Důchodce napadl psa....

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Důchodce napadl psa....

Příspěvekod Wulfina » Út Říj 30, 2012 21:52

:lol: :lol:
V 8. týdnech života se štěněčí um nedá nazvat - "Uměli povely", ale jen začali chápat povely :wink:
Pes umí povely, až když je provádějí bez jakékoliv pomoci, což bych chtěla vidět štěně, které plně chápe význam povelu... :wink:

Štěnda jsou krásná :wink:
ps: cvičák je zapotřeby tehdy, když už si se psem nevíš rady nebo se chceš jen poradit, nebo se chceš něco naučit nebo chceš nějaký povel upřesnit, nebo chceš strávit fajn odpolko (nebo den) s fajn lidičkama :)

Disable adblock

Avatar uživatele
uhlice
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 78
Registrován: Stř Říj 17, 2012 22:47
Místo/Bydliště: Litoměřice

Re: Důchodce napadl psa....

Příspěvekod uhlice » Út Říj 30, 2012 23:56

No, sme na vesnici, tady prostě klábosíme pořád někdo s někym,ještě jezdit na cvičák si pokecat zas tolik ukecaná nejsem [-o< Stačilo mi, když jsem strkala s ostatníma maminama kočár,co tam se probralo :lol: Něco jako tady akorát to bylo o miminech.čím kdo krmí,čím kdo přebaluje,jak se podávaj léky,jak kdo kolí,kdo se pos...atd atd furt dokola :lol: Ale jako joo,pokud někdo je ve městě kde pes pomalu nic nesmí, je to oddych pro psa i lidičky když jsou mezi svýma .

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Důchodce napadl psa....

Příspěvekod Wulfina » Stř Říj 31, 2012 9:33

Taky bydlím na vsi :wink:
A na cvičáku jsem skoro furt :wink:

Avatar uživatele
uhlice
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 78
Registrován: Stř Říj 17, 2012 22:47
Místo/Bydliště: Litoměřice

Re: Důchodce napadl psa....

Příspěvekod uhlice » Stř Říj 31, 2012 13:02

Já moc času nemám.Docházela jsem na koně ost dlouho, pak jsem ho dostala k narozkám.Ale to pak bylo na úkor rodiny a domu,protože to je dost časvě náročný koníček.Tak že si vybírám čemu se budu věnovat.

Disable adblock

Pacinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 365
Registrován: Čt Zář 18, 2008 14:51
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Důchodce napadl psa....

Příspěvekod Pacinka » Stř Říj 31, 2012 14:22

Uhlice - doma jsme měli dvě jorky, čubiny. Žije už jen jedna z nich, té je momentálně sedmnáct let. Že se nedají vycvičit, je neskutečná hloupost. Vycvičit se obě daly poměrně snadno, už proto, že jsou to teriéři - a tedy pejskové bystří a iteligentní (ač nervóznější). Jak už jsem někde výš psala, měla jsem je vycepované tak, že by mi to mohl závidět kdejaký majitel velikého psa - ti u našich na sídlišti neuměli ani přijít na zavolání :roll: Že jsi pejska neuměla vycvičit, to bych spíš viděla jako tvůj problém. Škatulkování opravdu nemám ráda....
Osobně mám třeba nejhorší zkušenosti s NO a snažím se to nebrat paušálně, protože znám i fajn psy tohoto plemene.

Avatar uživatele
uhlice
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 78
Registrován: Stř Říj 17, 2012 22:47
Místo/Bydliště: Litoměřice

Re: Důchodce napadl psa....

Příspěvekod uhlice » Stř Říj 31, 2012 20:28

:lol: :lol: :lol: :lol: Já se tu nebudu obhajovat.Neměla jsem děti, ze psam jsem byla celý den a věnovala jsem se mu.

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”