magnesium

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

petra.sarrah

magnesium

Příspěvekod petra.sarrah » So Črc 30, 2005 12:21

ahoj po dlouhé době opět píšu.nedávno běžel na Animal Planet pořad o činčilách(nekoukal se někdo??) -chovatelka (70ks)!činčil doporučuje dávat místo fungistopu do písku magnésium(používají ho atleti...na bradla,kruhy atp) má to prý lepší účinek nek než fungistop i co se týká bakterií-a není prý tak drahý.už jsem to jednou psala ale někam to skočilo a nevím kam, :evil: co si o tom myslíte případně máte to někdo odskoušený... 8)

Disable adblock

Host

Příspěvekod Host » Pá Říj 14, 2005 12:51

nás naštěstí ještě plíseň nedostihla,a le až se tak stane, tak budu ochotná vyzkoušet cokoliv
otázka je, kde magnezium dostat a jestli nebude činča od toho celá bílá, jako ti atleti!!!a jestli z toho prachu nedostane zase zánět do oka!
ale nevidím důvod, proč jí to tam nepřidat, určitě to nějaké pozitivní účinky má, magnezium se doporučuje i lidem s problémama s pletí nebo kůží...

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Pá Říj 14, 2005 18:32

to mě mrzí, že jsem to neviděla, přitom na tyhle programy čučím pořád.... budu muset hlídat víc programy, aby mi něco takového příště neuteklo. Magnesium, hm, pochybuju, že to poblíž našeho města někde seženu. Ale fungistop taky zabírá, mám to vyzkoušený

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Pá Říj 14, 2005 19:02

Neměli by magnesium v lékárně? Zkusila bych se tam zeptat.

Disable adblock

romana

Příspěvekod romana » Pá Říj 14, 2005 20:40

Myslím, že to budou mít ve zdravotnických potřebách, ale viděla jsem to v Brně v nějakém sportu. Určitě se při nákupech budu po tom dívat a napíši :o)

petra.sarrah

magnesium

Příspěvekod petra.sarrah » So Říj 15, 2005 18:34

dík,já to skusím někde ve škole poptat se učitelů odkud se to kupuje nebo kde by se to dalo sehnat a nebo někde na stadionu :?: :?: :?: :lol:

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » So Říj 15, 2005 18:36

Já bych nejprve asi zkusila ty zdravotnické pomůcky. Nevím, jestli se do toho sportovcům třeba ještě něco nepřidává, aby pak z toho nebyl průšvih :shock: :roll: :lol:

petra.sarrah

magnesium

Příspěvekod petra.sarrah » So Říj 15, 2005 19:08

mně nešlo o to si je od nich vzít jen se zeptat kde to objednávají...spíš kde se to dá sehnat v malým množství páč přes ně se můžu dostat přímo k výrobci a nebude ta cena třeba natažená tak jako v mloobchodě 8) 8)

Zolty

Re: magnesium

Příspěvekod Zolty » So Říj 15, 2005 23:50

petra.sarrah napsal:mně nešlo o to si je od nich vzít jen se zeptat kde to objednávají...spíš kde se to dá sehnat v malým množství páč přes ně se můžu dostat přímo k výrobci a nebude ta cena třeba natažená tak jako v mloobchodě 8) 8)

myslim, že v dobrym obchodu se sportem to nebude problém... nebo by teda neměl být.. možná i v lékarně?

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”