Ovlivnění moderátoři

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Ovlivnění moderátoři

Příspěvekod martej » Stř Črc 16, 2008 16:22

Ahoj,
protože mi už několikátý člověk píše, že sme ovlivněné a zaškutalkované u jedné skupiny, ráda bych se k tomu vyjádřila a byla bych ráda, kdyby se k tomu vyjadřili všichni.
Vím, že je zbytečné říkat, že v žádné skupině nejsem, protože někteří to zase jen otoči proti mě a budou škatulkovat. Jen bych chtěla na svoji obranu říct.Vim, že někteří se v láce nemáte, ale nemůžu udělat to, že protože Amálka nemá ráda Karlika, tak nevyhodim Karlika, protože mě o to Amálka poprosila. Když Karlik na venek nic neděla, nemůžu ho proti pravidlům vyhodit. A i když si Amalka myslí, že je to svině hnusna, musím mít nejprve důkazy.
Taky bych chtěla upozornit na to, že v pravidlech je napsáno, že pokud si někdo všimne, že se na forum ději špatnosti, musí to nahlásit moderátorům. Já se snažim pročítat všechny příspěvky, ale někdy prostě něco vyklouzne......tak bych byla ráda, kdyby jste se do toho zapojili taky a jakmile vám něco nebude ,, vonět " napište mě a nebo domče. Tím, že si to budete jen předavat mezi sebou a budete říkat, jak sme nespravedlivy, ničeho nedosahnete. Toto se musí řešit a jina možnost tu neni. Nebo myslíte, že je?

Disable adblock

Kač
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: Ne Lis 25, 2007 17:40
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvekod Kač » Stř Črc 16, 2008 19:25

Já myslím, že je to neřešitelné, protože ač chceš nebo ne, tak vždycky budou lidi, které znáš osobně a kteří jsou ti blízcí a budeš k nim přistupovat jinak než k ostatním...
I moderatori jsou lidi...

Navic tady na foru je spousta ruznych mikro skupinek lidi, kteri mezi sebou maji nejake spory - ja do toho sice moc nevidim, ale je to zrejme. A jak jsem pochopila, tak hadky mezi nimi nejsou jen tady, ale i na jinych forech

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Stř Črc 16, 2008 19:27

Být moderátor je nevděčná funkce, co k tomu víc dodat. Snad jen to dál nerozmazávat.

Avatar uživatele
nikolka135
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: Stř Ún 28, 2007 15:26
Místo/Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nikolka135 » Stř Črc 16, 2008 20:08

Já nevím kdo ským tu drží a kdo né...snažím se vycházet se všema ikdyž tto tu opravdu někdy nejde...ale moderátoři za to opravdu nemuzou!
Kdyz je tolik kritizujete přihlašte se o místo moderátora a zkuste si to sami!!!
Možná by to chtělo moderátory volit pak by byl každej spokojenej, já nic proti Domči a Marti nemám a kdo jo at napíše co a koho by chtěl za moderátora jako "zástupce jeho skupiny" jenze ten zas bude proti "těm druhým"
Vašek je rád že mu holky pomáhají a odváději myslím kus práce tAk je nechte žít, nevšímejte si jich dodržujte pravidla a bude vše fér né?
Až budete fér vy potom si stěžujte! :roll:

Disable adblock

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Stř Črc 16, 2008 20:17

nikolka135 napsal:Já nevím kdo ským tu drží a kdo né...snažím se vycházet se všema ikdyž tto tu opravdu někdy nejde...ale moderátoři za to opravdu nemuzou!
Kdyz je tolik kritizujete přihlašte se o místo moderátora a zkuste si to sami!!!
Možná by to chtělo moderátory volit pak by byl každej spokojenej, já nic proti Domči a Marti nemám a kdo jo at napíše co a koho by chtěl za moderátora jako "zástupce jeho skupiny" jenze ten zas bude proti "těm druhým"
Vašek je rád že mu holky pomáhají a odváději myslím kus práce tAk je nechte žít, nevšímejte si jich dodržujte pravidla a bude vše fér né?
Až budete fér vy potom si stěžujte! :roll:


Nevim jestli by bylo idealni si moderatory volit... Bylo by to sice podle oblibenosti , ale myslim ze Vasek se snazi spis vybirat podle schopnosti cloveka... Ale taky nechapu proc si lide stezuji. Martina ani Domcha mi neprijdou nejak zaujate.
Naposledy upravil(a) Jesse dne Stř Črc 16, 2008 20:26, celkem upraveno 1 x.

