jeste neco

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

secreet
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: Pá Bře 07, 2008 19:18

jeste neco

Příspěvekod secreet » Čt Bře 27, 2008 17:46

Jeste, nez odsud budu vyhozena, coz mi za teto situace, co se zde vecne deje vubec nevadi, tak bych se rada obhajila z narceni a lzi, ktere o me tady byly Bibinou napsany a co sem teda rozhodne patri.
Parisse zde uverejnila sz, kterou ji Bibina poslala a kde me pomlouva a pise same lzi.
Nastesti existuje jeden zde uverejneny mail vzajemny, ktery zde zverejnila nekdy v lete Martej a kde je jasny dukaz o tom, kdo tady lze a dela rozbroje.
Musim to sem napsat, protoze me to urazi a urazi me to uz z toho duvodu, ze jsem se vzdy snazila lidem a jejich cincilam pomoci a vzdy jsem kazdemu napsala a upozornila ho na chybu slusne.
To same bylo i s Bibinou, ktera tady nehorazne lze o tom, ze jsem ji otravovala a vnucovala sve nazory a ze se me nemohla pomalu zbavit.Nic z toho neni pravda ani v nejmensim a napisu sem, jak to bylo.
Pomahala jsemv lete s umistenim do adopce pro parek bile samice a standart samce.Ozvala se mi Bibina, ktera projevila zajem pouze o tu bilou samici, ze pry ji uz jedna umrela a ze ma bileho, tak chce parek.
Slusne jsem ji upozornila a napsala, ze nemuze spolu mit v paru dve bile cincily, nebo cincily s bilym genem kvuli letarnimu faktoru a ze stejne tento par se nesmi rozdelit, protoze je na sebe pochopitelne zvyklej.Ona, jakoby me vubec nevnimala, odepsala a porad mlela svoji, ze ma zajem a chce pouze tu bilou samici.Tak jsem ji jen odpovedela, ze to nelze a ze pokud spari dve cincily s bilym genem, tak mladata odsuzuje k smrti.Tim tenkrat dialog koncil. Az jsem poznala, ze se objevila tady, kdyz sem napsala tu hloupost, ze dala k samcovi tu bilou 2mesicni samicku mlade a kdyz ji pry neobskocil, tak z toho usoudila, ze to neni samice a chtela to mlade vratit.
Tak teprve potom me to nastvalo a napsala jsem ji, ze jsem ji nato upozornovala, ze nemuze sparit dve cinci s bilym genem a navic jeste davat k samcovi 2mesicni samici a ze to snad neni ani mozny, co predvadi.A nastalo to, ze me zacala napadat ona velmi arogantne, ze o moje rady nestoji, ze vi co dela a ze zadne rady nepotrebuje, ze ze sebe jen delam chytrou apod.tak jsem nato pochopitelne reagovala, co si o ni myslim, jako by asi reagoval kazdy a z jeji strany se rozpoutalo tohle divadlo.Uplne nejhnusnejsi bylo, ze pak tady psala a delala ze sebe chudinku, kdybych ji pry poradila slusne a jine blaboly.Tak nejdriv, ze rady nepotrebuje, ze toho vi dost a potom zase, ze by si nechala poradit, ze nemuze vedet vsechno. Nakonec ten zverejneny mail, uz nevim kde tady je z lonskeho leta je tak nejak dukaz.Uz z toho, jak se projevuje je jasne, ze je vse kazdou chvili jinak a je plna rozporu.
Mozna by bylo dobre uverejnit zde ty jeji utocne sz, kde jen vyhrozuje, vysmiva se a urazi.ja jsem ji jen poslala uz do prdele, nic vic a za to se nestydim.
Pise, ze mi rozbije hubu a jine lahudky.Pritom jsem o jeji mame nepsala nic, nez uz jsem mela dost tech ataku a tak jsem ji mimo jine napsala to same co Silva, ze bych se ja stydela, kdyby me moje mama mela v tolika letech zehlit a jeste bych tady o ni mela verejne psat.
Takze, ted me admine klidne zrus, ale je dobre, ze jsem napsala pravdu a chci, aby to bylo viditelne a ne nekde podle v sz.
Jestli tady trpis a hodlas trpet dal takoveto osoby, jako je ona, ktere tady jen kazi praci a snahu ostatnich a chces vyhazovat ty, kteri tady necemu prospeli, tak je to dost smutny a neni mi to vubec lito.
Ikdyz je tady nekolik opravdu skvelich a slusnych, ferovych lidi.

Disable adblock

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Pá Bře 28, 2008 9:15

proboha Ino, oni tě už zase chtějí vyhodit? to snad ne! Nejsi to ty, kdo by měl jít pryč.....

