám už zamluvenej-teda podle toho co se narodí), tak se dá zařídit, že mi ho někdo dopraví do Turnova i z moravi - viď Marťo :lol: A protože jezdim autem, stačí, když by sis doběhla v Plzni na nádraží, kam vozim kámošku. :P
A kolik by sis vzala za samečka?Na to nádraží to fakt nebude prooblém.Kdy tak bude další vrh černoušků?A ty máš myšky krásný,takže myšku od tebe všema 10

Podle toho jakýho černoučka. Nahoře jsem psala, že za černýho myšáka cca 2000. Další vrh, kdo ví. Sunny bojuje s infekcí v puse - měla kousnutí na nose a to se zanítilo a přešlo to do pusi. Možná budou další mimina za 3 měsíce, možná za dýl. Ale 2 samečky na ten vrh už mám zamluvený, tak nevim, uvidim. Pokud si nic neseženeš dřív, tak si tě zapíšu na 3tího kluka. Nebudu se zlobit, když mi řekneš, že máš jinýho od jinut. Ebonek se vždycky udá. :wink:
Děkuji za chválu myšek. :oops:

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Po Říj 01, 2007 19:54

žanda napsal:
parisse napsal:
žanda napsal:
parisse napsal:
ajtik napsal:Já myslím že pro černouška si budeš muset dojet kamkoliv.Já jsem byla pro toho svého na Kladně. :lol:
No jo,ale nemám auto,ještě bych mohla zkusit kontaktovat pí. Bukovskou.

Já přece jednou do měsíce jezdím do Plzně a dokonce chovám černoušky :wink: A pokud bys nechtěla myš odemě (příští vrh nám už zamluvenej-teda podle toho co se narodí), tak se dá zařídit, že mi ho někdo dopraví do Turnova i z moravi - viď Marťo :lol: A protože jezdim autem, stačí, když by sis doběhla v Plzni na nádraží, kam vozim kámošku. :P
A kolik by sis vzala za samečka?Na to nádraží to fakt nebude prooblém.Kdy tak bude další vrh černoušků?A ty máš myšky krásný,takže myšku od tebe všema 10

Podle toho jakýho černoučka. Nahoře jsem psala, že za černýho myšáka cca 2000. Další vrh, kdo ví. Sunny bojuje s infekcí v puse - měla kousnutí na nose a to se zanítilo a přešlo to do pusi. Možná budou další mimina za 3 měsíce, možná za dýl. Ale 2 samečky na ten vrh už mám zamluvený, tak nevim, uvidim. Pokud si nic neseženeš dřív, tak si tě zapíšu na 3tího kluka. Nebudu se zlobit, když mi řekneš, že máš jinýho od jinut. Ebonek se vždycky udá. :wink:
Děkuji za chválu myšek. :oops:
Tak teď jsem z toho vedle jak ta jedle.Jakýho černouška?Vím že jsou černý s černým nosem a nebo s bílým.Tak dokonale mutace neovládám..respektive je neovládám skoro vůbec.Zkusím někde najít obrázky a podle toho ti říct.Beru na vědomí,že jsem třetí v pořadí

Avatar uživatele
lululík
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 464
Registrován: So Dub 07, 2007 13:26
Místo/Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lululík » Po Říj 01, 2007 19:57

Já už zapsaná jsem! :lol:
A až budu mít holčinu od Péti (doufám že brzo :lol: :) )Tak snad budou i u mě nějací ti černouškové :wink: Ale to máš ještě tak....1rok dopředu než se něco narodí :lol: :lol:

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Po Říj 01, 2007 20:12

PRO ŽANDU:Tak jsem na ty mutace černoušků koukala a jsem z toho zmatená ještě víc.Zjistila jsem že je homo,hetero a lightt,medium a dark..Hetero jsou podle mě asi trochu levnější ne?A jinak je mi fuk,jestli bude light,medium nebo dark.Ale spíš podle ceny.A ještě na light atd(nebudu to znova vypisovat) se dělí hetero,homo nebo oba druhy ebonků?Nechci ho na chov,ale pro potěšení,takže by nevadila ani nějaká drobná vada.

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Po Říj 01, 2007 21:42

Já mám taky chov ebonků no tak kdyby jsi chtěla ode mě tak na ceně se domluvíme.Mám sice už taky záznamy,ale uvidím kolik se toho narodí a hlavně jak moc budou černí.Největší zájem je o ty nejčernější.Ono když to tady budeš sledovat tak to sem určitě napíši.První čtyři jsou zamluveni.Mám tři samce a u každého čtyři samičky.Doufej.

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Po Říj 01, 2007 22:21

ajtik napsal:Já mám taky chov ebonků no tak kdyby jsi chtěla ode mě tak na ceně se domluvíme.Mám sice už taky záznamy,ale uvidím kolik se toho narodí a hlavně jak moc budou černí.Největší zájem je o ty nejčernější.Ono když to tady budeš sledovat tak to sem určitě napíši.První čtyři jsou zamluveni.Mám tři samce a u každého čtyři samičky.Doufej.
Mě je jedno,jak moc bude černej,hlavně aby byl k rozeznání od ostatních mých myšek

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Út Říj 02, 2007 8:29

Ja chovam momentalne viac menej len ebony:-)

Mali by sme sa dohodnut na pomenovani lebo je z toho chaos.

Homo ebony je blbost pouzivat, lebo to sa da zistit len genetickymi testami a v zahranici sa pouziva Extra dark ebony. To je uplne cela cierna cincila bez jedineho siveho chlpu.

Black/dark ebony je cincila s ciernym chrbtom ale na bokoch a brusku su chlpy ciastocne sive.

Hetero/ light ebony je cincila siva ako standard, len ma aj sive brusko.

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Út Říj 02, 2007 8:43

Teď jsem našla činču,kterou bych chtěla úplně nejvíc,jenže tato bude asi podle mě velmi drahá http://cincilavdome.wz.cz/barvy.html Je to ta na obrázku homo ebony

Disable adblock


Vrátit se na “Barevné mutace”