Různé krmivo pro různé generace

Zde se můžete ptát a radit o tom, co činčila smí či nesmí jíst.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » So Kvě 28, 2011 22:45

taky mě to napadlo :?

Disable adblock

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » Čt Črv 30, 2011 15:55

Hele lidi super joke :lol:
Tak jsem před chvílí mluvila (dlouze :lol: ) s obchodním zástupcem Vitakraftu pro (nejen) Prahu. Ptala jsem se ho mimochodem jak se to má s těma kuličkama, no a samozřejmě je stahovat nebudou. Mluvili jsme spolu o tom konkrétním zverimexu, ze kterýho tahle debata vznikla. Tak prej tam odběr rušej, že se to moc neprodává :shock: (samozřejmě jinak se to prodává velmi a jsou na to výborné reference, ale to my víme sami, že jo, jak jsou minimálně ty dětský kuličky super), no a né, že by od Vitakraftu bylo něco nového, pani prodavačka to úplně popletla, protože prý mají nasmlouvanou jinou zahraniční značku velice výhodně, takže ne vitakraft complete něco nového nýbrž něco "nevitakraft" kdo ví co, protože by to snad mělo bejt nějaký zrní, takže směsky, takže fakt brutus. No nevim, co si k tomu pan obchodní zástupce přidal sám, ale zdálo se mi, že je dost v obraze a že paní prodavačka se může seknout, to vážně chápu, kor když to pravděpodobně vůbec nevede ten obchod, je to jen pobočka, že jo. Jen doufám, že to nakonec směska nebude, to, co tam budou prodávat a určitě i propagovat :( Jinak jestli máte málo kuliček, jdu jich pořádnou hromadu objednat a příští čtvrtek by mi je měli dovézt :D

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Čt Črv 30, 2011 17:26

Sáso, tak prosím jedny velký a jedny malý :)
ps: jedny pro mimina a jedny pro dospěláky

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » Čt Črv 30, 2011 21:41

jasný :D

Disable adblock

Zuzana27
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 116
Registrován: Stř Pro 23, 2009 9:45
Místo/Bydliště: Topoľčany

Re: Různé krmivo pro různé generace

Příspěvekod Zuzana27 » Stř Črc 13, 2011 20:28

Tiež dávam guličky od vitakraft, keď boli malinké, tak som kupovala pre miminka, teraz kupujem tie pre dospelé, ale mám pocit, že viac im chutili tie pre miminka, ale papkajú aj tieto, chutia im, len menej. Ja som ich dokonca kúpila od Lucky, (niekto mi tu dal na ňu kontakt) ktorá predáva dosť veľa rôzneho tovaru pre činčilky aj rôzne značky

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » Pá Črc 15, 2011 11:58

Tak záhada vyřešena. Zrovna jsem dnes šla z jednání o prodej Supreme a zašla jsem pro Ph papírky do toho výše zmíněného zverimexu. A koukla jsem, co tam teda vlastně prodávaj jinýho. No a oni tam maj místo Vitakraftích kuliček Supreme :lol: Od nich jsou dvě krmení pro činči. Jedny velice kvalitní granule a pak taková směska, kterou jsem vehementně odmítla, ale viděla jsem ji rozbalenou a skoro uvažuji, jestli by se dala dávat aspoň jako doplňkové krmivo, protože zas tak mizerně nevypadala, ale jako kompletní - hlavní krmivo bych to v žádnym případě nedávala, hrozí selekce. Brzy to budeme mít na Činčilce na skladě.

Disable adblock


Vrátit se na “Strava”