cincilka a pes

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

arziska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 374
Registrován: Út Zář 16, 2008 19:08
Místo/Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod arziska » Ne Srp 02, 2009 21:27

Já myslím že nezáleží ani tak na rase, jak na výchově a hlavně na povaze psa. Mám ridgebacka,který činči miluje, můžu je vypustit a nechat se psem v pokoji, neublíží jim, nechá je po sobě skákat a je si svou velikostí vědom, protože když mu myšky lítají pod nohama,tak instinktivně stojí a ani se nehne, aby na ně nešlápnul. Je vychovaný, ale rozhodně jako správný RR neposlechne na slovo. Můj druhý pes je kříženec střední velikosti,který je 100% poslušný,ví že činčám nesmí nic udělat, ale v jeho přítomnosti bych je nepustila, nevěřím mu.Stačí chvilinka a může být zle. Činči to tak asi taky cítí, protože s RR se v klidu čuchají přes klec a na toho druhého prskají....Takže přeji,ať trefíš na správného pejska a i když ne, tak se to dá při troše opatrnosti zvládnout...

Disable adblock

Teres
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 50
Registrován: So Kvě 30, 2009 22:02
Místo/Bydliště: Holetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Teres » Po Srp 03, 2009 8:33

S tou výchovou souhlasím. Naše jezevčice chodí ke kleci a činču vždycky olízne a sedne si u klece a pozoruje ji. Berňačka už se taky seznamovala, ale nějak se činče nelíbila, ta na ní prskla a tak si naše psice lehla a byl pokoj. Ale teď přes týden jsem měla činči u přítele a mají výmarskýho ohaře, nevychovanýho, dělá si co chce, a tak jsem musela pořád hlídat, aby miláčkovi něco neudělal a trnula jsem hrůzou, aby se něco nestalo. Je to prostě všechno na nás, jak si je vychováme. :wink:


Vrátit se na “Bydlení”