INzerce Petry

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

pajaseb

INzerce Petry

Příspěvekod pajaseb » So Dub 17, 2010 22:53

A DOST!!!!!!!!!!!!!!!!Takhle si nenecham, ponižovat svoji sestru!!!Než začnu psát,nejsem typ člověka co lže!!!.A opravdu bych nepsala jsem !!!!!!!ptákoviny!!!!. Jsem sestra (dvojče) co jezdí za svoji segrou domu spát. A od té doby co má činčily jsem viděla jak si všechno od nich zjistila aby mohla svému malému zvířátku pomoci.!!!Je prostě do nich blázen...Furt jim něco nového kupuje jídlo houpačku,mystičky a říkám ji at si koupí něco na sebe,ale vždycky koupí jemu hlavně.Furt se s činčilkou mazlila,když měla prvního Kulíška. Opravdu ho měla ráda!!!Uměla si ho zavolat.a další věci...Starala se opravdu o něj.Když sním neco bylo hned se informovala od dalšÍ lidí co to znamená když třeba má fleky na poličce nebo má mokré očičko.A to mi nepřijde ,že je to rozmazlené dítě!!!!Její 18 let a ví co a jak se zvířátkem. Má snim trpělivost ,jestli se to změní nebo ne. Segra chtěla dvě ,ALE KDYŽ VIDÍ ŽE TA MLADŠÍ ČINČILKA SE POVYŠUJE NA TOho STARŠÍHO ,A TEN STARŠÍ SI TO NECHÁ LÍBIT,TAK JE JASNÝ ŽE BUDE UTOČIT KDYŽ SI TO NECHÁ LÍBIT JE TO JAK U LIDÍ TAK I ZVÍŘAT.!!! Za prvé něco jste řekla sestře ,že si ho vezmete,že máte samičku pro něj ,že ho nikomu nedáte a potom tady vidím ,že ho prodáváte.!!A sestře jste řekla ,že ho nemá dávat.!Tak potom neříkejte něco tomu člověku ,když pak LŽETE!!!Za další tomu člověk co ho chtěla dát už měla činčilku,tak že toho umí docela DOST!!!A to jak segra miluje činčilky a stará se o něj. \A mazlí se a má snimi trpělivost neznámená že je to rozmazlený dítě!!!Radši se za myslete nad sebou co říkáte.!!!:-((((((!!!!!,že to není pravda,přitom já, její dvojče viděla jak se o něj stará.!!!!! Tak si příště tady nevymlouvejte!!!!!:-(((((((. A je to uplne samí jestli vy ho prodáte někomu nebo sestra dá kámošce co bydlí hned nad ní.Je to samá věc!!Tak koukejte na to co tady píšete!!!Ted jde vidět aspon kdo tady má pravdu..Tři lidi co to viděly. A sama jsem viděla jak je snížek splašený,přibral hezky,ale nedá se chytit a ani pohladit pomazlit. Tak tady nic nežíkejte o rozmazleným dítěti. Segra měla trpělivost ze se nenechal chytit ale to ze začal utocit nA CHIPA.!!Za to nemuzem...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Disable adblock

chocolate
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 648
Registrován: Pá Pro 18, 2009 22:05

Příspěvekod chocolate » So Dub 17, 2010 23:05

již jsem se vyjádřila a tohle napadání míním dál jen ignorovat,jelikož se nezakládá na pravdě

pajaseb

Re: INzerce Petry

Příspěvekod pajaseb » So Dub 17, 2010 23:05

:evil:
Naposledy upravil(a) pajaseb dne So Dub 17, 2010 23:07, celkem upraveno 1 x.

pajaseb

Příspěvekod pajaseb » So Dub 17, 2010 23:07

Pravda tohle je!Já nelžu.Mě je to jedno.Hodně lidí si už o vás udělalo hodfně pěkný obrázek.No nevím komu budou věřit jestli jednomu člověku proti třem který toho ví dost...o vás..A já rozhodně nelžu to co tady píšu.!!!!Lidi to poznaj časem sami...
Naposledy upravil(a) pajaseb dne So Dub 17, 2010 23:08, celkem upraveno 1 x.

