Čím krmíte?

Zde se můžete ptát a radit o tom, co činčila smí či nesmí jíst.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Čím krmíte/co má větší podíl ?

Ovator
13
17%
Apetit
17
22%
Zbýšov
13
17%
Avicentra
2
3%
Versele laga
2
3%
Berkel
3
4%
JR farm
2
3%
Beaphar
5
6%
Chincilla complete
2
3%
Superpreme Science Selective chinchilla
9
12%
Vitakraft
6
8%
Biostan
2
3%
Sehnoutek
1
1%
 
Celkový počet hlasů: 77

arziska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 374
Registrován: Út Zář 16, 2008 19:08
Místo/Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Čím krmíte?

Příspěvekod arziska » So Dub 28, 2012 15:02

Já taky krmím Biostanem. S ničím jej nemíchám, jen přidávám Vitacraft kuličky.

Disable adblock

kulaaa
Nový uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: Ne Črv 12, 2011 21:33

Re: Čím krmíte?

Příspěvekod kulaaa » Po Črv 04, 2012 11:58

Chtela bych se zeptat jeslti tohleto je vhodné krmivo, VitaVerde Nature Dinner pro činčily, líbí se mi a myslím že by mu chutnalo. Je to hroznej vybíravec. Jinak krmím darwins classic, ale chtělo by to nějakou změnu.

Avatar uživatele
Alyfin
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 184
Registrován: Čt Kvě 17, 2012 9:17
Místo/Bydliště: Nový Jičín

Re: Čím krmíte?

Příspěvekod Alyfin » Po Črv 04, 2012 12:14

Krmím krmivem ze Zbýšova. Činčilkam chutná a nedrolí se jako krmivo, které jsem jednou koupila ve zverimexu ale nevím jaká to byla značka :( Jinak dostávají různé bylinky, které střídám. Jinak milují kustovnici nebo mrkové tyčinky od vitakraftu. Jinak do granulek přimíchávám sušenou mrkev, lisovaný hrášek, sušenou řepu nebo ovesné vločky. Ale jen jednou za čas, protože vyjí jen to dobré a granule zbydou...To pak máte vidět ty pohledy, když dostanou čisté granule... :lol:

Avatar uživatele
LUCIA
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1517
Registrován: Út Srp 15, 2006 13:16
Místo/Bydliště: Bratislava, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Čím krmíte?

Příspěvekod LUCIA » Po Črv 04, 2012 12:34

Kulaaa

Davala by som to ako pamlsok :)

Disable adblock

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Čím krmíte?

Příspěvekod minlub » Po Črv 04, 2012 16:08

kulaaa napsal:Chtela bych se zeptat jeslti tohleto je vhodné krmivo, VitaVerde Nature Dinner pro činčily, líbí se mi a myslím že by mu chutnalo. Je to hroznej vybíravec. Jinak krmím darwins classic, ale chtělo by to nějakou změnu.

Jestli myslíš toto http://krmivo-hlodavci.heureka.cz/vitav ... cily-1-kg/
Tak bych to dávala jen jako pamlsek.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Čím krmíte?

Příspěvekod Lenca » Po Črv 04, 2012 17:09

kulaaa napsal:Chtela bych se zeptat jeslti tohleto je vhodné krmivo, VitaVerde Nature Dinner pro činčily, líbí se mi a myslím že by mu chutnalo. Je to hroznej vybíravec. Jinak krmím darwins classic, ale chtělo by to nějakou změnu.


Určitě mu to bude chutnat,vypadá to nádherně a úžasně voní,ale on potřebuje tvrdé granulky na zoubky, tak jak psali ostatní,přidej mu to ke granulkám :) joo,darwina mi Zoe taky papala,dokud neochutnala supreme, ted kdybych ji nasypala darwina,tak mi ho nasype na hlavu a vysměje se mi :lol:

kulaaa
Nový uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: Ne Črv 12, 2011 21:33

Re: Čím krmíte?

Příspěvekod kulaaa » Po Črv 04, 2012 19:13

minlub napsal:
kulaaa napsal:Chtela bych se zeptat jeslti tohleto je vhodné krmivo, VitaVerde Nature Dinner pro činčily, líbí se mi a myslím že by mu chutnalo. Je to hroznej vybíravec. Jinak krmím darwins classic, ale chtělo by to nějakou změnu.

Jestli myslíš toto http://krmivo-hlodavci.heureka.cz/vitav ... cily-1-kg/
Tak bych to dávala jen jako pamlsek.


Jj přesně tohle, no já nemyslela jako že bych ho úplně vyřadila, ale k tomu dávat občas. Akorát u nás se nedá sehnat, přemýšlela jsem objednat na internetu, nevíte o nějakém internetovém obchodě, který nemá tak vysoké poštovné?

kulaaa
Nový uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: Ne Črv 12, 2011 21:33

Re: Čím krmíte?

