Osvědčení veterináři

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
adulca
Nový uživatel
Příspěvky: 6
Registrován: Čt Led 19, 2012 17:49
Místo/Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Osvědčení veterináři

Příspěvekod adulca » Pá Říj 05, 2012 16:03

rezinka07 napsal:
adulca napsal:A na Vysočině nikdo nikoho nezná? V Jihlavě je Veterinární klinika Na Slunci a je tam MVDr. Martina Chvojsíková, která má v popisu napsaný, že se specializuje na diagnostiku, stomatologii a problematiku chorob drobných savců. Máte s ní někdo zkušenosti?

prosim poslala by jste mi odkaz.... napisu jim tam o potvrzeni a do seznamu samozrejme pridam


http://www.veterina-naslunci.cz/ - tady jsou jejich stránky, je tam ještě psaná lékařka MVDr. Libuše Vochyánová, která se specializuje na nemoci malých zvířat, ale právě je na mateřské.

Disable adblock

Avatar uživatele
adulca
Nový uživatel
Příspěvky: 6
Registrován: Čt Led 19, 2012 17:49
Místo/Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Osvědčení veterináři

Příspěvekod adulca » Pá Říj 05, 2012 16:07

dnemcova napsal:Tady to je:

MVDr. Lubomír Žalud, Na drahách 29, 664 11 Zbýšov, telefen: +420-546 431 539

Poznámka: Žaludovi chovají asi 20 let činčilky a pan Žalud je veterinář....mají velké zkušenosti. Ale broušní zubů atd....to klinika v Brně.

Daniela


Super, mockrát děkuji za kontakt :)

Adéla

Avatar uživatele
aaki
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: Čt Lis 16, 2006 10:17
Místo/Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvědčení veterináři

Příspěvekod aaki » Čt Led 10, 2013 14:11

ahojte. zubky nam brusili tu:
veterinárna klinika Bullypet
http://www.bullypetklinika.sk/uvod/
Odborárske námestie 4 (začiatok Krížnej ulice) , Bratislava

ráno sme prišli, že máme problém, činču hneď zobrali na rontgen, vysvetlili o čo ide a rovno si ju tam nechali. večer bola zoperovaná. dostala antibiotiká a analgetiká kvôli prerastajúcim koreňom, probiotiká a ešte dáke dobroty za odmenu, že bola dobrá :-) starala sa o ňu veľmi milá pani doktorka.

Avatar uživatele
aaki
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: Čt Lis 16, 2006 10:17
Místo/Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvědčení veterináři

Příspěvekod aaki » Pá Led 18, 2013 9:13

ten Bullypet skor iba zubky.
kompletne vysetrenie: Bennett v Lamaci, Bratislava, doktorka Salajová. pani doktorka ma doma cincilku a je velmi ochotna pomoct. www.bennett.sk maju digitalny rontgen, cize im nic neujde :-)

Disable adblock

NNikisek
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 259
Registrován: Ne Lis 15, 2009 19:41
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvědčení veterináři

Příspěvekod NNikisek » Ne Bře 24, 2013 12:05

Pro nemocné činčilky z okolí Prahy a Berouna sem přidávám odkaz na skvělou veterinářku Terezu Ježkovou, nejenomže nám zachránila naše zlatíčko Saphirku s abcesem na krčku, která dle jedné lékařky byla na utracení ! ale Sáfa si Terku asik tak oblíbila, že si způsobila další zranění prstíků na nožce a i tento ošklivě vypadající úraz nám Terka pomáhá zdárně léčit, tato skvělá a šikovná veterinářka si zaslouží náš dík =D> a všem vřele doporučuji :wink:
http://zverolekarka.com/

Kejmila
Nový uživatel
Příspěvky: 7
Registrován: Stř Zář 29, 2010 22:14

Re: Osvědčení veterináři

Příspěvekod Kejmila » Čt Črv 20, 2013 16:50

V Plzni bych asi "vyřadila" z doporučených veterinářů Veterinární kliniku Kleisslova.. když tam jdeme se psem, tak nemám výhrady.. ale co se týče činčil, tak vůbec neví.. dnes jsem tam byla a když jsem řekla, že jdu s činčilou, (aby ji daly infuzi z přehřátí) tak na mě vykulily oči a pomalu se na ni bály sáhnout.. byly tam tři veterináři a bylo mi řečeno, že ani neví kde má žílu a co ji dát, že už to má stejně spočítaný a že už ji nepomůže nic.. :-(
Takže pro Plzeň a okolí doporučuji jedině Starvet ve Starém Plzenci-Mvdr. Pokorný, ten je fakt jednička! :-)

