Jaké jsou vhodné hračky???

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Káťa88

Jaké jsou vhodné hračky???

Příspěvekod Káťa88 » So Črc 01, 2006 12:30

Mohli byste mi poradit, čím zpestřit činče domeček??? Jaké jsou vhodné hračky?? Nějak si z těch diskusí neumím vybrat. díky :)

Disable adblock

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Re: Jaké jsou vhodné hračky???

Příspěvekod Vlasticka » So Črc 01, 2006 12:32

Káťa88 napsal:Mohli byste mi poradit, čím zpestřit činče domeček??? Jaké jsou vhodné hračky?? Nějak si z těch diskusí neumím vybrat. díky :)


Je tady par temat, ktere se zabyvaji primo hrackama, staci jen pohledat :wink: Nechtej po nas at to zase opisujeme, vzdyt by to bylo to same :lol: :lol: :lol:

Káťa88

Re: Jaké jsou vhodné hračky???

Příspěvekod Káťa88 » So Črc 01, 2006 12:37

Vlasticka napsal:
Káťa88 napsal:Mohli byste mi poradit, čím zpestřit činče domeček??? Jaké jsou vhodné hračky?? Nějak si z těch diskusí neumím vybrat. díky :)


Je tady par temat, ktere se zabyvaji primo hrackama, staci jen pohledat :wink: Nechtej po nas at to zase opisujeme, vzdyt by to bylo to same :lol: :lol: :lol:


jo jo, díky, já se tedy podívám, když já vždycky nenarazím na to co zrovna hledám, tak je pravda, že je pro mě jednodušší napsat to jako nové téma a nebo spíš pokud je to třeba už hodně dlouho co jste to řešili, tak pak třeba noví uživatelé jako já, odpoví radši sem, ale díky

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » So Črc 01, 2006 12:46

nahore je funkce hledat, staci zadat hracky a vypisou se vsechny temata kde se hracky resily. Dve temata se Hracky primo jmenujou, taky tema Jak vybavenou mate klec..... Bud v Bydleni nebo Ostatni.

Disable adblock

Káťa88

Příspěvekod Káťa88 » So Črc 01, 2006 12:51

Vlasticka napsal:nahore je funkce hledat, staci zadat hracky a vypisou se vsechny temata kde se hracky resily. Dve temata se Hracky primo jmenujou, taky tema Jak vybavenou mate klec..... Bud v Bydleni nebo Ostatni.


moc díky, toho jsem si nevšimla.

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”