???chovatel-obchodnik???????

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Čt Dub 09, 2009 17:56

Ne za to nemůže, ale může za to, že prodala činčilu o které nic nevěděla DO CHOVU....

Disable adblock

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Čt Dub 09, 2009 17:57

Biffi napsal:A pravda, že ona chovatelka co ji Romce prodala to vědět nemohla, ale když tu činčilu koupila někde na netu, tak ji očividně taky nezajímali rodiče ani nic podobného. Takže jí koupila jen za účelem dalšího prodeje? A tím pádem jí bylo jasné, že s činčilou nemusí být vše v pořádku... Podle mě mohla Romcu jako zacinajiciho chovatele upozornit, ze cincila neni z jejiho chovu. :? ale je to jen muj nazor

Ja fakt netušim ,proč ji kupovala , ale souhlasim s tvym nazorem ;) . To by fakt mela , ale to romca tu udelala blbost a je pozde na to , abychom vsichni nadavali chovatelce , ktera nemohla tusit , ze ta cincilka dopadne tak , jak dopadla .

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Čt Dub 09, 2009 17:58

Biffi napsal:Ne za to nemůže, ale může za to, že prodala činčilu o které nic nevěděla DO CHOVU....


Ano , ja bych to tak neudelal .

Avatar uživatele
kikes
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: So Črv 14, 2008 16:42
Místo/Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kikes » Čt Dub 09, 2009 17:58

jess uz ti nekdo rekl ze samochvala smrdi a poradne :lol:

Disable adblock

Romca
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Ne Črv 08, 2008 19:54

Příspěvekod Romca » Čt Dub 09, 2009 17:59

Jessy ty jsi me asi vubec nepochopila me nejde o ty nemoci me jde o to ze jsem se po 4mesicich od pani chovatelky dozvedela, ze ji koupila pres Faunu a na to me kdyz jsem cincilku kupovala neupozornila CHAPES? A jediny kdo se tady do me obouva jsi ty jestli jsis teda nevsiml.

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Čt Dub 09, 2009 18:00

kikes napsal:jess uz ti nekdo rekl ze samochvala smrdi a poradne :lol:


Kikes , to byla ironicka poznamka , pro ty pomalejsi :) .

Avatar uživatele
kikes
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: So Črv 14, 2008 16:42
Místo/Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kikes » Čt Dub 09, 2009 18:04

tak napivo chodit nemuze ale rozumu ma na rodavani pokud vim tak se tady resi uplne neco jineho konec debaty nemam k tobe co dodat ta si vyborny chovatel jak chces

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Čt Dub 09, 2009 18:04

Romca napsal:Jessy ty jsi me asi vubec nepochopila me nejde o ty nemoci me jde o to ze jsem se po 4mesicich od pani chovatelky dozvedela, ze ji koupila pres Faunu a na to me kdyz jsem cincilku kupovala neupozornila CHAPES? A jediny kdo se tady do me obouva jsi ty jestli jsis teda nevsiml.


A ja ti znova rikam romco , ze to , ze sis koupila cincilu o ktery nic nevis je tvoje blbost :( . Ja te chapu , cohvatelka na tom ma svoji vinu, to je jasny !! , ale udelalas chybu a dopadlo to tak ,jak to dopadlo , je me to lito . Mela sis zjistit vsechno o cincilce , kterou kupujes a poradne se zeptat - pro jistotu , ja to tak delam , kdyby nahododou chovatelka nerekla vse .
Naposledy upravil(a) Jesse dne Čt Dub 09, 2009 18:09, celkem upraveno 1 x.

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Čt Dub 09, 2009 18:07

kikes napsal:tak napivo chodit nemuze ale rozumu ma na rodavani pokud vim tak se tady resi uplne neco jineho konec debaty nemam k tobe co dodat ta si vyborny chovatel jak chces


Ty jsi odbocila od tematu a mela spoustu reci , ze jsem "dokonaly" clovek a jak jsem ti nesympatickej , ne ja ;) . Dekuji , jsi mila :lol: .

Avatar uživatele
kikes
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: So Črv 14, 2008 16:42
Místo/Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kikes » Čt Dub 09, 2009 18:09

protoze se tu snazi vsichni romcu podporit a poradit ji nejak a ty jediny do ni ryjes

Romca
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Ne Črv 08, 2008 19:54

Příspěvekod Romca » Čt Dub 09, 2009 18:11

Tak jak je mozne, ze chovatelka na stejne urovni jako ty koupi cincilu pres Faunu o ktere nic nevi a proda ji Volovi jako jsem ja. Proc ji kupovala a proc ji hned na to prodala znovu a dokola pisu Volovi jako jsem ja. Je to dobra chovatelka :?: :?: :?:

Romca
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Ne Črv 08, 2008 19:54

Příspěvekod Romca » Čt Dub 09, 2009 18:13

Jessy neres me ja vim ze jsem udelala chybu res CHOVATELE muzou jim potom zacatecnici verit???