Příspěvekod kulaaa » Po Črv 04, 2012 19:15

LenkaKarlovyVary napsal:
kulaaa napsal:Chtela bych se zeptat jeslti tohleto je vhodné krmivo, VitaVerde Nature Dinner pro činčily, líbí se mi a myslím že by mu chutnalo. Je to hroznej vybíravec. Jinak krmím darwins classic, ale chtělo by to nějakou změnu.


Určitě mu to bude chutnat,vypadá to nádherně a úžasně voní,ale on potřebuje tvrdé granulky na zoubky, tak jak psali ostatní,přidej mu to ke granulkám :) joo,darwina mi Zoe taky papala,dokud neochutnala supreme, ted kdybych ji nasypala darwina,tak mi ho nasype na hlavu a vysměje se mi :lol:


No on mi hodil na hlavu vitacraft pelets. Je hrozně vybíravej. Chtěla jsem zkusit apetit, ale jak už jsem psala, tady nic neni k sehnání. Hrůza.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Čím krmíte?

Příspěvekod minlub » Po Črv 04, 2012 19:17

Ve zverimexech toho moc vhodného neseženeš. Většina objednává na internetu.

kulaaa
Nový uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: Ne Črv 12, 2011 21:33

Re: Čím krmíte?

Příspěvekod kulaaa » Po Črv 04, 2012 19:24

minlub napsal:Ve zverimexech toho moc vhodného neseženeš. Většina objednává na internetu.

No myslim si že někdo z Prahy a z těch větších měst tam maj výběr veliký. Ale tak mi prosím poraďte kde objednáváte vy. Nějaký dobrý obchod s velkým sortimentem. Většinou maj toho plno pro psy atd. ale pro činčilky moc ne

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Čím krmíte?

Příspěvekod Lenca » Po Črv 04, 2012 19:44

pokud jsi z prahy,tak je nejlepší zajet za saskií do obchudku :) má všecko pro činči, veliký výběr, i poradí a hlavně to nemá předražené jako zverimexy ;)

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: Čím krmíte?

Příspěvekod ajtik » Po Črv 04, 2012 19:44


Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Čím krmíte?

Příspěvekod Lenca » Po Črv 04, 2012 19:47

ježiš,špatně jsem si to přečetla a pochopila :roll: jsem nak si myslela,že jsi z Prahy, tak objednávej ve větším z e-shopu nějakého,myslím,že i s poštovným tě to vyjde levnějš než ve zverimexu, viewforum.php?f=22 -tady jsou vypsane e-shopy :)

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čím krmíte?

Příspěvekod saskie » Út Črv 05, 2012 10:44

kulaaa napsal:Chtela bych se zeptat jeslti tohleto je vhodné krmivo, VitaVerde Nature Dinner pro činčily, líbí se mi a myslím že by mu chutnalo. Je to hroznej vybíravec. Jinak krmím darwins classic, ale chtělo by to nějakou změnu.

Tak ten Nature Dinner je výborné krmivo :wink: Nedávala bych jen ten, to určitě ne, ale zase se ho nemusí dávát úplně maličko, nic nezdravého tam totiž není. Sama ho dávám a činči ho mají rádi. V tuto chvíli máme skladem jednu kilovku http://cincilka.cz/p/210/vitaverde-natu ... incily-1kg pro činčily máme speciální obchod.

kulaaa
Nový uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: Ne Črv 12, 2011 21:33

Re: Čím krmíte?

Příspěvekod kulaaa » Út Črv 05, 2012 11:22

saskie napsal:
kulaaa napsal:Chtela bych se zeptat jeslti tohleto je vhodné krmivo, VitaVerde Nature Dinner pro činčily, líbí se mi a myslím že by mu chutnalo. Je to hroznej vybíravec. Jinak krmím darwins classic, ale chtělo by to nějakou změnu.

Tak ten Nature Dinner je výborné krmivo :wink: Nedávala bych jen ten, to určitě ne, ale zase se ho nemusí dávát úplně maličko, nic nezdravého tam totiž není. Sama ho dávám a činči ho mají rádi. V tuto chvíli máme skladem jednu kilovku http://cincilka.cz/p/210/vitaverde-natu ... incily-1kg pro činčily máme speciální obchod.


Tak jsem to ani nemyslela, že bych dávala jenom to. A zrovna u vás jsem si to včera objednala plus dalších pár věcí :-)

Avatar uživatele
pa-petka
Nový uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: Čt Lis 03, 2011 11:38
Místo/Bydliště: Praha

Re: Čím krmíte?

Příspěvekod pa-petka » Čt Črc 19, 2012 19:37

Já krmím půl na půl Supreme a Beaphar Care+, plus nějaký menší přídavek mrkvového ovatoru :-) první vždycky zmizí Beaphar :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Strava”