jaké barevné můtace k sobě...

Informace o barevných mutacích činčil.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

lucy
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 107
Registrován: Po Srp 08, 2011 16:54

jaké barevné můtace k sobě...

Příspěvekod lucy » Stř Pro 12, 2012 19:38

chtěla bych poradit jaké barvy můžu dát k sobě a jaké ne...a jaké popřípadě mohou z těch kombinacích být mladý...chtěla bych vědět zda je možné dát k sobě white mosaic a hetero beigl (nebo k této bílé jinou mutaci co můžu dát - nevím zda mám pořídit jiného samce nebo jeslti ji můžu dát toho kterého mám)....nebo jestli k ní můžu dát i samce white mosaic - měla bych momentálně dostat od známé...děkuji za rady :) :) :) :oops: :roll:

Disable adblock

dnemcova
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 30
Registrován: Pá Ún 24, 2012 15:22
Místo/Bydliště: Vysočina - Žďár n. Sáz.

Re: jaké barevné můtace k sobě...

Příspěvekod dnemcova » Stř Pro 12, 2012 19:53

Já sice nejsem znalec mutací, ale mám samičku Wilson White a samce Beige hetero - je to docela dobrá kombinace (dle mě) protože je může narodit: beige, wilson white, ale hlavně Pink....k Pinku se taky většinou dává beige partner - protože se hlavně rodí Pinci a může být i beige homo (moc pěkná barva). Ale nikdy se k sobě nesmí dát 2 bílé činčilky nebo 2 velvety (ať jsou různě barevní). Myslím, že na foru je dost vysvětleno proč:-)

Snad jsem vám pomohla,

Daniela

lucy
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 107
Registrován: Po Srp 08, 2011 16:54

Re: jaké barevné můtace k sobě...

Příspěvekod lucy » Stř Pro 12, 2012 20:48

ano, pomohla...mockrát děkuji...když říkáte že znich jsou takové hezké barvy tak je k sobě skusím dát :) :) :) :)

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: jaké barevné můtace k sobě...

Příspěvekod Wulfina » Stř Pro 12, 2012 21:10

Prakticky můžeš dát k sobě všechny, kromě Velvet a White (kombinace 1 činčila bílá X 1 činčila velvet ano) :)

Disable adblock


Vrátit se na “Barevné mutace”