vitrina

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

kovbojicek

vitrina

Příspěvekod kovbojicek » Stř Zář 20, 2006 19:36

ahoj, nevim jestli to bylo na tomto foru, ale myslim, ze ano... videla jsem tu nekolik fotek bajecnych vitrin, ktere byly pres celou mistnost (a byly nejen pro činči ale i pro osmaky, muzete mi prosim napsat, jestli jsem se nespletla a kdyztak v ajke sekci to je? diky moc

Disable adblock

Forty

Příspěvekod Forty » Čt Zář 21, 2006 9:04

No je možné že to bylo tady, jelikož lidi co tady jsou se rádi pochlubí a my ostatní jsme rádi zainspiraci a nápady a tak :lol: no zkusil bych to ve fotogalerii, popřípadě v této sekci fóra s názvem klec, a taky vím že většina lidiček je má třeba i na osobních stránkách, takže hodně štěstí v hledání :wink:

Host

Příspěvekod Host » Čt Zář 21, 2006 20:35

Forty napsal:No je možné že to bylo tady, jelikož lidi co tady jsou se rádi pochlubí a my ostatní jsme rádi zainspiraci a nápady a tak :lol: no zkusil bych to ve fotogalerii, popřípadě v této sekci fóra s názvem klec, a taky vím že většina lidiček je má třeba i na osobních stránkách, takže hodně štěstí v hledání :wink:


díky moc

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Čt Zář 21, 2006 20:52

Vybavuju si jednu fotku činčil v ubykaci za sklem, jen je tu teď příliš mnoho fotek a já si zaboha nemůžu vzpomenout, čí ta ubykace byla.

Disable adblock

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Čt Zář 21, 2006 22:20

NEhledáš toto???:Obrázek

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Pá Zář 22, 2006 7:00

To jsem myslela ;-)

Forty

Příspěvekod Forty » Pá Zář 22, 2006 7:41

fuj ta je ošklivá, teda z mého pohledu, pro činčilky je moc pěkná, mají výběh a spoustu věcí uvnitř, jen ta estetická stránka

no my s Bifinkou už začínáme uvažovat o stěhování, tak je na mě už vymýšlení nějaké stěny, ne obývací, ale činčilkovské :wink: :lol:

a už se mi začínají hrnout do hlavy zajimavé nápady, takže až se to povede, předpokládám tak do půl roku, tak vám tady hned hodíme fotky pro další inspiraci :wink: :twisted:

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Pá Zář 22, 2006 12:22

Forty napsal:fuj ta je ošklivá, teda z mého pohledu, pro činčilky je moc pěkná, mají výběh a spoustu věcí uvnitř, jen ta estetická stránka

no my s Bifinkou už začínáme uvažovat o stěhování, tak je na mě už vymýšlení nějaké stěny, ne obývací, ale činčilkovské :wink: :lol:

a už se mi začínají hrnout do hlavy zajimavé nápady, takže až se to povede, předpokládám tak do půl roku, tak vám tady hned hodíme fotky pro další inspiraci :wink: :twisted:

A nechceš ty nápady hodit aspoň na papír a dát jsme potřebuji insporaci na novou klec? Taky uvažujem o nové "kleci" ze skříně kde mají zašouplé stávající bydlení... Hlavně uvažujem nad předkem a dvířkama? :wink: jestli tam zachovat ty 2police a udělat jim tam jen díry na průlez a nebo jen dát nové menší poličky včude???

Forty

Příspěvekod Forty » Pá Zář 22, 2006 12:48

pokud se kouknes k nam na stranky, nebo do nasi fotogalerie, teda fotogalerie biffinka, tak zatim to mame, vcelku jednoduse, teda dvirka, jen dvoudilna velka a kvalitni pletivo, nejsem moc pro pletivo na kralikarny, je vcelku ostre, mame s centimetrovymi očky a s povrchovou upravou pozink.

A uvnitr jsme zachovali dve police ve kterych jsou diry a pridali dalsi mensi. mylsim ze cincilky jsou spokojene, ale budou se stehovat, hned jak mi priklepnou hypoteku a my si vybereme nejaky byt. a pak zacne zase prace pro me :wink:

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Pá Zář 22, 2006 14:17

jo stejný pletivo používáme taky, už jen proto že mít v pokoji pletivo pro králíky mi příjde dost hnusný :? tak hodně zdaru s hypotékou

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”