Avatar uživatele
OkoTygra
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 548
Registrován: Čt Říj 04, 2007 20:51
Místo/Bydliště: Semily-Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OkoTygra » Stř Črc 16, 2008 20:24

Jesse napsal:
nikolka135 napsal:Já nevím kdo ským tu drží a kdo né...snažím se vycházet se všema ikdyž tto tu opravdu někdy nejde...ale moderátoři za to opravdu nemuzou!
Kdyz je tolik kritizujete přihlašte se o místo moderátora a zkuste si to sami!!!
Možná by to chtělo moderátory volit pak by byl každej spokojenej, já nic proti Domči a Marti nemám a kdo jo at napíše co a koho by chtěl za moderátora jako "zástupce jeho skupiny" jenze ten zas bude proti "těm druhým"
Vašek je rád že mu holky pomáhají a odváději myslím kus práce tAk je nechte žít, nevšímejte si jich dodržujte pravidla a bude vše fér né?
Až budete fér vy potom si stěžujte! :roll:


Nevim jestli by bylo idealni si moderatori volit... Bylo by to sice podle oblibenosti , ale myslim ze Vasek se snazi spis vybirat podle schopnosti cloveka... Ale taky nechapu proc si lide stezuji. Martina ani Domcha mi neprijdou nejak zaujate.
tak řekněte veřejně kdo si stěžuje :wink:

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Stř Črc 16, 2008 20:35

nikolka135 napsal:Možná by to chtělo moderátory volit pak by byl každej spokojenej, já nic proti Domči a Marti nemám a kdo jo at napíše co a koho by chtěl za moderátora jako "zástupce jeho skupiny" jenze ten zas bude proti "těm druhým"

No a to je právě špatně. Proč bychom měli moderátory volit? Jednou jste se do fóra registrovali, tak budete respektovat chod a ne do toho neustále kafrat. Moderátor je tu od toho, aby udržoval diskuzi v těch správných kolejích, není to funkce jako kdo je tu king nebo kdo je tu nejvíc oblíben. Fórum má na starosti admin, ten si vybírá své moderátory a uživatelé by je měli respektovat. Na žádném jiném fóru jsem neviděla, že by někdo mluvil do toho, kdo to moderátor má být a kdo ne. Nějak nám ta demokracie přerostla v anarchii.

Avatar uživatele
nikolka135
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: Stř Ún 28, 2007 15:26
Místo/Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nikolka135 » Stř Črc 16, 2008 20:49

Terezka napsal:
nikolka135 napsal:Možná by to chtělo moderátory volit pak by byl každej spokojenej, já nic proti Domči a Marti nemám a kdo jo at napíše co a koho by chtěl za moderátora jako "zástupce jeho skupiny" jenze ten zas bude proti "těm druhým"

No a to je právě špatně. Proč bychom měli moderátory volit? Jednou jste se do fóra registrovali, tak budete respektovat chod a ne do toho neustále kafrat. Moderátor je tu od toho, aby udržoval diskuzi v těch správných kolejích, není to funkce jako kdo je tu king nebo kdo je tu nejvíc oblíben. Fórum má na starosti admin, ten si vybírá své moderátory a uživatelé by je měli respektovat. Na žádném jiném fóru jsem neviděla, že by někdo mluvil do toho, kdo to moderátor má být a kdo ne. Nějak nám ta demokracie přerostla v anarchii.


Jééj však já to respektuju já proti tomu nic nemám, ok byl to blbý návrh mě nic nevadí proti holkám nic nemám!!!!
A nevím kdo něco tady řeší? Kdo si furt stěžuje? Nemohli byste napsat jména? Nebo se přihlásit Ti co komu něco vadí? Co Vám vadí???
Sakra místo toho abyste se starali o činčily tak si tu stěžujete co je všechno špatně?
DOoooooooooooooooooooooooSSSSSSSSSSST!!!!! Nelíbí se Vám tu???
Tak si to řešte soukromě a nechodte tu!!!!!!!
Tohle je muj názor a míchat už se do toho nebudu!
Jenom se prosím Vás konečně vzpamatujte!!!!!