Disable adblock

veru-linka

Re: INzerce Petry

Příspěvekod veru-linka » So Dub 17, 2010 23:07

pajaseb napsal:A DOST!!!!!!!!!!!!!!!!Takhle si nenecham, ponižovat svoji sestru!!!Než začnu psát,nejsem typ člověka co lže!!!.A opravdu bych nepsala jsem !!!!!!!ptákoviny!!!!. Jsem sestra (dvojče) co jezdí za svoji segrou domu spát. A od té doby co má činčily jsem viděla jak si všechno od nich zjistila aby mohla svému malému zvířátku pomoci.!!!Je prostě do nich blázen...Furt jim něco nového kupuje jídlo houpačku,mystičky a říkám ji at si koupí něco na sebe,ale vždycky koupí jemu hlavně.Furt se s činčilkou mazlila,když měla prvního Kulíška. Opravdu ho měla ráda!!!Uměla si ho zavolat.a další věci...Starala se opravdu o něj.Když sním neco bylo hned se informovala od dalšÍ lidí co to znamená když třeba má fleky na poličce nebo má mokré očičko.A to mi nepřijde ,že je to rozmazlené dítě!!!!Její 18 let a ví co a jak se zvířátkem. Má snim trpělivost ,jestli se to změní nebo ne. Segra chtěla dvě ,ALE KDYŽ VIDÍ ŽE TA MLADŠÍ ČINČILKA SE POVYŠUJE NA TOho STARŠÍHO ,A TEN STARŠÍ SI TO NECHÁ LÍBIT,TAK JE JASNÝ ŽE BUDE UTOČIT KDYŽ SI TO NECHÁ LÍBIT JE TO JAK U LIDÍ TAK I ZVÍŘAT.!!! Za prvé něco jste řekla sestře ,že si ho vezmete,že máte samičku pro něj ,že ho nikomu nedáte a potom tady vidím ,že ho prodáváte.!!A sestře jste řekla ,že ho nemá dávat.!Tak potom neříkejte něco tomu člověku ,když pak LŽETE!!!Za další tomu člověk co ho chtěla dát už měla činčilku,tak že toho umí docela DOST!!!A to jak segra miluje činčilky a stará se o něj. \A mazlí se a má snimi trpělivost neznámená že je to rozmazlený dítě!!!Radši se za myslete nad sebou co říkáte.!!!:-((((((!!!!!,že to není pravda,přitom já, její dvojče viděla jak se o něj stará.!!!!! Tak si příště tady nevymlouvejte!!!!!:-(((((((. A je to uplne samí jestli vy ho prodáte někomu nebo sestra dá kámošce co bydlí hned nad ní.Je to samá věc!!Tak koukejte na to co tady píšete!!!Ted jde vidět aspon kdo tady má pravdu..Tři lidi co to viděly. A sama jsem viděla jak je snížek splašený,přibral hezky,ale nedá se chytit a ani pohladit pomazlit. Tak tady nic nežíkejte o rozmazleným dítěti. Segra měla trpělivost ze se nenechal chytit ale to ze začal utocit nA CHIPA.!!Za to nemuzem...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Tak to souhlasím... A je pravda to,že se jim Jája věnuje hodně,než mně a jiným kamarádkám.

chocolate
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 648
Registrován: Pá Pro 18, 2009 22:05

Příspěvekod chocolate » So Dub 17, 2010 23:09

dary se nedávají dál,buď se vrátí nebo nechají-jediné,co k tomu říci.
a děkuji všem lidem,kteří mně v SZ podpořili a ví,jak to je :wink:
dobrou noc 8)

Avatar uživatele
jaji-nka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 574
Registrován: So Dub 04, 2009 21:20

Příspěvekod jaji-nka » So Dub 17, 2010 23:12

:|

pajaseb

Příspěvekod pajaseb » So Dub 17, 2010 23:13

To si teda nemyslím ,kdyby vás lidi podpořili,tak tady píšou. Vím co to je podpoření.!!!Já VÍM JEN TO ŽE JSTE ULHANÁ.A to co je pravda je spíše tady,a to že tady říkám ,že opravdu nelžu bych sem nepsala.!!!!Tak že ZBOHEM!!!!! :!:

veru-linka

Příspěvekod veru-linka » So Dub 17, 2010 23:13

chocolate napsal:dary se nedávají dál,buď se vrátí nebo nechají-jediné,co k tomu říci.
a děkuji všem lidem,kteří mně v SZ podpořili a ví,jak to je :wink:
dobrou noc 8)


Mně ste řekla že se do toho nemám starat že o tom nic nevím, ale ty lidi co vás tak podpořili hodně ( a vůbec jestli to je pravda) vůbec nevěděli co tady dělal... Já jsem to viděla a není to moc pěkné. A kdyby něco to co píše pajaseb je pravda a mi si za tím stojíme.

