Kontrola od Krajské Veterinární Správa

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

lustici
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 285
Registrován: Stř Lis 17, 2010 13:38

Kontrola od Krajské Veterinární Správa

Příspěvekod lustici » Ne Kvě 20, 2012 7:41

Téma bylo odděleno od tematu výstava činčilek: viewtopic.php?f=3&t=13326&p=157615#p157615

Dora napsal:Výstava byla moc krásná, pěkné činčilky, super organizace, šikovný posuzovatel, výborné domácí občerstvení a velice přátelská atmosféra pořadatelů i vystavujících, ani jsme si nedali pokazit náladu kontrolou, kterou nám zajistila paní Černá (lustici). Všechno bylo v naprostém pořádku.Chválím pořadatele, gratuluji oceněným činčilkám :-) a zdravím všechny zůčastněnné chovatele!!!


Tento příspěvěk beru jako napadení mé osoby, protože jsem žádnou kontrolu nezařizovala,
takže važte slova než něco napíšete!
Nebo snad máte v ruce nějaký dokument, kde je napsáno,
že Eva Černá žádá o kontrolu pořádané akce, tam a tam, tehdy a tehdy z toho a toho důvodu.
Takže čekám Vaši omluvu, protože žádný takový dokument neexistuje!
Žádost o kontrolu bych musela poslat písemně a dokonce ji podepsat.

Disable adblock

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod katchenqua » Ne Kvě 20, 2012 8:04

lustici napsal:
Dora napsal:Výstava byla moc krásná, pěkné činčilky, super organizace, šikovný posuzovatel, výborné domácí občerstvení a velice přátelská atmosféra pořadatelů i vystavujících, ani jsme si nedali pokazit náladu kontrolou, kterou nám zajistila paní Černá (lustici). Všechno bylo v naprostém pořádku.Chválím pořadatele, gratuluji oceněným činčilkám :-) a zdravím všechny zůčastněnné chovatele!!!


Tento příspěvěk beru jako napadení mé osoby, protože jsem žádnou kontrolu nezařizovala,
takže važte slova než něco napíšete!
Nebo snad máte v ruce nějaký dokument, kde je napsáno,
že Eva Černá žádá o kontrolu pořádané akce, tam a tam, tehdy a tehdy z toho a toho důvodu.
Takže čekám Vaši omluvu, protože žádný takový dokument neexistuje!
Žádost o kontrolu bych musela poslat písemně a dokonce ji podepsat.



Pokud se nepletu a nejsem úplně pitomá, tak žádost o kontrolu subjektů, jakými je například výstava činčil se dá žádat i přes internet a tím pádem není nutné podepisovat jakoukoli záležitost.
Již párkrát jsem paní z KVS žádala o kontrolu některých zverimexů,kde se mi zdáli nevhodné podmínky a nahlašování probíhalo přes internet, kde jsem zadala své iniciály a do círka dvou dnů jsem byla kontaktována přímo paní z KVS(jméno si nepamatuji)ale znám ji. :)

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod katchenqua » Ne Kvě 20, 2012 8:10

Jen dodám vyjádření k té kontrole.
Sama od sebe KVS na tyto akce nejezdí, i když jsem mluvila s paní, tak říkala, že mají tolik záležitostí na starosti, že mnohdy ani neuspokojí požadavky lidí,kteří chtěli něco prošetřit.
Nechápu jak někdo jen z dlouhé chvíle, nebo závisti je schopen poslat kontrolu. K nám do práce jí také neustále někdo posílá a nechápu proč, kdyby kontroly posílali lidi do jiných zverimexů, nebo do množíren kde se dnes a denně odehrává týrání zvířat,ale posílat ji na místa kde by to člověk nečekal? No tak nad tím mi zůstává rozum stát.
Když jsem poslala kontrolu onehdy já? No tak to byl žako v kleci ani ne pro andulku. To je důvod pro to,aby to bylo prošetřený ... Jediný co je kámen úrazu, KVS musí volat dopředu, že dorazí, takže když mi pak paní volala, byla jsem neskutečně vytočená, páč žako tam nebyl....
Ať tu kontrolu zajistil kdokoli je to jen ubohý člověk,který se doma nudí a vůbec mu nejde o pohodu a blaho zvířat,ale jen o osobní mstu, je to ubohé a trapné.
Jsem ráda, že na výstavě proběhlo vše v pořádku a dopadlo to dobře, ono se nic jiného taky čekat nedalo :) Podle fotek, místo krásné, činčilky spokojené :)))

lustici
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 285
Registrován: Stř Lis 17, 2010 13:38

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod lustici » Ne Kvě 20, 2012 8:14

katchenqua napsal:Pokud se nepletu a nejsem úplně pitomá, tak žádost o kontrolu subjektů, jakými je například výstava činčil se dá žádat i přes internet a tím pádem není nutné podepisovat jakoukoli záležitost.
Již párkrát jsem paní z KVS žádala o kontrolu některých zverimexů,kde se mi zdáli nevhodné podmínky a nahlašování probíhalo přes internet, kde jsem zadala své iniciály a do círka dvou dnů jsem byla kontaktována přímo paní z KVS(jméno si nepamatuji)ale znám ji. :)


O to lépe, že ji znáte, tak se tam můžete informovat, zda jsem o nějakou kontrolu žádala
a potom zde zveřejněte výsledek svého zjištění.