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Stř Črc 16, 2008 20:52

nikolka135 napsal:Jééj však já to respektuju já proti tomu nic nemám, ok byl to blbý návrh mě nic nevadí proti holkám nic nemám!!!!
A nevím kdo něco tady řeší? Kdo si furt stěžuje? Nemohli byste napsat jména? Nebo se přihlásit Ti co komu něco vadí? Co Vám vadí???
Sakra místo toho abyste se starali o činčily tak si tu stěžujete co je všechno špatně?
DOoooooooooooooooooooooooSSSSSSSSSSST!!!!! Nelíbí se Vám tu???
Tak si to řešte soukromě a nechodte tu!!!!!!!
Tohle je muj názor a míchat už se do toho nebudu!
Jenom se prosím Vás konečně vzpamatujte!!!!!


Já si myslím , ze clovek kteremu neco vadi by mel verejne otevreni rict co konkretne... Ne posilat v soukromych zpravach a stezovat si . hm?

Avatar uživatele
nikolka135
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: Stř Ún 28, 2007 15:26
Místo/Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nikolka135 » Stř Črc 16, 2008 20:58

Jo ted jo když tu má tohle téma!
To souhlasím at všichni ví co kddo je zač? a kdo co má za problém....ale at se tu věčně nehádáme ale píšeme si o činčilkách a né zakládáme témata o lžích , o tom kdo má a nemá pravdu, kdo je hnusná potvora, a at se tu nehádáme!!!A nepomlouváme ale s dotyčnýma si to soukromě vypovídáme a neobtěžujem ostatní a nezpřehlednujeme tu témata!!Já vím to už tu bylo a to se nikdy nezpraví ale PROČ

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Stř Črc 16, 2008 21:52

ja sem sem nenapsala toto téma, aby tu padali hlavy....ale aby si všichni uvědomili, že opravdu nikomu nenadržuju....kdyby i třeba domča napsala někomu ,, debilko jedna zasra.. tak ji napomenu ....myslim, že nejsme s domčou žádní pedanti, který by každýho buezrovali, ale proto, aby si všichni uvědomili, že jsou dany nějaka pravidla, který nejsou nijak drsny a chceme aby se dodržovali. A halvně sem chtěla, aby sem kdyžtak někdo napsal, jak to řešit a pokud měl někdo pocit, že jsme někomu nadržovali, tak aby to sem napsal..ale ne abych napdala byl to pepip, edik, evžen..ukamenujte ho ;-)

Kač
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: Ne Lis 25, 2007 17:40
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvekod Kač » Stř Črc 16, 2008 22:45

nikolka135 napsal:Jo ted jo když tu má tohle téma!
To souhlasím at všichni ví co kddo je zač? a kdo co má za problém....ale at se tu věčně nehádáme ale píšeme si o činčilkách a né zakládáme témata o lžích , o tom kdo má a nemá pravdu, kdo je hnusná potvora, a at se tu nehádáme!!!A nepomlouváme ale s dotyčnýma si to soukromě vypovídáme a neobtěžujem ostatní a nezpřehlednujeme tu témata!!Já vím to už tu bylo a to se nikdy nezpraví ale PROČ


No spravne.. tak proc si se posmivala Pájince v diskuzi o ceně white ebonka? Ne každý tuší, kolik tahle zvířata můžou stát. Já jsem ještě nedávno ani nevěděla, že nějaká mutace white ebony vůbec existuje..
Všichni se učíme a není třeba někoho shazovat ne? :roll:

Avatar uživatele
nikolka135
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: Stř Ún 28, 2007 15:26
Místo/Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nikolka135 » Stř Črc 16, 2008 22:53

Kač napsal:
nikolka135 napsal:Jo ted jo když tu má tohle téma!
To souhlasím at všichni ví co kddo je zač? a kdo co má za problém....ale at se tu věčně nehádáme ale píšeme si o činčilkách a né zakládáme témata o lžích , o tom kdo má a nemá pravdu, kdo je hnusná potvora, a at se tu nehádáme!!!A nepomlouváme ale s dotyčnýma si to soukromě vypovídáme a neobtěžujem ostatní a nezpřehlednujeme tu témata!!Já vím to už tu bylo a to se nikdy nezpraví ale PROČ


No spravne.. tak proc si se posmivala Pájince v diskuzi o ceně white ebonka? Ne každý tuší, kolik tahle zvířata můžou stát. Já jsem ještě nedávno ani nevěděla, že nějaká mutace white ebony vůbec existuje..
Všichni se učíme a není třeba někoho shazovat ne? :roll:


