veterina - napište sem své nazory

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Út Srp 17, 2010 9:54

Mě se stalo pouze jednou že neměl pan doktor (nebudu jmenovat) zrovna náladu (ale to se stává každýmu,proč ne jemu :wink: ).Příště když jsem volala byl velmi ochotný a milý.
Já když potřebuju konzultaci nebo pomoc,volám Dr.Jeklovi nebo Dr.Švehlové-vždy pomůžou,poradí a paní doktorka mi zjišťovala informace,mailovala a brala telefony i pozdě večer.Rady to byli k nezaplacení a můžu říct že nám zachránila už 2x činčilku. ono když vás někdo otravuje v 10h večer to asi není příjemný a nikdy neřekla křivé slovo :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
Vignette
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: So Led 23, 2010 17:17
Místo/Bydliště: Praha- Barrandov

Příspěvekod Vignette » Út Srp 17, 2010 23:15

Já jednou posílala Jeklovi na mail pár fotek s dotazem, jestli si myslí, že je to činčilí zub (s podrobným popisem událostí, co se kolem toho semlely :)). Odpověď jsem nedostala...
Pak jsem mu jednou volala (opět ohledně zubů) a byl velice příjemný, v klidu poradil, atd. Když jsem se zmínila o tom nevyřízeném mailu, tak se zamyslel a říkal, že vůbec neví, že by tam něco takového přišlo a že se omlouvá... Naštěstí vůbec nedal znát, že bych ho nějak otravovala, ačkoli jsem předem předeslala, že jsem z Prahy a chodím k MVDr. Lietavcové :D

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Stř Srp 18, 2010 0:06

To se mi stalo take, ze mi neodpovedel na mail.Asi ma hodne prace a take hlavne kvuli me, ponevadz jsem mu tim doporucovanim secakra zvysila navstevnost, ze nema cas vubec na nic jineho, nez cincily:-)

Avatar uživatele
monisska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: Pá Ún 05, 2010 19:59
Místo/Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod monisska » Stř Srp 18, 2010 16:44

minlub napsal:Tak pak dej vědět,to mě zajímá kdyby jsme marodili.A kolik tam stojí koprolka?

Cenu koprolky mají v ceníku na webových stránkách. Myslím že chtějí 150,-.. a jelikož jsem začátečník, tak nevím, jestli je to hodně nebo málo :D

Disable adblock

kkarollkaa
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 286
Registrován: Po Bře 01, 2010 18:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kkarollkaa » Ne Říj 17, 2010 9:24

Veterina v Dolní Lutyni (Ostrava-Orlová)
Paní doktorka Molková - objednávejte se přímo k ní, doktorů se tam střídá víc. Moc šikovná, sama chová osmáka, mají potřebnou zubní techniku (elektro), inhalačku-isofluran, digi rentgen apod
http://www.veticea.cz/

pigina
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 89
Registrován: Ne Říj 22, 2006 20:47
Místo/Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pigina » Čt Lis 11, 2010 11:04

dneska se chystáme s Teddasem na kliniku do Libuse, tak pak poreferuju jak nam pomohli nebo ne ... Nejedeme tam zatim s nicim akutnim, ale ve svem veku 4 roky Teddasovi trosku prestavaji fungovat zadni tlapky ... Poslednich par dni uz nedoskoci "tak daleko" a parkrat uz pri preskoku zuchnul. Je veselej, dlabe pri pohledu na rozinku na vsechno zapomene, ale nechci cekat az mu prestanou slouzit ... Nevim, jestli to bude jen o vitaminech nebo necem dalsim, ale chceme tomu nasemu klukovi pomoct. Tak drzte pesti ;)

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Čt Lis 11, 2010 14:11

Tak, at to dobre dopadne.Muze se jednat i o nedoatek nejakych latek, nebo nejakou bakterii, jako je u lidi boreliosa.Drzime palce

pigina
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 89
Registrován: Ne Říj 22, 2006 20:47
Místo/Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pigina » Ne Lis 14, 2010 9:44

Diky jasmin. Nakonec jsme se rozhodli pro pani doktorku Chylikovou. Po navsteve u ni se mi zda fakt vyborna, tak doufejme, ze i pro Teddase bude mit dobry ucinek. Ma ochable svalstvo a proto ty tlapky tak nepouziva. Takze ho musime trosku prohanet a kontrolovat jestli dlabe. Zitra nesem bobky na rozbor, tak pak budeme zas chytrejsi ...

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Ne Lis 14, 2010 13:49

Doktorka Chylíková je výborná, hotové sluníčko :). Se zvířátkama to skvěle umí a je taková nabitá pozitivní energií.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Ne Lis 14, 2010 13:51

Ale pozor, doktorka Chylíková už není v Libuši 2 roky.
Momentálně je někde na Praze 6, dá se to vygooglit.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Ne Lis 14, 2010 13:58

Takže jsem zagooglila:
Bílá Hora, P-6 http://www.veterinarni-ordinace-praha.cz/nas-tym.php

pigina
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 89
Registrován: Ne Říj 22, 2006 20:47
Místo/Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pigina » Ne Lis 14, 2010 17:37

jj Terezko, nasla jsem si ji na te Bile Hore a i kdyz mam Libus co by kamenem dohodil, jeli jsme nakonec na Bilou horu za pani doktorkou. Mela jsem z ni fakt dobry pocit, jak rikas, hotove slunicko a bylo videt, ze cincilku nedrzi v ruce poprve. Teddas dostal tri injekce a ani u jedne ani nepipnul :) ale panicka trpela za nej jako zvire :(

