MÁME MIKROŠKY!!!!!!!!!!!!!!!

Zde pište, pokud se vám narodily mladé činčilky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
wynna
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 82
Registrován: Po Dub 23, 2007 7:15
Místo/Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

MÁME MIKROŠKY!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvekod wynna » Čt Srp 23, 2007 7:23

Ty jo, po tom co jsem našla hlenovou zátku!!! A někdo mi tady říkal, že to není 100% :))) Hurá... Tak Katie ted asi ještě rodí. Je v domečku a je tam bílej a asi černej. .-)))

Disable adblock

Avatar uživatele
moniqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: Po Kvě 28, 2007 15:46
Místo/Bydliště: Brno / Bratislava

Příspěvekod moniqua » Čt Srp 23, 2007 7:26

:) gratulujeme!!! Ať se prckům i mamině daří 8)

Avatar uživatele
wynna
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 82
Registrován: Po Dub 23, 2007 7:15
Místo/Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

:(

Příspěvekod wynna » Čt Srp 23, 2007 7:39

Tak jsou prý dva černí :-)) Black Velvetci po tatínkovi... Sakra já jsem na dovolený a nevidím je.. to je hrozný:( :cry:

Avatar uživatele
moniqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: Po Kvě 28, 2007 15:46
Místo/Bydliště: Brno / Bratislava

Re: :(

Příspěvekod moniqua » Čt Srp 23, 2007 7:41

wynna napsal:Tak jsou prý dva černí :-)) Black Velvetci po tatínkovi... Sakra já jsem na dovolený a nevidím je.. to je hrozný:( :cry:

Vím o čem mluvíš :lol: Já se stěhovala, tak jsem zatím nechala činčily doma na starost mamce, sotva jsem odjela, porodila jedna samička naše první miminka (2), tak jsme se rychle valili podívat 130km na miminka a jak jsme odjeli, den na to porodila druhá samička (taky 2 prcky). To mě taky štvalo že je zrovna nemám u sebe :? :)

Disable adblock

Avatar uživatele
wynna
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 82
Registrován: Po Dub 23, 2007 7:15
Místo/Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

.-)

Příspěvekod wynna » Čt Srp 23, 2007 7:49

Já to mám ale fakt daleko 260km..takže je uvidím až v neděli, nebo že mě ségra pošle nějakou fotku mejlem:-))) Ale jsem na ně zvědavá a docela se bojim, jestli to tam ségra zvládne, jsou to naše první malý :(

Avatar uživatele
moniqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: Po Kvě 28, 2007 15:46
Místo/Bydliště: Brno / Bratislava

Re: .-)

Příspěvekod moniqua » Čt Srp 23, 2007 7:51

wynna napsal:Já to mám ale fakt daleko 260km..takže je uvidím až v neděli, nebo že mě ségra pošle nějakou fotku mejlem:-))) Ale jsem na ně zvědavá a docela se bojim, jestli to tam ségra zvládne, jsou to naše první malý :(

Ale od neděle už je uvidíš pořád ;) já je za celou dobu viděla snad 5x ;) neboj, bude to v poho, v podstatě o všechno se postará samička ;)

Avatar uživatele
wynna
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 82
Registrován: Po Dub 23, 2007 7:15
Místo/Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: .-)

Příspěvekod wynna » Čt Srp 23, 2007 7:54

moniqua napsal:
wynna napsal:Já to mám ale fakt daleko 260km..takže je uvidím až v neděli, nebo že mě ségra pošle nějakou fotku mejlem:-))) Ale jsem na ně zvědavá a docela se bojim, jestli to tam ségra zvládne, jsou to naše první malý :(

Ale od neděle už je uvidíš pořád ;) já je za celou dobu viděla snad 5x ;) neboj, bude to v poho, v podstatě o všechno se postará samička ;)


Tak to snad bude v pohodě anemusím se ničeho bát, dneska ségra běží koupit digitální váhu, at to všechno mapujem a máme to pod kontrolou... A nevíš, jestli se na ně může hned sahat???

Avatar uživatele
moniqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: Po Kvě 28, 2007 15:46
Místo/Bydliště: Brno / Bratislava

Re: .-)

Příspěvekod moniqua » Čt Srp 23, 2007 7:56

wynna napsal:Tak to snad bude v pohodě anemusím se ničeho bát, dneska ségra běží koupit digitální váhu, at to všechno mapujem a máme to pod kontrolou... A nevíš, jestli se na ně může hned sahat???

Naši je brali hned od prvního dne (brzo ráno se narodily a odpoledne už je brali), nevím jeslti se to může nebo ne, ale nevypadalo že by to samičkám vadilo a nic se nestalo, tak se to asi může ;)

Jen teď samičkám nedávat písek na koupání...

Avatar uživatele
wynna
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 82
Registrován: Po Dub 23, 2007 7:15
Místo/Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: .-)

Příspěvekod wynna » Čt Srp 23, 2007 7:59

moniqua napsal:
wynna napsal:Tak to snad bude v pohodě anemusím se ničeho bát, dneska ségra běží koupit digitální váhu, at to všechno mapujem a máme to pod kontrolou... A nevíš, jestli se na ně může hned sahat???

Naši je brali hned od prvního dne (brzo ráno se narodily a odpoledne už je brali), nevím jeslti se to může nebo ne, ale nevypadalo že by to samičkám vadilo a nic se nestalo, tak se to asi může ;)

Jen teď samičkám nedávat písek na koupání...