Tady to plést nebudem že né?
Akorát 1.sem se ji neposmívala ale dělali sme si se Zeee legraci pokud to někdo nepochopil omlouvám se že něco vubec píšu :wink:
2.My sme to pobrali legračně a někteří vážně a začli na ni vyjizdet co si myslí za white ebona!
:roll:

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Čt Črc 17, 2008 8:37

Když už jste založili archív, co takhle založit i "hádky" ? :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Čt Črc 17, 2008 9:20

Podle meho nazoru, at byl moderator kdokoli, vzdycky se nasel nekdo, kdo byl toho nazoru, ze ten ci onen moderator jedna s druhymi podle sympatii.
Kdyz mi poprve prisla SZ s tim, ze jsem nespravedliva a vsechno to je o sympatiich, tak me to vazne dost mrzelo. Nejsem ten typ, co by tohle delal, stejne tak nesnasim, kdyz nekdo nadrzuje me, jen diky tomu, ze me zna lepe, nez druhe. Takze uz z toho duvodu se snazim jednat se vsemi stejne, at jde o cokoli. V tomto pripade to plati nekolikanasobne. Po tehle prvni SZ jsem se rozhodla, ze na forum budu prispivat mene. A hle... i presto, ze moje prispevky tu jsou minimalne, i tak jsem se dozvedela, ze jsem zaskatulkovana do skupinek... Je to zajimavy, uz kvuli tomu, ze osobne znam jen Martinu.
Myslim, ze s Martinou nemame zapotrebi se tu nijak obhajovat, kdyz mluvim za sebe, mam cisty svedomi a pokud si to nekdo nemysli, nebo bude mit nekdy problem s tim, ze jsem mu nejak ublizila, tak at se nejdrive zamysli sam nad sebou jestli se zachoval opravdu spravne a podle pravidel cincila.com...

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Čt Črc 17, 2008 13:22

A pořád prší ](*,) ...

jáša
Nový uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: Po Črv 16, 2008 20:23