Avatar uživatele
genca
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Po Črv 08, 2009 0:10
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod genca » So Dub 17, 2010 23:14

Myslím, že je zbytečný vyvolávat hádky holky... Jestli jde o to, že je teď Snížek na prodej, třeba si ho Petra chtěla nechat, ale pak si to rozmyslela, nebo se jí do chovu už nehodí, ale chtěla mu radši sehnat novýho majitele sama, podstatný je, aby se měl činčilák dobře ne? Myslím, že nikdo nepochybuje, že má Jája svoje činčily ráda a věnuje se jim. A Veru-linko, když jsi Snížka nedostala ty, pořídíš si jinou činčilku... Mě se taky stalo, že jsem měla od známých slíbenou činčilu, už ji měli přivézt a rozhodli se že ne (shodou okolností ji stejně máme doma, protože za nějaký čas bylo už neúnosné aby si ji nechali, ale to je vedlejší)...

pajaseb

Příspěvekod pajaseb » So Dub 17, 2010 23:14

Jo a je to PĚKNĚ UBOHÝ KDYŽ TO PÍŠE V SOUKROMÉ ZPRÁVĚ!!! :lol:
Naposledy upravil(a) pajaseb dne So Dub 17, 2010 23:24, celkem upraveno 1 x.

veru-linka

Příspěvekod veru-linka » So Dub 17, 2010 23:16

genca napsal:Myslím, že je zbytečný vyvolávat hádky holky... Jestli jde o to, že je teď Snížek na prodej, třeba si ho Petra chtěla nechat, ale pak si to rozmyslela, nebo se jí do chovu už nehodí, ale chtěla mu radši sehnat novýho majitele sama, podstatný je, aby se měl činčilák dobře ne? Myslím, že nikdo nepochybuje, že má Jája svoje činčily ráda a věnuje se jim. A Veru-linko, když jsi Snížka nedostala ty, pořídíš si jinou činčilku... Mě se taky stalo, že jsem měla od známých slíbenou činčilu, už ji měli přivézt a rozhodli se že ne (shodou okolností ji stejně máme doma, protože za nějaký čas bylo už neúnosné aby si ji nechali, ale to je vedlejší)...



Já vím ale to co udělala není moc pěkné. Jestli ho dá někomu jinému nebo mně to je snad jedno hlavně že bude činčilák vpořádku. A taky at potom jáje nelže.

pajaseb

Příspěvekod pajaseb » So Dub 17, 2010 23:17

genca napsal:Myslím, že je zbytečný vyvolávat hádky holky... Jestli jde o to, že je teď Snížek na prodej, třeba si ho Petra chtěla nechat, ale pak si to rozmyslela, nebo se jí do chovu už nehodí, ale chtěla mu radši sehnat novýho majitele sama, podstatný je, aby se měl činčilák dobře ne? Myslím, že nikdo nepochybuje, že má Jája svoje činčily ráda a věnuje se jim. A Veru-linko, když jsi Snížka nedostala ty, pořídíš si jinou činčilku... Mě se taky stalo, že jsem měla od známých slíbenou činčilu, už ji měli přivézt a rozhodli se že ne (shodou okolností ji stejně máme doma, protože za nějaký čas bylo už neúnosné aby si ji nechali, ale to je vedlejší)...

oNA JE MÁ RADA,ALE AT TADY NEŘÍKÁ TO ŽE JE JAK MALÝ DÍTĚ CO SI DUPE!|!!!v 18 LETECH UŽ MÁ SNAD ROZUM NE???SNAD!!!a VÍ CO DĚLÁ. a ZTO ŽE JSEM PÍŠEM PRAVDU JE PRAVDA A ONA LŽE..MOHLA JI TO TAKY ŘÍCT ,ŽE SI TO ROZMYSLELA.A TO ŽE TADY LŽE ŽE SI TO VERU-LINKA VYMYSLELA ŽE TO NENÍ PRAVDA ,TAK JE!!!