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Pá Bře 28, 2008 10:18

Ino, pokud budeš pořát zakládat takovéhle témata, tak tě Vašek zase vyrazí! Zbytečně si děláš sama zle! Už se na Bibinku vykašli, neřeš ji, když ti napíše, neodepisuj! A nezakládej takováto témata! Je to pořád o tom samém!

secreet
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: Pá Bře 07, 2008 19:18

Příspěvekod secreet » Pá Bře 28, 2008 13:52

žanda napsal:Ino, pokud budeš pořát zakládat takovéhle témata, tak tě Vašek zase vyrazí! Zbytečně si děláš sama zle! Už se na Bibinku vykašli, neřeš ji, když ti napíše, neodepisuj! A nezakládej takováto témata! Je to pořád o tom samém!


Ja vim, ale jen jsem chtela poukazat, ze to nejsem ja, kdo si vymysli a lze a chtela jsem se pouze branit a vysvetlit, ze neni pravda, co napsala a to by se snad hajil kazdej.
Jo Janco, bohuzle, tak to tady je, ze ti, kteri tady neco pomohli vybudovat a dali si s necim praci a mysli to dobre jsou nezadouci a ti, kteri tady vse jen nici, lzou a provokuji jsou in.
Uz to ale fakt dal rozebirat nebudu,uz na ni ani nereaguju, ikdyz je mi srdecne jedno, jestli tady dal budu, nebo ne.

Disable adblock

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » Pá Bře 28, 2008 14:11

Ino ale je to zbytecne aby te vyhodili vis kdyz nam muzes poradit vykašli se na to tohle nemá cenu my nechcem abys odešla

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Pá Bře 28, 2008 17:51

Ino, nikdo tu proti tobě nic nemá, možná jen Bibinka, takže je zbytečné nám něco dokazovat! Stojí ti to za vyhazov? Pokud ano, tak to tak dělej dál. Ale měla bys být rozumná! :wink:

Avatar uživatele
Bibinka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 162
Registrován: Út Črc 31, 2007 14:14
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bibinka » Pá Bře 28, 2008 18:37

Ino víš co, já jsem se ti už omluvila protože mám toho dost a ty pořád takhle nikdy nikdy nikdy nikdy nikdy ...jsem neřekla že chci jen tu bílou samici ty lhářko!!!!!!! jo, chtěla jsem dát poprvé tu bílou samici k bílýmu samci ale ty sama si mě doslova!!!!obtěžovala, protože si mi psala na mobil, na diskuzi a když jsem tvoje rady nechtěla, tak ses mi vnutila sáhodlouhým mejlem.... tak toho nech, prostě ses vnucovala svou (i když pravdivou) pravdou a sakra já ty bílý činčily k sobě nikdy nedala tak už o tom nemluv, jen jsem měla blbý řeči ale neudělala jsem to tak tady nemluv o tom že dělám všechno podle sebe a neposlouchám zkušený rady....haha...a už jsem ti i napsala že to že jsem tu malou dala ksamci byla hloupost, byla jsem blbá a nevěděla že když zabřezne tak umře, jo byla to blbost, omlouvám se....tak už mě nech být a pořád si nestěžuj že tě nikdo nemá rád. Nikdo ti tady nenapsal ani slovo abys odešla...co máš proboha za komplex, že mě tady pořád pomlouváš.....tohle nemá cenu chápeš? já vím proč sis vybrala zrovna mě, protožekaždá jiná stáhne ocas ale já ne, já vím že lžeš adokud budeš lhát tak si sama sobě budeš ubližovat....a pokud jde o mamku tak jsem ti jasně napsala že ji žehlení baví a já zase dělám jiný věci....

Denebola
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 73
Registrován: Po Ún 19, 2007 15:33
Místo/Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Denebola » Pá Bře 28, 2008 18:52

Mohly byste se už přestat takhle napadat a skončit zakládání těchto témat? Přestaňte ze sebe laskavě dělat ublížené a jestli vám tu kdokoli vadí, tak ho proboha ignorujte nebo sem nechoďte. Nebo si myslíte, že někoho tady zajímají vaše spory? Mě teda rozhodně ne. :?

Nebo požádejte moderátory, ať vám založí zvlášť skupinu s názvem "Spory", ať si tu nemusíme kazit den.

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » Pá Bře 28, 2008 18:55

Má tohle cenu ??? porad se hadat:( holky tohle forum je o cincilach proboha nehadejte se nema to cenu vyreste si to pres sz nebo neco. myslíte ze neco vyresite hadanim???? ja yslim ze ne

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Pá Bře 28, 2008 18:57

Tak jsem si to vyrikali a odted uz zadna napadaci temata. Pro tebe to Ino znamena, ze porusis jedno pravidlo a rovnou davam ban. Myslim, ze je to ferova nabidka.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”