pocit z moderatoru

Příspěvekod jáša » Čt Črc 17, 2008 15:55

kdyz uz se to tady naclo, tak abych ted nevypadala, jako zbabelec, ktery neco resi jen po strane, jako to dela spousta jinych lidi napisu i sem, jak to vidim i ja.
Jinak vam sem neprispivam a vasich diskusi se vubec neucastnim a a ani nadale nehodlam vic.
Normalne to tady chodilo a chodi tak, ze tento muj prispevek by byl urcite napominan opet a pripadne i smazan a ostatnich ne.Takze se nemuzete divit nekterym, ze to vnimaji, jako podujatost vuci jednotlivcum dle sympatii.Tak to totiz chodilo celou dobu, ze s tim zacala Tereza a kdyz ji nekdo nebyl sympaticky, tak ho bud provokovala, popichovala svoji schazovacnou aroganci apod., az se s ni proste chte nechte dostal do krizku.Nebudu jmenovat ostatni, ted mluvim za sebe, protoze jsem si toho od ni bohate uzila vic nez dost a vse zacalo od chvile, kdy zacala mit ty svoje slavne kamosky, ktere si zalozily svoje stranky.Vse se delo jen proto, aby se jim zavdecila a byla hezka,protoze zvlast s Ivou jsem mela neustale spory a nemela jsem ji nikdy rada, proc, to sem uz tahat nebudu.Kdo me alespon trochu zna vi, ze jsem hakliva na sebemensi fales, pretvarku, podlejzavost a intriky, takze o tom to vse bylo. Ale co je jeste horsi je to, ze ji admin vse spolknul ty jeji smyslene plky, se kteryma si k nemu chodila zalovat a on, aniz by si vse proveril, tak dal na jeji uknouranost a jen se slo po me a nasledne i po lidech, kteri se mnou nahodou sympatizovali a vyjadrili mi podporu.
Myslela jsem, ze se to zmeni s novymi moderatorkami, ale muj pocit bohuzel pretrvava, protoze teda, jak je mozne, ze, kdyz sem nedavno napsala Bibina, ze lhala a zacala me opet urazet arogantne a dokonce obvinovat ze smrti mych cincilek a ja jsem pochopitelne reagovala, tak mi Martina pry na prikaz admina smazala muj prispevek, ale jeji se tady nechat mohl, to je neco spravedliveho?
Pak nasledne, kdyz se potrebovala nektera z moderatorek obhajit, tak zalozi nove tema cele o tom a zadne napomenuti, vse je dovoleno.Tohle kdybych udelala ja, tak jsem hned napomenuta, spis vyhozena.A take uz to nejednou bylo za stavajicich moderatorek, ze nekdo tady zacal provokovat, stavt a hadat se a kdyz jsem ja, nebo nekdo, kdo byl na me strane oponoval, dostal hned napomenuti a ban zaroven se mnou a ten provokater, ktery to rozpoutal z toho vysel bez niceho pomalu.
A take i me prislo divne, ze se ztratil prispevek z inzerce, kde se diskutovalo o neferovosti Baruny a konecne zacala vychazet pravda najevo o chovani teto osoby, zvlast, kdyz Parida, jako jeji verna kamoska se zacala pidit po tom prispevku zrejme, aby ji mohla informovat a jeste si to chce resit po sz s Martinou, aby ostatni nahodou nevideli, o co jde, jak je u ni zvykem byt hezka na vsechny strany.
A kdyz uz jsme u toho, tak se tady diskutovalo i o tom, ze moderatorky si pujcovali nejakeho samce a kdyby tohle delal nekdo jiny, tak bude hned napomenuty a poucovany, ze se tohle nesmi atd.
A nechapala jsem argument, kdyz jsem se k tomu vyjadrila po sz, ze ten samec nebyl pujceny jen na tyden, ale rok, coz je podle me jeste horsi, protoze za rok uz si zvykne na samici a prostredi snad jeste vic, ne. A pak se nedivte, ze mate take problemy s duverou lidi, kdyz se tohle deje.A samozrejme, ze to dela i dojem, ze nadrzujete nejen sobe a vy muzete vse a take i lide, ktere mate v oblibe.
Take se mi nelibi a klidne to sem napisu, ze takova osoba, o ktere vysla najevo pravda ohledne podivneho chovu cincilek, ktera dava samici k samcovi ve 2mesicich, zkrizi cincily s letarnim faktorem a pak tady jeste vysmesne napise, ze vsem lhala a udelala to a i pres to vse ji tady jedna z chovatelek je schopna prodat sve mlade, prijmou ji jako dalsi kamosku Iva, Tereza,Burysa na foru a nejen ji, ale i dotycnou, ktera tady rozpoutala peknou hadku kvuli tomu, ze si koupila ve zveraku cincilu s plisni a ani to nepoznala a kdyz to poznala, tak ji chtela vratit a zacala byt hnusna a o cincile se vyjadrovat, ze takovou svini smradlavou doma nechce apod.,tak takovy clenove jsou tam vitani, coz rozum nemuze brat a nejak to nejde s tim, jak se rozplyvaji tyto damy nad zviratky a dokazou se kamaradit s takovymi lidmi.
To je muj pohled na celou vec a vyjadrila jsem se k tomu jen kvuli tomu, ze jste to tema zalozili, jinak bych se nato zvysoka uz vykaslala.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Čt Črc 17, 2008 16:04

Neber si do pusy moje jméno a laskavě nám nekomol přezdívky, říkám ti to zas a znova.
Tak teď se ukáže ovlivněnost moderátorů, jestli dostaneš další napomenutí nebo ne. Moderátoři, kdepak jste?

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tuta » Čt Črc 17, 2008 16:05

:oops: musím uznat, že podobnou schýzou jak Ina trpím taky... :oops: Je to opravdu tím deštěm nebo se mám začít léčit?
M.

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Čt Črc 17, 2008 16:08

Tak takto dlouhé příspěvky píše v Čechách pouze jeden člověk :lol: . Tímto ho tady opět vítám a opět se s ním loučím :wink: .
(Někteří lidé se vůbec nemění, kupř. ze mně rozumnej příspěvek dostanete těžko :roll: ).

jáša
Nový uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: Po Črv 16, 2008 20:23

dodatek

Příspěvekod jáša » Čt Črc 17, 2008 16:38

Terezka napsal:Neber si do pusy moje jméno a laskavě nám nekomol přezdívky, říkám ti to zas a znova.
Tak teď se ukáže ovlivněnost moderátorů, jestli dostaneš další napomenutí nebo ne. Moderátoři, kdepak jste?