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvědčení veterináři

Příspěvekod Wulfina » Čt Črv 20, 2013 17:18

Ješiši a co činčilka? Žije? Nebo jí potkal stejný osud, jako dneska naší milovanou Sagitu? (dnes zemřela, nejspíše vedrem)

Kejmila
Nový uživatel
Příspěvky: 7
Registrován: Stř Zář 29, 2010 22:14

Re: Osvědčení veterináři

Příspěvekod Kejmila » Čt Črv 20, 2013 17:34

Jé, chudinka :-( to vedro je fakt příšerný..
No zatím žije.. ale je to ještě mimčo, v sobotu ji teprve budou dva měsíce.. k Pokornýmu jsme teď jezdili dva týdny, malá se zahákla nohou v houpačce, takže si nějak pohmoždila nohu, tak měla dva týdny ortezu.. včera jsem u něj byla na kontrole a na sundání a vše bylo ok, běhala.. pak jsem přijela domů a čekal mě šok, ležela na boku, byla fakt "uvařená".. volala jsem jemu, co s ní máme dělat, tak mě odeslal na Kleisslovku, že ji mám nejblíž, abych nemusela zas až k němu v tom vedru, aby ji dali co nejrychlejc infuzi.. tak se pak po telefonu s nim radili, co mají dělat.. dostala fízák, glukozu a steroidy pod kůži, že má strach aby ji neotekl z přehřátí mozek.. večer ji budu ještě sama dávat fízák a krmit.. a doufat, že se z toho dostane :-(

Avatar uživatele
LUCIA
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1517
Registrován: Út Srp 15, 2006 13:16
Místo/Bydliště: Bratislava, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvědčení veterináři

Příspěvekod LUCIA » Čt Črc 11, 2013 21:41

www.vetline.sk veterinárna nemocnica VetLine, Staromestská 6/D, BA, MVDr. Boris Bartoš

Alexandra12
Nový uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: Čt Pro 19, 2013 22:19

Re: Osvědčení veterináři

Příspěvekod Alexandra12 » Čt Pro 19, 2013 22:22

Dobrý den,jsem tu nová a chtěla bych se zeptat,zda někdo nemá nějakého ověřeného veterináře v Příbrami? Děkuji za odpověď

Alexandra12
Nový uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: Čt Pro 19, 2013 22:19

Re: Osvědčení veterináři

Příspěvekod Alexandra12 » Čt Pro 19, 2013 22:27

http://www.nazdabori.cz/index.php
Našla jsem tuto kliniku,ale nikdy jsem tam nebyla.Nevím na jaká zvířátka se specializují :(

Avatar uživatele
NikolaGott
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 62
Registrován: Stř Led 08, 2014 21:24
Místo/Bydliště: Vojkovice

Re: Osvědčení veterináři

Příspěvekod NikolaGott » So Led 11, 2014 20:37

Já osobně jsem z Jáchymova u Karlových Varů. Na Vánoce jsem sháněla zvířecí pohotovost a byl mi doporučen pan doktor Martin Sobota. Mluvila jsem s ním pouze po telefonu ale poradil mi moc dobře. Je zde vyhlášeným odborníkem na činčilky a potvrzují to i ostatní veterináři z Karlových Varů. Byla bych teda ráda aby na seznam přibyl i on :) Přidávám i jeho internetové stránky ;)

http://www.veterinakv.cz/veterinarni-or ... tin-sobota

ketrrinka
Nový uživatel
Příspěvky: 7
Registrován: Stř Pro 21, 2011 20:07
Místo/Bydliště: malacky

Re: Osvědčení veterináři

Příspěvekod ketrrinka » Út Led 14, 2014 16:16

Ahojte, pekne prosím, neviete mi niekto poradiť veterinára, ktorý sa rozumie činčilkám, tu na Slovensku??? Potrebovala by som niekoho v okolí Banskej Bystrice, ale aj ďalej na východ..

