zlomena nozicka

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

zuzki

zlomena nozicka

Příspěvekod zuzki » Po Říj 17, 2005 14:26

po precteni pribehu jsem se rozhodla take napsat ten avuj .mam 5 cincilek a jsou uzasni ale jsou to poradni divosi a kort ty mlady to jsou 2 holcicky 4a 6 mesicni a je tomu tak mesic co se nam to stalo a jak to zacalo bylo vecer tak pul 11 a ja sem si malickejma hrala a bllbly v kleci asi po pul hod sem je nechala byt a zavrela je do klece a sedla si ke kompu a tak najednou co jsem je ockem kontrolovalla jsem si vsimla ze myska nejak divne sedi v pisku coz taklhle klidne nikdy nedelala tak jsem si ji vzala do ruky ale odskocila a na dlani mi zustal jen cerveny flek -krev a to jsem se lekla hodne tak sem ji rychle vyndala a podivala se co se stalo a myska mela otevrenou zlomeninuzadni nozky no hruza malem sem omdlela protoze tu nozicku mela uplne obracene tak sme se vydali na cestu k verinaroj ktery nozicku zavazaka daj mysce antibiotika adruhy den jsme jeli na operaci a myska ma nozku celou cice trochu vybocenou ale je ziva zadrava a ma se k svetu pristi tydem by mela jit na vyndyni dratu co tao v te tapce ma tak doufam ze zvaladne i toto tak se zatim mejte a hlidejte poradne vsechny sve lumpiky jsou to balzinci ze??

Disable adblock

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Út Říj 18, 2005 13:19

Hlavně ať je prcek brzy úplně fit a může pořádně lumpačit :lol:
Hodně štěstí :lol:

Host

seš fakt trapná

Příspěvekod Host » Pá Říj 21, 2005 12:01

Umíš vůbec něco jinýho odpovídat, než ty činčilí lumpárny?Už seš s tím fakt dost trapná.

Hanka

Příspěvekod Hanka » Pá Říj 21, 2005 13:15

Jestli vůbec někdy pochopíš milý anonymní pisateli, co to znamená mít strach o někoho blízkého, pak takovéto kraviny už psát nebudeš... je mi tě opravdu líto... :roll:

Disable adblock

Simona

Příspěvekod Simona » Pá Říj 21, 2005 20:48

Anonyme,
Iva umí něco jiného odpovídat,stačí si její odpovědi přečíst :!: Iva není lékař,má jen vlasní zkušenosti které předává těm,co je potřebují.Co by jsi čekal za odpověď na ošklivou zlomeninu :?: Pokud by někdo seděl doma týden u klece a poslal by sem dotaz,co má dělat když má činčila zlomenou nohu, by odpověď "hlavně ať brzo lumpačí "byla sice milá,ale činčilce by nepomohla.Ale snad i ten největší hlupák ví,že má jít k veterináři :!: A Zuzki přece píše,že k veterináři jeli.A v tomhle případě jsou to slova podpory,což Ty asi nechápeš :evil:
A mimochodem Iva zde uvedla tolik správných odpovědí a rad,že by se za ně nemusel stydět leckterý veterinář :!: :!: Dokonce můžu říct,že já jsem dostala od pana doktora tak nesmyslnou odpověď,že jsem se nestačila divit.Iva jako jediná na můj dotaz ohledně krvácejících tlapek správně poradila,ani lékař mi nebyl schopen říct z čeho problém vznikl :!: :?:
A o tom,jak mně osobně podržela s těmi "trapnými odpověďmi"jak píšeš,to si asi Ty nedovedeš představit. :twisted: Když už člověk neví kudy kam,jsou tyhle slova jako balzám na duši.A navíc ona jenom nekecá,ona opravdu umí poradit a pomoct :D Myslím,že spoustu lidí to zde může potvrdit :D Vypracovává návody první pomoci,kontakty na veterináře,ty jsou k nezaplacení když opravdu potřebuješ :!: Máme to teď za sebou,zoufale jsem několik týdnů sháněla opravdu dobrého veterináře kvůli problémům se zoubky.
Pokud máš činčilku a asi ano, když brouzdáš po těhle stránkách,tak Ti přeji ať nikdy nemáte problémy.Pak by jsi možná zoufale hledal rady třeba právě od Ivy :!:
Anonyme,trapný jsi akorát Ty,když sem něco takového napíšeš :evil:
Kolik rad tady máme od Tebe :?:

Burýska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 614
Registrován: So Kvě 14, 2005 18:55

Příspěvekod Burýska » So Říj 22, 2005 14:16

:twisted: Tak teda ty anonyme,že se nestydíš,máš tu drzost se ani nepředstavit a zřejmě ani žádnou myšku nevlastníš,tak buď tak laskav a neobtežuj nás,jinak Tě roztrhnu vejpůl :!: :twisted:
Holky děkuji,že jste se Ivy před tím nezdvořákem zastaly,je to zřejmě nešťastný člověk a neumí mít rád,je mi to líto,že takový lidé existují :x
Moje drahá Ivo,vůbec si z toho darebáka nic nedělej,zřejmě je to nějaký zhrzený ctitel,který se Ti chce mstít.
A jestli je to napsalo děvče, tak je to ještě horší, fůj :!: :evil:
Na to,že jsem vcelku milé stvoření ,umím být i :twisted: když mě opravdu někdo nas... :!: :!: :!:
Burýska :wink:

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » So Říj 22, 2005 15:09

Hanko, Simono, Burýsko a Liliano, děkuji vám za podporu :) Moc si toho vážím :lol:

Anonyme, pokud bys někdy psal sem do diskuze svůj dotaz, stačí k němu připsat, že o mou odpověď nestojíš. Děkuji.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: seš fakt trapná

Příspěvekod Terezka » So Říj 22, 2005 20:46

Anonymous napsal:Umíš vůbec něco jinýho odpovídat, než ty činčilí lumpárny?Už seš s tím fakt dost trapná.


Ty anonymní dámo, pro mě anonymní nejsi a hluboce jsi mě zklamala.
Nezbláznila ses kapku?

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Re: seš fakt trapná

Příspěvekod khelis » So Říj 22, 2005 21:48

Terezka napsal:
Anonymous napsal:Umíš vůbec něco jinýho odpovídat, než ty činčilí lumpárny?Už seš s tím fakt dost trapná.


Ty anonymní dámo, pro mě anonymní nejsi a hluboce jsi mě zklamala.
Nezbláznila ses kapku?


?????????
ona to už udělala víckrát?????

myslím, že snad každý pochopí, když Iva napíše slova podpory, že to pomůže tomu, komu radí!!!!
takže tohle je teda pěkná hloupost!!!! :twisted: :!:
nikdo z činčilářů si to o tobě nemyslí(alespoň doufám :roll: ) a každý uvítá tvoje názory!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”