Jasný.. Tak já to ségře zavolám:-))) No jasný to víme, Katie se nesmí 3 týdny koupat v písku, chudáček a ona to vůbec neuměla, když jsme si ji koupili ze zverimexu a Kevin jí to naučil a to je fakt dalo dokupy a od té doby se bez sebe nehnou... :-) Ségra se snažila je před porodem oddělit, ale oba se úplně zbláznili:D nemůžou bez sebe být... Tak snad hned za 111 dní nebudeme mít další... :D :roll:

Avatar uživatele
moniqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: Po Kvě 28, 2007 15:46
Místo/Bydliště: Brno / Bratislava

Re: .-)

Příspěvekod moniqua » Čt Srp 23, 2007 8:01

wynna napsal:Jasný.. Tak já to ségře zavolám:-))) No jasný to víme, Katie se nesmí 3 týdny koupat v písku, chudáček a ona to vůbec neuměla, když jsme si ji koupili ze zverimexu a Kevin jí to naučil a to je fakt dalo dokupy a od té doby se bez sebe nehnou... :-) Ségra se snažila je před porodem oddělit, ale oba se úplně zbláznili:D nemůžou bez sebe být... Tak snad hned za 111 dní nebudeme mít další... :D :roll:


Uvidíte :lol: My samce oddělili hned v den porodu a teď jsme ho po třech měsících vrátili zpět k samicím :) neuvěřitelný, jak na něm bylo vidět jakou z toho má radost :) úplně ožil :lol:

Avatar uživatele
wynna
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 82
Registrován: Po Dub 23, 2007 7:15
Místo/Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: .-)

Příspěvekod wynna » Čt Srp 23, 2007 8:06

moniqua napsal:
wynna napsal:Jasný.. Tak já to ségře zavolám:-))) No jasný to víme, Katie se nesmí 3 týdny koupat v písku, chudáček a ona to vůbec neuměla, když jsme si ji koupili ze zverimexu a Kevin jí to naučil a to je fakt dalo dokupy a od té doby se bez sebe nehnou... :-) Ségra se snažila je před porodem oddělit, ale oba se úplně zbláznili:D nemůžou bez sebe být... Tak snad hned za 111 dní nebudeme mít další... :D :roll:


Uvidíte :lol: My samce oddělili hned v den porodu a teď jsme ho po třech měsících vrátili zpět k samicím :) neuvěřitelný, jak na něm bylo vidět jakou z toho má radost :) úplně ožil :lol:


Tak to je tedy úplně skvělý:-))) Činčily jsou jako psi, jsou hrozně věrný .-) A je nádherný je pozorovat, jak se k sobě tulí a mají se rádi.-)

Avatar uživatele
Michaelle
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: Út Kvě 15, 2007 13:46
Místo/Bydliště: Havirov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michaelle » Čt Srp 23, 2007 8:44

Taky gratuluji at jsou zdravi a delaji ti samou radost :P

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Srp 23, 2007 9:19

Taky gratuluju!!:-) V pátek odjíždim a čekám, že Rozárka porodi. Prostě mi to udělá naschvál když odjedu na druhej konec republiky :-D :-D
Jinak po příštím porodu je odděl, aby samička nerodila v jednom kuse ;-) Hald to budete muset vydržet, že budou se chtít k sobě dostat ;-)

Avatar uživatele
Denča Bártková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 953
Registrován: Čt Říj 19, 2006 20:11
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Denča Bártková » Čt Srp 23, 2007 9:31

taky gratulace.. :D mě zase Scrapie porodila a já jela druhý den s dětmi na tábor.. Byly to nervy, ale všechno dobře dopadlo.. 8)

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Čt Srp 23, 2007 9:51

Veliká gratulace k mikroškům. :lol: Já jsem na tom podobně jako Martina, taky čekám, že Sunny porodí. A chci bejt první, kdo prcky uvidí, ale mám 2 víkendy za sebou nějaké akce, tak doufám, že počká až budu doma. :roll:
Naposledy upravil(a) žanda dne Čt Srp 23, 2007 10:07, celkem upraveno 2 x.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Srp 23, 2007 10:01

žanda napsal:Veliká gratulace k mikroškům. :lol: Já jsem na tom podobně jako Martina, taky čekám, že Sunny porodí. A chci bejt první, kdo prcky uvidí, ale mám 2 výknedy za sebou nějaké akce, tak doufám, že počká až budu doma. :roll:


Hehe...bud ráda, že jen víkendy....ja v pátek odjíždím a vracím se až další pátek :-Da to jenom na otočku a na vikend zase pryč :cry: :cry: :cry:

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Čt Srp 23, 2007 13:07

Taky velká gratulace :-({|= U nás stále nic ty potvory si snad ani neužívaj.

Avatar uživatele
LUCIA
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1517
Registrován: Út Srp 15, 2006 13:16
Místo/Bydliště: Bratislava, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LUCIA » Čt Srp 23, 2007 14:08

pripajam sa ku gratulacii....

Avatar uživatele
wynna
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 82
Registrován: Po Dub 23, 2007 7:15
Místo/Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

:-)

Příspěvekod wynna » Po Srp 27, 2007 10:50

Děkujeme, dneska jsme je vážili a ten menší má 42g a druhý větší má 44g :-) Tak snad to bude všechno v pořádku, menší má ještě malinko zalepené oči, jinak máma je skvělá:-)

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Po Srp 27, 2007 10:52

Gratuluju k mrňatům :D

Avatar uživatele
nikolka135
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: Stř Ún 28, 2007 15:26
Místo/Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nikolka135 » Po Srp 27, 2007 10:55

Taky moc gratulujeme! :wink: At prcci krásně rostou! :)

Avatar uživatele
Growin
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 274
Registrován: Út Led 30, 2007 13:06
Místo/Bydliště: Praha 9

Příspěvekod Growin » Po Srp 27, 2007 12:02

Taky móóóc gratuluji =D> a přeji ať mikrošci krásně rosou a přibývají na váze... :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Máme miminka”