Ja osobne som najviac spokojná s vet. klinikou v Brne, na Palackého (je to vlastne veterinárna a farmaceutická uiverzita), konkrétne doktor Jekl. Ale odborníkov je tam viac, spokojní sme boli celkovo so všetkými, čo sa prístupu týka (všetko super vysvetlili), ale aj správania sa voči zvieratkám.. Pridávam kontakt:

Klinika chorob ptáků, plazů a drobných savců:
Otevírací doba pro veřejnost: pondělí až pátek 8.00 -12.00; 13.00 – 15.00

Telefonní kontakt do ambulancí:
Drobní savci.. +420 5 4156 2368

Pohotovost: 15.00 – 8.00 (pohotovostní telefon 420 731 878 484)
Víkendy, svátky a dny pracovního volna: Pohotovost 24 hodin (pohotovostní telefon 420 731 878 484)

Avatar uživatele
silva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1353
Registrován: Čt Srp 31, 2006 22:14
Místo/Bydliště: Brno

Re: Osvědčení veterináři

Příspěvekod silva » Ne Bře 23, 2014 18:31

Prosím o přesnou adresu veteriny v Černovicích v Brně (Tarja na srazu v Brně říkala, že jsou dobří) a hlavně proti klinice na Palackého mají dobrou pracovní dobu.
Kdo víte jméno paní doktorky a adresu nebo kontakt, prosím napište na : 548mat@seznam.cz
Děkuji, S.

Avatar uživatele
Dantha
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 662
Registrován: Út Črc 14, 2009 15:03
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvědčení veterináři

Příspěvekod Dantha » Ne Bře 23, 2014 22:09

Tady je odkaz: http://www.exovet.cz/

Chodím tam taky s činčilkama a spokojenost!

davanity
Nový uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: Út Črc 10, 2012 9:00

Re: Osvědčení veterináři

Příspěvekod davanity » Út Črv 24, 2014 16:03

Dobrý den,
chtěla bych doporučit Veterinární Ordinaci Spořilov U Gymnázia v Praze :) Byli jsme tam s samečkem na kastraci u pana doktora Bezdíčka a odvedl skvělou práci, už dříve jsme tam byli i s pejskem a osmáky a nikdy jsem si nemohla stěžovat, mají krásný přístup ke zvířatům a je vidět, že se o ně pečlivě starají a nic nezanedbávají a zároveň si neúčtují takové pálky jako např. ve veterinární nemocnici Libuši, kde se chovají hrozně a jde jim spíše o peníze než zdraví zvířete.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvědčení veterináři

Příspěvekod Terezka » Pá Říj 24, 2014 14:00

Nevím, jestli to tu už někdo nepsal, ale doktorka Chylíková momentálně neordinuje, neb je na mateřské dovolené.
Takže jsem se dostala k doktorce Ploškové z kliniky Bílá Hora. Dneska jsem jí musela svěřit Rudlu, protože má přerostlé stoličky, odpoledne se uvidí. Působila na mě dobře, že se vyzná.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Osvědčení veterináři

Příspěvekod Terezka » Po Říj 27, 2014 11:26

Takže doktorku Ploškovou také můžu doporučit. Od pátku uběhlo několik dnů a Rudla je v pořádku, hlodá, vypadá dobře :).

-LexSan-
Nový uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: Pá Kvě 17, 2013 12:47

Re: Osvědčení veterináři

Příspěvekod -LexSan- » Stř Pro 10, 2014 10:56

Pro Hradec Králové bych chtěla doporučit paní doktorku Hanu Horákovou, která nám už opakovaně brousila zuby a dokonce si poradila se zapouzdřeným útvarem na pohlavních orgánech našeho mláděte. (Dokonce se na náš případ ptala na veterinární konferenci a prý jsou podchyceny s naší malou jen 3 případy :shock: ) I přes velkou vytíženost je paní doktorka ochotná a věcná.

http://www.veterinahk.cz/index.html
Adresa:
Tř. čs. armády 216, 500 03, Hradec Králové (Gayerovy kasárny)

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”