Ty sis ho brala do ty svoji falesny pusy nekolikrat.
Bohuzel na tu Tvoji falesnou pretvarku a sladoucke vyrazy se lidicky chytaji, ale ne ja.
Ja nedovedu byt sladounka a miloucce se pretvarovat, abych pak bodla jed, jako Ty a Tobe podobni.
Procpak volas o napomenuti, nehodi se Ti to do kramu vid, abych tady nenapsala neco, co nerada slysis a ctes.Nehodi se Ti, ze se nekdo dozvi a ze jsem se to dozvedela take ja, ze na vasich strankach, ktere jste si zalozily Lvici prodava mlade prave Bibine, ze si s Bibinou i tou holkou, co chudaka vystreslou cincilu vratila kvuli pitome plisni do zveraku a jeste se o ni vyjadrila, jako o smradlave pi.e a svini, co?
Proc volas o napomenuti pro me, kdyz toto tema bylo zalozene, aby se tady lidi vyjadrili?Stve Te, ze me ted uz nemuzes napomenout a vyhodit Ty sama, ze nemas tu pravomoc?Tak si honem bez zalovat s brecet ke svemu oblibenemu adminovi, on Te zase urcite vyslysi, jako pokazde, ale me je to totiz uplne jedno, protoze dal me to uz nezajima a je mi uplne sumafuk, jestli dostanu napomenuti, nebo ne.Tvoje podujatost k lidem, kteri Ti nebyli sympaticti, nebo s Tebou nehrali stejnou hru byla do oci bijici.
A Tvoje jmeno nekomolim, pro me nejsi, nebyla jsi a nikdy nebudes Terezka, zdrobnele oslovuju jen lid, ktere mam rada a kteri hraji fer, ne podlé a falesné jedince.
A pro Styra:nehodlam se menit, nemam s cim.jsem takova, jaka jsem a nestydim se zato.Vitat me tady nemusis, nechodim jinak mezi vas a ani uz nemam zajem jinak.Bohuzel si o Tobe take myslim, ze jsi kam vitr, tam plast a chces se libit vsude.
Jestli jsem popudila Tve oblibence je mi take uplne sumafuk, protoze tohle forum uz davno neni a vlasne ani nebylo o tom, cemu melo slouzit a o cem melo byt predevsim.
Ja jsem tu nenavist tady ale nezasela,protoze ac jsem tady byla, nebo ne, tak tady byly vzdy problemy.
Naposledy upravil(a) jáša dne Čt Črc 17, 2008 16:51, celkem upraveno 1 x.

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Čt Črc 17, 2008 16:43

#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o :-k :-k :-k :-k :-k :-k

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » Čt Črc 17, 2008 16:49

A sme zase tam kde sme byli :evil: tohle forum hrozně upadá je to škoda.Kdo se chce hádat a zbytečně se nervit tak prosim s chutí do toho že vás to bavi když vam nekdo nepadne do oka tak to vyreste pres sz. Jen to lidi odrazuje #-o

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Čt Črc 17, 2008 17:05

Omlouvám se, že se do toho míchám když o těch hádkách skoro nic nevím :oops: ale to co napsala Ina ohledně mazání příspěvku se mi taky nelíbí, jednou je to fórum od toho aby tady ty příspěvky co lidi napsali byli a ne, že když se to někomu nelíbí smaže je :oops:

a pokud je pravda co co ina psala o Bibi tak je smutné kam až to tady došlo :cry:

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Čt Črc 17, 2008 17:09

Ino, budu rada, kdyz tu prestanes vytahovat stara uzavrena temata o ktere V TOMTO TEMATU nejde... Opet to sklouzlo jinam, nez bylo mysleno.... Taky tu prosim neurazej ostatni!!!
Jestli nekdo chodi na jine forum je vec jeho a lidi, kteri ho tam prijmou. Tady jde o TOTO forum cincila.com. Svuj nazor o tom, jak jsme my moderatorky ovlivnene jsi nam sdelila, dekujem ti za nej. Je to tvuj nazor a nikdo ti ho nebere... Koneckoncu jsme se na toto ptali... Ale neplet sem jine veci... Pokud ti tu vsichni stale tak moc ublizuji, potom nechapu, ze se sem neustale vracis...

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”