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Čt Dub 09, 2009 18:17

Me je uplne jedno , co si o me myslis , Kikes :) . NEBUDU PSAT SVUJ NAZOR, nebudu jako ty :) .

Ja jsem te , Romco , urcite nechtel nejak urazit , jak rekla biffi , kazdej delame chyby .
Naposledy upravil(a) Jesse dne Čt Dub 09, 2009 18:23, celkem upraveno 4 x.

Avatar uživatele
kikes
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: So Črv 14, 2008 16:42
Místo/Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kikes » Čt Dub 09, 2009 18:20

jesse nikdo ti nenadava kdybych ti nadavala tak to trosku jine jen pisu svuj nazor

Romca
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Ne Črv 08, 2008 19:54

Příspěvekod Romca » Čt Dub 09, 2009 18:22

To jsem vubec nechtela aby se tu kvuli me nekdo hadal. Chtela jsem jen vedet jestli se pani chovatelka od ktere jsem cincilku koupila zachovala dobre vuci zacatecnikovi jako jsem ja a moc dobre vedela, ze jsem zacatecnik protoze jsem ji to psala. Proc ji koupila pres Faunu a hned na to ji prodala me asi na ni chtela vydelat a taky vydelala.

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Čt Dub 09, 2009 18:25

Romca napsal:Tak jak je mozne, ze chovatelka na stejne urovni jako ty koupi cincilu pres Faunu o ktere nic nevi a proda ji Volovi jako jsem ja. Proc ji kupovala a proc ji hned na to prodala znovu a dokola pisu Volovi jako jsem ja. Je to dobra chovatelka :?: :?: :?:


Ta chovateka neni na stejne urovni jako ja , neco dokazala , ja ne . Kazdopadne udelala chybu jako ty ;) . Sam nechapu , proc takova chovatelka jako ona koupila cincilu o ktere nic nevedela a udelala takovou pitomost . Ja si myslim , ze tady nede o duveru , jde o to , aby ses zeptala , ty ses ji ptala odkud ta cincila je ? Pokud ne , neni se cemu divit, ze ti to nerekla :( . Ja bych ti to rekl sam od sebe . Bohuzel , jsou lide z kterych to musis dolovat , kupuju cincilky ze zahranici a tam je obcas opravdu tezke dozvedet se nejake informace o cincile ci ziskat fotky , trva to dloouho .

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Čt Dub 09, 2009 18:29

Když kupuju činčilu od chovatele automaticky předpokládám, že je činčila z jeho chovu... asi jsem blbá, ale fakt si to myslím :lol:

A Romco nikdo se nehádá je to jenom výměna názorů nic víc :)

Romca
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Ne Črv 08, 2008 19:54

Příspěvekod Romca » Čt Dub 09, 2009 18:34

Ano ptala jsem se ji ale po tech 4mesicich kdy jsem se ji zeptala jestli nahodou Dajciny rodice nemaji nejakou nemoc nebo genetickou vadu jsem zjistila, ze mi vlastne v tom prosinci lhala nebo spis zatajila, ze je pres tu Faunu. A ze je od cloveka o kterem vubec nic nevi a nema na nej ani kontakt. Tak se prej pani ani nemuze zeptat. Kdovy odkud Dajka vubec je mozna je z jejiho chovu a nechce to priznat protoze schodou nahod prodava triletou cernou samicku z jejiho vlastniho chovu coz muze byt Dajcina maminka a dava ji pryc proto protoze se boji te genetiky ale to muzou byt jen me domenky. :?

Avatar uživatele
Peťulinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 603
Registrován: Út Ún 19, 2008 12:41
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Peťulinka » Čt Dub 09, 2009 18:50

tu jak prodává Renda?

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Čt Dub 09, 2009 18:51

To si myslim , ze mohou byt jen domenky , obměnování chovu u chovatelů je normální - meneni nekterych cincilek za nove . Romco , poucila ses , priste to chce ptat se na vsechno , no .

Romca
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Ne Črv 08, 2008 19:54

Příspěvekod Romca » Čt Dub 09, 2009 18:59

Ano psala jsem, ze to muze byt domenka ale zrovna me to ted pripada jako nahoda proste je mi to divne. A jak muzu priste vedet, ze mi chovatel rika pravdu na me otazky, kazky muze rict co mu vyhovuje a jak ja muzu vedet co je pravda. Myslela jsem, ze je to tady i hodne o duvere. Bohuzel doplatila jsem na to :(

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod romana » Čt Dub 09, 2009 19:06

uživateli abbow uděluji napomenutí za porušení pravidel fóra viz. http://diskuze.cincila.com/viewtopic.php?t=4317

a zároveň téma zamykám, začíná mi to připomínat hon na čarodějnice :?

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”