Chovatel-obchodnik??

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Romca
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Ne Črv 08, 2008 19:54

Chovatel-obchodnik??

Příspěvekod Romca » Pá Dub 10, 2009 23:41

Chtela by jsem podekovat lidem jako je Bifi a tem ostatnim co poradne otevreli oci a cetli poradne konverzaci mezi ni a mnou a vsimli si tech nesrovnalosti ktere vubec pani chovatelka psala, nejak se jeji slova rozchazi ale hold kazdy si to prebral jak chtel nekdo tu mou PRAVDU pochopil jak jsem to myslela a nekdo asi neumi poradne cist. Ty lzi a nesrovnalosti v konverzaci mezi nama dvema si asi neuvedomila kdyz to zverejnovala. A nemohla jsem se dopoledne hajit protoze jsem byla s Dajkou v Brne na kontrole. Chtela jsem poslat danove doklady a lekarskou zpravu aby pani chovatelka kterou jsem nikdy nezverejnila netvrdila, ze je cervrny kriz a ze nevidela lekarskou zpravu atd. ale bohuzel neumim to sem vkladat. Jeste jednou dekuji tem co umi cist a videli ty jeji nesrovnalosti (LZI). Ze kterych jsem uz i ja pak byla Osel.

Disable adblock

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » So Dub 11, 2009 0:18

Není chyba jenom v Rende a ja urcite nechci aby to tak vypadalo.. obe jste meli svym zpusobem svou cast viny. Ale lidi si vetsinou veci vylozi po svem, takze neni treba jim to mit za zle. Renda to urcite neudelala schvalne, ale bohuzel se to nekdy stane. Snad se casem usmirite a cincilka bude v poradku.

Romca
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Ne Črv 08, 2008 19:54

Příspěvekod Romca » So Dub 11, 2009 1:18

Jessy tohle je pro tebe chtel jsi to po Aniskovi v minule konverzaci.

Romca ‎(1.4.2009 20:01):
A od koho vubec Dajka byla???

Renda ‎(1.4.2009 20:01):
to bylo na inzerat ve faune,ja tu pani neznam osobne, bohuzel

A tohle nasledovalo

Renda (1.4.2009 20:01)
jak vidim je chyba kupovat na slepo

Lidicky pochopte uz konecne to, ze tohle je cast diskuze mezi mnou a pani chovatelkou ktery me nastvala kdyz v prosinci psala jak o Dajcinych rodicich vi vse a v dubnu mi napsala tohle. Uz to konecne chapete????????


A dopredu dik, ze stejne budu zase ja ta nejhorsi.

Avatar uživatele
OkoTygra
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 548
Registrován: Čt Říj 04, 2007 20:51
Místo/Bydliště: Semily-Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OkoTygra » So Dub 11, 2009 7:14

myslím,že si každý udělá svůj názor a může to proběhnout s tímhle tématem naposled,jen se opakuje to samý,je tu hned několik chovatelů co si koupí činču a zase ji prodá,jelikož se jim nehodí (rendo nemyslím tebe),ale většinou dají důvod proč ji nechtějí (to je vedlejší) a bude to pořád.. A že někdo koupí činču od někoho a pak zjistí,že je nemocná,tak si myslím že 90% chovatelů to snad neudělá schválně,můžu koupit i já nemocnou a nevim o tom než se nemoc projeví,pak asi záleží jak se s prodávajícím dohodnu a hlavně jaká to nemoc je jestli za to někdo může. Tahle nemoc o kterou se jedná,ta je skrytá,tak nemůže prodávající o tom vědět,do činči nevidí,a za tu cenu kdyby věděla,že je nemocná určitě by neriskovala a prodala s úmyslem,každý ví,že tu se všechno zdrbne. (nestojím ani za rendou,ani za romčou,jelikož je neznám ani nevím jak to proběhlo) jen názor

Disable adblock

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » So Dub 11, 2009 9:02

Romčo ale když si projdeš celou vaši konverzaci, tak tam vidíš, že ona tu mámu tví Dáji má. Uvědom si, že neni Renaty chyba, že si koupila samici, která byla březí (a netajila ti to). Za to fakt nemohla! To že přišla o telefon a tudíž i kontakty taky neni její chyba, nebo snad JO?? Opravdu si to myslíš? Pokud ano, tak se nezlob, ale seš hloupá. A když ti tedy Renda řekla co navrhuješ, proč si teda něco nenavrhla? Byla jsi naštvaná a uražená a tim teda té činčile nepomůžeš. Nezlob se na mě, ale Renda se zachovala férově. Za tu nemoc nikdo nemůže. Prostě se stala. Je mi to líto, ale je to tak. A tohle tvoje rozmáznutí věci na foru je jen vybytí si vzteku a dávání vyny druhým. Ty za to nemůžeš, nikdo za to nemůže, ale bohužel, tohle je ryziko u každého chovatele. Nikdo nevíme co naše činčilky maj či nemaj v bříškách malinko jinak než by mělo být. Je to blbí ale je to fakt. :roll:

Takže pokud chceš nějakou záruku, musíš se pídit po předcích, váhách rodičů a chtít vidět oba rodiče a tak. Tak se můžeš vyhnout problémům, ale taky to neni 100% záruka. A také se cena pohybuje ve vyšších sférách, protože taková kavlitní zvířaza jsou většinou z dovozu.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » So Dub 11, 2009 9:58

Už toho mám fakt dost. Jak Renda, tak ty romčo dostáváte napomenutí za otevírání zamknutých temát !!!
Romčo promin, ale ty si kupuješ činčilu do chovu, nezeptáš se narodiče, nezpetáš se nanic a pak se tu oháníš, že si myslela, že o nich renda něco ví. To si přece musíš zjistit sama. Zeptat se na váhy, fotky rodiču a když se ti nebude libit, že nema fotky a ani váhy, tak se kouknu jinde????
To, že někdo koupí činčilu přes inzerát, není špatný. To si myslíš, že když někdo koupí činčilu přes ifaunu, tak si kupuje "zmetka"?? Já nevim no, ale pokud chceš 100 % záruku, že bude zvíře zdravé, tak si kup raději plyšáka.

A ať už to bylo jakkoli, tak renda se zajímala, měla dajku ráda a snažila se ti vyjít vstříc, výměnu si nechtěla a nic jiného si nechtěla. Tak proč si to sem psala? Dyť ja tu neividim, že by se od toho distancovala a nebo ti nechtěla pomoc.A jestli si myslíš, že ti někdo bude platit 6 tisíc měsíčně, tak si na omylu, to by neudělal nikdo. A 6 tisíc měsíčně za léčbu, se mi zdá opravdu velmi přehnany!

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » So Dub 11, 2009 10:08

Marti zamkni to, je to pořát o tom samém.

Já si myslim, že se Romča o Dáju dobře postará. Nehledě na to, že poznámka o plyšákovi byla od tebe Marti jakožto moderátorky nemístná! Neni to náhosou urážeí?
Naposledy upravil(a) žanda dne So Dub 11, 2009 13:55, celkem upraveno 1 x.

Avatar uživatele
Renda
Nový uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: Ne Říj 01, 2006 2:32
Místo/Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Renda » So Dub 11, 2009 10:31

Ahoj,

bych chtela podekovat za podporu i za kritiku,uz jen dodam,ze by me zajimalo kde jsem psala ze vim o rodicich VSE,vedela jsem pouze barvu a tu jsem ti Romano sdelila,ze pani neznam osobne snad neni zlocin,ty me snad znas osobne? Neprijela sis pro dajku sama,i kdyz jsem te zvala,aby ses podivala na chov,a me z toho ze pani neznam osobne,budes obvinovat? Zajimave.A ze jsem napsala ze je chyba kupovat na slepo,nevim co je na tom za nesrovnalosti,nebo za lzi.Ale prosim,utapej se dal v tom,jak jsem te podvedla,s tim nic neudelam,ja se ale vinna necitim.A mimochodem,precti si diskuzi i svoji,dost si protirecis,devce.

Avatar uživatele
Black_Anysek
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: Ne Led 25, 2009 15:18
Místo/Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Black_Anysek » So Dub 11, 2009 13:52

Romča: Nechceš si to s Rendou třeb vyřešit sama?Příjde mi trochu neférový tahat do toho veřejnost.Ono jako ty se taky rozcházíš s realitou v tom,co jsi napsala,když ti Renda zcela férově napsala,že ti Dajku vymění a když jsi to nechtěla,tak to už neni její problém a za šelest na srdíčku opravdu nemůže,problémy se srdcem se kolikrát nezjistí ani u člověka na EKG.Tak už to nerozmazávej,je mi Dajky líto,držíme pěsti,ať to zvládne a taky bych byla pro zamčení,proč si kazit takový krásný dny dohadováním :D

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod romana » So Dub 11, 2009 14:32

Zamykám toto téma, všichni si už k tomu řekli své a pokud máte holky mezi sebou ještě něco k řešení, použijte soukromé zprávy.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”