Už mě opravdu nebaví, jak se mě zde snaží všichni napadat !

Disable adblock

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod katchenqua » Ne Kvě 20, 2012 8:25

lustici napsal:
katchenqua napsal:Pokud se nepletu a nejsem úplně pitomá, tak žádost o kontrolu subjektů, jakými je například výstava činčil se dá žádat i přes internet a tím pádem není nutné podepisovat jakoukoli záležitost.
Již párkrát jsem paní z KVS žádala o kontrolu některých zverimexů,kde se mi zdáli nevhodné podmínky a nahlašování probíhalo přes internet, kde jsem zadala své iniciály a do círka dvou dnů jsem byla kontaktována přímo paní z KVS(jméno si nepamatuji)ale znám ji. :)


O to lépe, že ji znáte, tak se tam můžete informovat, zda jsem o nějakou kontrolu žádala
a potom zde zveřejněte výsledek svého zjištění.

Už mě opravdu nebaví, jak se mě zde snaží všichni napadat !


Nic proti Vám, já Vás vlastně neznám,ale nebude to tím, že jste to třeba vy, kvůli které jsem já nešla vystavovat(a měla jsem fakt co) protože za mnou přišly pořadatelé, že mají strach, a že byste mohla udělat zle?
Nezlobte se,ale pokud někdo do něčeho neustále rýpe, stará se o to o co nemá, vždy bude první na listu a jakmile se něco stane, půjde to na jeho hlavu.
Je lepší se do ničeho neplést.
Myslete si o mne co chcete, mě je to stejně jedno. Ale vadí mi to, že někdo neustále škodí a už nejen pořadatelům včerejší výstavy,ale vlastně celému foru. Když se podíváte do diskuzí níže, tam zjistíte co by ty lidi rádi, jak by chtěli aby to vypadalo.

Ano paní z KVS se pokusím zeptat , uvidíme zda-li mi to řekne.

Tuto diskuzi končím, protože tohle sem nepatří, mají se zde dávat dojmy z výstavy a tam jsme nebyly. Nechci dostat ban, nebo napomenutí.

lustici
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 285
Registrován: Stř Lis 17, 2010 13:38

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod lustici » Ne Kvě 20, 2012 8:40

Výstavy všech možných úrovní pořádám a spolupořádám již od roku 1998
a pokud má pořadatel zajištěno vše, tak jak má,
není důvod oslovovat chovatele, aby nevystavovali
ani zamlčovat informace okolo výstavy samotné...
Naopak já osobně zvu na výstavy i další chovatele,
kteří se našich výstav ještě nezúčastnili,
aby si přijeli svá zvířata porovnat s ostatními.
Kontroly nám chodí pravidelně na všechny výstavy
a na některou, ještě třeba v loňském roce, dokonce tři kontroly
je to naprosto běžné, protože k tomu mají veškerá oprávnění.

marttaska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 72
Registrován: Stř Lis 04, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod marttaska » Ne Kvě 20, 2012 9:52

lustici napsal:Výstavy všech možných úrovní pořádám a spolupořádám již od roku 1998
a pokud má pořadatel zajištěno vše, tak jak má,
není důvod oslovovat chovatele, aby nevystavovali
ani zamlčovat informace okolo výstavy samotné...
Naopak já osobně zvu na výstavy i další chovatele,
kteří se našich výstav ještě nezúčastnili,
aby si přijeli svá zvířata porovnat s ostatními.
Kontroly nám chodí pravidelně na všechny výstavy
a na některou, ještě třeba v loňském roce, dokonce tři kontroly
je to naprosto běžné, protože k tomu mají veškerá oprávnění.

Na konec jsme rádi,že paní KVS došla a sami jsme se přesvědčily,že bylo vše v pořádku jak má být
spokojení můžou být i ti kteří nevěřily,že budeme mít vše v pořádku

lustici
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 285
Registrován: Stř Lis 17, 2010 13:38

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod lustici » Ne Kvě 20, 2012 10:08

Dora napsal:Výstava byla moc krásná, pěkné činčilky, super organizace, šikovný posuzovatel, výborné domácí občerstvení a velice přátelská atmosféra pořadatelů i vystavujících, ani jsme si nedali pokazit náladu kontrolou, kterou nám zajistila paní Černá (lustici). Všechno bylo v naprostém pořádku.Chválím pořadatele, gratuluji oceněným činčilkám :-) a zdravím všechny zůčastněnné chovatele!!!


opakuji, že nehodlám být opakovaně lživě napadána
a podle nových pravidel by měl být "citovaný" příspěvek vymazán - jako lživý!!!
nebo předložte písemný důkaz z KVS

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstava činčilek

Příspěvekod martej » Ne Kvě 20, 2012 10:25

paní černá, můžete laskavě přestat rušit tuto diskuzi a vyřídit si to osobně? do tohoto tématu to nepatří a hlavně už na to nikdo není zvědavý a nebaví nás číst hádky, které rozpoutáváte. :evil:

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”