Kvíkání

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Maruška
Nový uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: So Led 21, 2006 16:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Maruška » Čt Lis 23, 2006 20:23

Moje činčila kvíkala nejvíc první noc co byla u mě. Potom ještě několikrát v noci. Vydává takový hluboký skřípavý zvuky. Kvíká hlavně když ji třeba nenecham proběhnout, tak ji pustim a pak už je ticho.

Disable adblock

Janoutová Marcela
Nový uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: Čt Lis 16, 2006 23:22
Místo/Bydliště: Turnov

Příspěvekod Janoutová Marcela » Út Bře 06, 2007 21:17

Čauky lidičky, dneska si tak koukám na telku a Rorynka začala najednou vydávat vážně divný zvuky - jako mončičák. Podle vašich rad a stránek jsem usoudila že se dožaduje pozornosti. Chtěla jsem jí dát nějakou mnamku ale ona nic, jako bych nebyla a přitom normálně by mi to ukousla i s půlkou ruky. Tak jsem jí násilím ,,vyšťouchala z domečku a nic. jako přikovaná´´. Vážně mi to nahání hrůzu o její chování. Pískala takhle snad půl hodiny s 5min přestávkami. Pustila jsem jí, ale zalezla za stolek a seděla tam. Źádné skoumání a hopsání a nechala se normálně chytit, což není normální (normálně čekáme až si sama zaleze do klece).

Máte něko podobné zkušenosti????? Včera ještě byla v pohodě.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Stř Bře 07, 2007 7:43

Janoutová Marcela napsal:Čauky lidičky, dneska si tak koukám na telku a Rorynka začala najednou vydávat vážně divný zvuky - jako mončičák. Podle vašich rad a stránek jsem usoudila že se dožaduje pozornosti. Chtěla jsem jí dát nějakou mnamku ale ona nic, jako bych nebyla a přitom normálně by mi to ukousla i s půlkou ruky. Tak jsem jí násilím ,,vyšťouchala z domečku a nic. jako přikovaná´´. Vážně mi to nahání hrůzu o její chování. Pískala takhle snad půl hodiny s 5min přestávkami. Pustila jsem jí, ale zalezla za stolek a seděla tam. Źádné skoumání a hopsání a nechala se normálně chytit, což není normální (normálně čekáme až si sama zaleze do klece).

Máte něko podobné zkušenosti????? Včera ještě byla v pohodě.


tohle mi dělá Nio.... jakmile se z televize ozve nějaký hlubší mužský hlas, tak začne "štěkat".... A taky Lucky, ten jako by škytal tímhle způsobem... vždycky jakoby škytne (udělá hlavou posunek, jak když kejhá husa) a pak 2-3x "zamončičákuje"... a taky třeba i 15-20 minut..

Janoutová Marcela
Nový uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: Čt Lis 16, 2006 23:22
Místo/Bydliště: Turnov

Příspěvekod Janoutová Marcela » Stř Bře 07, 2007 15:24

Opravdu jsem ráda že nejsem sama, večer když jí ještě přítel pustil tak prý byla chvíly mimo, ale pak se z toho vzpamatovala. Tak jsem zvědavá jak to bude dnes navečer

Disable adblock

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Čt Bře 08, 2007 18:05

já mám podobný problém akorát mi to kulíšek dělá v noci a to hrozný zvuk né jako ostatní jako kdyby se mu něco stalo, ale když vyletím z postele tak sedí na poličce a tváří se jako by se nic nestalo a proč si ha tak prohlížím

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”