pajaseb

Příspěvekod pajaseb » So Dub 17, 2010 23:21

veru-linka napsal:
genca napsal:Myslím, že je zbytečný vyvolávat hádky holky... Jestli jde o to, že je teď Snížek na prodej, třeba si ho Petra chtěla nechat, ale pak si to rozmyslela, nebo se jí do chovu už nehodí, ale chtěla mu radši sehnat novýho majitele sama, podstatný je, aby se měl činčilák dobře ne? Myslím, že nikdo nepochybuje, že má Jája svoje činčily ráda a věnuje se jim. A Veru-linko, když jsi Snížka nedostala ty, pořídíš si jinou činčilku... Mě se taky stalo, že jsem měla od známých slíbenou činčilu, už ji měli přivézt a rozhodli se že ne (shodou okolností ji stejně máme doma, protože za nějaký čas bylo už neúnosné aby si ji nechali, ale to je vedlejší)...



Já vím ale to co udělala není moc pěkné. Jestli ho dá někomu jinému nebo mně to je snad jedno hlavně že bude činčilák vpořádku. A taky at potom jáje nelže.[/quote




Asi tak nějak. Nenechám si tady líbit to ,jak tady píše o mé sestře nepěkné věci jak. je lepší říct pravdu než lhát. Kdo lže do pekla se hrabe,.!!!!

veru-linka

Příspěvekod veru-linka » So Dub 17, 2010 23:23

pajaseb napsal:
veru-linka napsal:
genca napsal:Myslím, že je zbytečný vyvolávat hádky holky... Jestli jde o to, že je teď Snížek na prodej, třeba si ho Petra chtěla nechat, ale pak si to rozmyslela, nebo se jí do chovu už nehodí, ale chtěla mu radši sehnat novýho majitele sama, podstatný je, aby se měl činčilák dobře ne? Myslím, že nikdo nepochybuje, že má Jája svoje činčily ráda a věnuje se jim. A Veru-linko, když jsi Snížka nedostala ty, pořídíš si jinou činčilku... Mě se taky stalo, že jsem měla od známých slíbenou činčilu, už ji měli přivézt a rozhodli se že ne (shodou okolností ji stejně máme doma, protože za nějaký čas bylo už neúnosné aby si ji nechali, ale to je vedlejší)...



Já vím ale to co udělala není moc pěkné. Jestli ho dá někomu jinému nebo mně to je snad jedno hlavně že bude činčilák vpořádku. A taky at potom jáje nelže.[/quote




Asi tak nějak. Nenechám si tady líbit to ,jak tady píše o mé sestře nepěkné věci jak. je lepší říct pravdu než lhát. Kdo lže do pekla se hrabe,.!!!!




Přesně :)

Avatar uživatele
genca
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Po Črv 08, 2009 0:10
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod genca » So Dub 17, 2010 23:26

pajaseb napsal:
genca napsal:Myslím, že je zbytečný vyvolávat hádky holky... Jestli jde o to, že je teď Snížek na prodej, třeba si ho Petra chtěla nechat, ale pak si to rozmyslela, nebo se jí do chovu už nehodí, ale chtěla mu radši sehnat novýho majitele sama, podstatný je, aby se měl činčilák dobře ne? Myslím, že nikdo nepochybuje, že má Jája svoje činčily ráda a věnuje se jim. A Veru-linko, když jsi Snížka nedostala ty, pořídíš si jinou činčilku... Mě se taky stalo, že jsem měla od známých slíbenou činčilu, už ji měli přivézt a rozhodli se že ne (shodou okolností ji stejně máme doma, protože za nějaký čas bylo už neúnosné aby si ji nechali, ale to je vedlejší)...

oNA JE MÁ RADA,ALE AT TADY NEŘÍKÁ TO ŽE JE JAK MALÝ DÍTĚ CO SI DUPE!|!!!v 18 LETECH UŽ MÁ SNAD ROZUM NE???SNAD!!!a VÍ CO DĚLÁ. a ZTO ŽE JSEM PÍŠEM PRAVDU JE PRAVDA A ONA LŽE..MOHLA JI TO TAKY ŘÍCT ,ŽE SI TO ROZMYSLELA.A TO ŽE TADY LŽE ŽE SI TO VERU-LINKA VYMYSLELA ŽE TO NENÍ PRAVDA ,TAK JE!!!