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Ne Lis 14, 2010 20:17

Vždycky, když jsme k ní jeli, tak říkala, že Ferdík už se na ní určitě těšil, tak proto jsme tam :lol: . Naučila mě, jak s činčilou zacházet, jak jí uchopit, aby se nebránila a nechala na sebe sahat, doktorka je vážně šikovná. A jak si s Ferdíkem vždycky hezky povídala :).

pigina
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 89
Registrován: Ne Říj 22, 2006 20:47
Místo/Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pigina » Ne Lis 14, 2010 20:29

doufám, že ty její blahodárné ruce budou mít i takový vliv na Teddase, zatim porad vic odpociva ... nutim ho do nakazaneho pohybu, ale moc se mu nechce, dlabani taky ted moc nedava, tak je to u nas takovy smutny ted :(

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Út Lis 16, 2010 17:57

Tak to jsem rada, ze jste nekde dobre poridili.Ja uz se v tom ale nejak ztracim, kdo je doktorka Chylikova:Neco mi to rika, ale ponevadz jsme zde porad doporucovali Dr.Lietavcovou a ted tu z te kliniky Erika, tak uz jsem asi tuhle zapomnela.Muzu ji teda doporucovat a je dobra na vse i ty zubni problemy a ma inhalacku?

pigina
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 89
Registrován: Ne Říj 22, 2006 20:47
Místo/Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pigina » Út Lis 16, 2010 20:43

no zatim celkem dobre, cekame na vysledky rozboru, mezitim se nam Teddas nafouknul a ma plynate streva, dostal par injekci s nejakym Deganem a k tomu ma tady nekde zminovane kapicky Sab simplex a uz ho to celkem prechazi ... v patek budeme moudrejsi ohledne rozboru ...

jinak pani doktorka Chylikova byla fajn, evidentne cincilakum rozumi, po patecni kontrole uvidime, co dal a jestli Teddasovi taky pomuze. Urcite ji muzes doporucovat - klinika ANIMAL CLINIC, jsou na Praze 6 - Bila hora, nekde jsem tu videla i kontakt na ne: http://veterinarni-ordinace-praha.cz/

tento tyden tam pani doktorka Chylikova je az koncem tydne, takze se o Teddyho starala doktorka Adlerova a na plynatost Teddyho evidentne nasla recept hnedky ... celkove tahle klinika je specializovana na mala zviratka - hlodavce, plazi, exo ptaky ...

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Út Lis 16, 2010 21:50

Doktorka Chylíková ordinovala před 3 lety v Libuši, jenže pak odtamtud odešla nám neznámo kam.
Poté jsme objevili po dlouhém pátrání doktorku Lietavcovou na klinice Na Hůrce. A před nějakou dobou se mi podařilo vygooglit, že doktorka Chylíková zase ordinuje, takže to je další naděje pro činčiláře, že specializovaných pracovišť je více.
Nicméně bych doporučovala na základě vlastní zkušenosti a ne z toho, kdo co povídal ... povídá se ledasco.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Út Lis 16, 2010 22:06

Jééé s paní Chýlkovou dělá i náš vet p. Hnízdo :) Je super, fakt moc :-) A činčilám a dalším zvířatům rozumí... Když jsme u něj byli s našim Agamákem, tak jako jedinej, věděl, co mu je... :)

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Út Lis 16, 2010 22:07

*chylíková :oops:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Út Lis 16, 2010 22:19

Uz jsem se lekla, ze je to ta herecka, jesteze jsi to tam dopsala:-)
A ktera je lepsi, co se tyce zubnich problemu a zakroku?Vetsinou se na tyhle problemy specializuje jen malo vetu a v te praze byla doporucovana hodne Lietavcova, tak i tahle pani doktorka Chylkova je na to dobra?

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » Ne Led 30, 2011 0:04

Jen přidávám hlas pro doktorku Chylíkovou, je fajn a kliniku maj dobře vybavenou.

berrry
Nový uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: Út Lis 17, 2009 19:01
Místo/Bydliště: pelhřimov

veterinář jihlava

Příspěvekod berrry » Ne Led 30, 2011 14:05

http://www.veterina.zjihlavy.cz/
U pana doktora jsme byli s pohmožděnou tlapinkou. Byl ochotný, k činčilce jemný a pozorný.

Avatar uživatele
Vignette
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: So Led 23, 2010 17:17
Místo/Bydliště: Praha- Barrandov

Příspěvekod Vignette » Ne Led 30, 2011 23:00

Hmm, myslíte, že byste někdo mohl cenově porovnat MVDr. Lietavcovou (byla jsem za ní zatím jednou, působila příjemně, ale holky nakonec žádný problém neměly, takže nemůžu ohodnotit, jak jim pomohla... ale paničku uklidnila, to se zas musí nechat :D) a Chylíkovou? Sice už jsem asi moc vybíravá, ale chystám se na větší vyšetření, takže i finanční stránka je pro mě docela důležitá... díky :)

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Po Led 31, 2011 7:32

MVDr. Chylíková dělá na dražší a větší klinice (dříve jsem k ní chodila do Libuše, tam to cenově šlo). Na té klinice jsem ještě nebyla, zato jsem slyšela o cenách :(.

Avatar uživatele
Vignette
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: So Led 23, 2010 17:17
Místo/Bydliště: Praha- Barrandov

Příspěvekod Vignette » Po Led 31, 2011 9:11

Aha, já myslela, že ta dražší klinika byla právě Libuš...?
Terezka napsal:Libuš je drahá, protože je to nemocnice, mají tam nepřetržitý provoz a mají tam odborníky téměř na všechny oblasti fauny, navíc to má nějakou prestiž. Vím, že kastrace velké feny tam přijde na 6-13 tisíc, přitom na jedné klinice u nás mě to stálo 2,5 tisíce, ale bez možnosti hospitalizace a podobné péče.

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”