Mě je taky osmnáct :wink: a myslím si že hádat se kdo lže a kdo nelže nemá cenu, každej má svou pravdu a lidi který to jenom pozorujou si sami udělají obrázek :wink: mě ostatně bylo taky na fóru za určitou věc už vynadáno od jiných chovatelů, ale každej má prostě svůj pohled na věc, svůj názor a svoje metody jak chová... Tak myslím že dokola křičet že někdo lže nemá cenu a to právě může ostatním připadat jako dětinský chování. Mě by se taky nelíbilo, kdyby mi někdo říkal, že jsem jako malý dítě a starám se třeba o činče špatně, ale já vím, že co dělám dělám vždycky proto, že si myslím, že je to pro moje zvířata nejlepší a když se to někomu nezdá...

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » So Dub 17, 2010 23:26

Tohle mi připadá jak když se do někoho pustí staré drbny.Ono ne že by Petru nikdo nepodpořil,ale spíš se tu s váma nechce hádat jak na nádraží nebo tu prostě v 11h večer není!
Nevím co tu pořád rozebíráte,Petra se jen slušně ohradila na vaše napadání v jejím inzerátu a vy se tu do ní takhle pustíte.
Navíc- jste tři skoro rodinný příslušníci na jednu,to mi připadá dost zavádějící.A ta hlavní osoba,o kterou jde se ani nevyjadřuje,třeba má jiný názor.
Snížek byl darovaný s ohledem na finanční situaci,tak bych považovala za slušné,pokud si ho dotyčná osoba nemůže nechat,že ho vrátí.Ne ho dávat dál.
Zjistěte si více informací než začnete někoho napdat,Snížek měl jít k samičce,ale k Petře se dostali 2 dost zanedbané činčilky,tak se postarala o ně a Snížka už nemá kam dát.To se snad pochopit dá,ne?

veru-linka

Příspěvekod veru-linka » So Dub 17, 2010 23:33

minlub napsal:Tohle mi připadá jak když se do někoho pustí staré drbny.Ono ne že by Petru nikdo nepodpořil,ale spíš se tu s váma nechce hádat jak na nádraží nebo tu prostě v 11h večer není!
Nevím co tu pořád rozebíráte,Petra se jen slušně ohradila na vaše napadání v jejím inzerátu a vy se tu do ní takhle pustíte.
Navíc- jste tři skoro rodinný příslušníci na jednu,to mi připadá dost zavádějící.A ta hlavní osoba,o kterou jde se ani nevyjadřuje,třeba má jiný názor.
Snížek byl darovaný s ohledem na finanční situaci,tak bych považovala za slušné,pokud si ho dotyčná osoba nemůže nechat,že ho vrátí.Ne ho dávat dál.
Zjistěte si více informací než začnete někoho napdat,Snížek měl jít k samičce,ale k Petře se dostali 2 dost zanedbané činčilky,tak se postarala o ně a Snížka už nemá kam dát.To se snad pochopit dá,ne?



Snížka chtěla spátky,jelikož mně ho nechtěla dát,kvůli tomu stresu... A že má pro něj samičku aspoň doma.

Avatar uživatele
jaji-nka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 574
Registrován: So Dub 04, 2009 21:20

Příspěvekod jaji-nka » So Dub 17, 2010 23:34

Petra mi Snížka darovala,jelikož jsem její kamarádka... A už to neřešte,nemá to cenu.. Jsou tu jenom hádky... Akorát tady někdo dostane tresty úlně zbytečné :( :!: Veronika není náš rodiný příbuzný.. Jenom kamarádka..

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod romana » So Dub 17, 2010 23:40

Téma zamykám, bohužel opět budeme muset rozdělit tresty za porušování pravidel, stojí vám to všem za to? :roll:

Uživatelka jaji-nka dostává napomenutí, za duplicitní uživatele (stejná IP).

Uživatelky pajaseb a veru-linka dostávají BAN (duplicitní uživatelé, porušení několika bodů pravidel).

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”