Zajímavé stránky

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Čt Pro 22, 2005 12:30

Alice napsal:ja mam podobnu zabavku v robote len s malym rozdielom, ze nekreslim na nehty ale na platno/obrazy.Ale smradlavych riedidel a lakov to tiez vyzaduje hodne:-) :D


no vidíš, já jsem vždycky chtěla umět malovat, ale nikdy jsem se k tomu nedostala. Mám neteř a ta strašně ráda kreslí 3d obrazy. Minule kreslila starý hodiny kukačky, co měl děda a nakreslila v nich dědův portrét - aniž by nějak změnila tvar a vzhled hodin. Je úžasná. Obdivuju lidi, který si sednou a něco krásnýho namalujou. Já taky namaluju, ale tah od tahu to v podstatě odkoukám z nějakého obrázku. Sama nic nevymyslím. Nedávno jsem kreslila neteři mého přítele na zeď v dětském pokoji malou mořskou vílu od W. Disneye. Vypadá to celkem solidně...

Disable adblock

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Čt Pro 22, 2005 17:02

camilla napsal:
Alice napsal:ja mam podobnu zabavku v robote len s malym rozdielom, ze nekreslim na nehty ale na platno/obrazy.Ale smradlavych riedidel a lakov to tiez vyzaduje hodne:-) :D


no vidíš, já jsem vždycky chtěla umět malovat, ale nikdy jsem se k tomu nedostala. Mám neteř a ta strašně ráda kreslí 3d obrazy. Minule kreslila starý hodiny kukačky, co měl děda a nakreslila v nich dědův portrét - aniž by nějak změnila tvar a vzhled hodin. Je úžasná. Obdivuju lidi, který si sednou a něco krásnýho namalujou. Já taky namaluju, ale tah od tahu to v podstatě odkoukám z nějakého obrázku. Sama nic nevymyslím. Nedávno jsem kreslila neteři mého přítele na zeď v dětském pokoji malou mořskou vílu od W. Disneye. Vypadá to celkem solidně...



JA musim vediet kreslit spickovo lebo ked robim na obraze ktoreho cena sa pohybuje v milionoch nemozem si dovolit urobit chybu.Ako moja sefka hovori: Musim byt schopna nakreslit Monu Lisu aj o polnoci. Ja som zase vzdy chcela vediet spievat alebo hrat na hudobny nastroj ale spievam priserne a nedokazem zahrat ani notu.To tak byva kazdy mame nieco ine :D Ja so zavistou pozeram na ludi co vedia spievat a hrat ale zial nic z toho nebude a tak aspon kreslim :D
Inac kreslenie mame v rodine.Sestra studuje vytvarnu na Vyske :D

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Čt Pro 22, 2005 17:12

Alice napsal:JA musim vediet kreslit spickovo lebo ked robim na obraze ktoreho cena sa pohybuje v milionoch nemozem si dovolit urobit chybu.Ako moja sefka hovori: Musim byt schopna nakreslit Monu Lisu aj o polnoci. Ja som zase vzdy chcela vediet spievat alebo hrat na hudobny nastroj ale spievam priserne a nedokazem zahrat ani notu.To tak byva kazdy mame nieco ine :D Ja so zavistou pozeram na ludi co vedia spievat a hrat ale zial nic z toho nebude a tak aspon kreslim :D
Inac kreslenie mame v rodine.Sestra studuje vytvarnu na Vyske :D

tak to bych tě asi měla začít obdivovat!!!! :lol: :lol: :lol:
taky bych chtěla malovat obrazy za miliony...ale ty moje by asi nikdo nechtěl! :lol:

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Čt Pro 22, 2005 17:30

Alice napsal:
JA musim vediet kreslit spickovo lebo ked robim na obraze ktoreho cena sa pohybuje v milionoch nemozem si dovolit urobit chybu.Ako moja sefka hovori: Musim byt schopna nakreslit Monu Lisu aj o polnoci. Ja som zase vzdy chcela vediet spievat alebo hrat na hudobny nastroj ale spievam priserne a nedokazem zahrat ani notu.To tak byva kazdy mame nieco ine :D Ja so zavistou pozeram na ludi co vedia spievat a hrat ale zial nic z toho nebude a tak aspon kreslim :D
Inac kreslenie mame v rodine.Sestra studuje vytvarnu na Vyske :D


A pak jsou tací, co neumějí ani malovat, ani zpívat, ani na nic hrát. Třeba já :wink: :oops: :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Čt Pro 22, 2005 17:41

Alice napsal:JA musim vediet kreslit spickovo lebo ked robim na obraze ktoreho cena sa pohybuje v milionoch nemozem si dovolit urobit chybu.Ako moja sefka hovori: Musim byt schopna nakreslit Monu Lisu aj o polnoci. Ja som zase vzdy chcela vediet spievat alebo hrat na hudobny nastroj ale spievam priserne a nedokazem zahrat ani notu.To tak byva kazdy mame nieco ine :D Ja so zavistou pozeram na ludi co vedia spievat a hrat ale zial nic z toho nebude a tak aspon kreslim :D
Inac kreslenie mame v rodine.Sestra studuje vytvarnu na Vyske :D


Me rodice nutili chodit do hudebni skoly a hrat na housle. Hrala jsem z donuceni 7 let a stejne to neumim :cry: Taky me nutili chodit do vytvarne skoly a tam me taky moc nenaucili. Navic to stalo spoustu casu a penez, coz jsem rodicum neodpustila dodnes a asi nikdy neodpustim, protoze to bylo utrpeniiiiiiiiiiiiii. Nekdo po tom zase touzi a tu moznost nema, je to nespravedlive. Tvoje sestra studuje v Norsku?

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Čt Pro 22, 2005 23:24

khelis napsal: Vyske :D

tak to bych tě asi měla začít obdivovat!!!! :lol: :lol: :lol:
taky bych chtěla malovat obrazy za miliony...ale ty moje by asi nikdo nechtěl! :lol:[/quote]


To nie su moje obrazy hehe, to su obrazy slavnych a znamych maliarov a ja ich davam dokopy. Ale nebola by som proti keby bol niekto ochotny mi zaplatit milion za moj obraz :D

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Čt Pro 22, 2005 23:25

Vlasticka napsal:Tvoje sestra studuje v Norsku?



Nie, studuje na Slovensku.

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Pá Pro 23, 2005 18:52

Liliana napsal:Hmm.. to já sem chodila do klavíru asi 3 roky. Ale všichni učitelé mě přesvědčovali ať chodím zpívat, že prý krásně zpívám a mám dobrej hudební sluch, ale já zpívat nechtěla a do klavíru jsem taky přestala chodit.. No, dneska už zpívat neumím a na klavír si občas něco horkotěžko zahraju, ale mrzí mě, že jsem to v klavíru nevydržela dýl....


To je skoda.Ja milujem klavir a husle ale talent nemam, zial :( ale velmi by som chcela vediet hrat.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Stř Led 25, 2006 8:40

Něco pro pobavení, upozorňuju, že některé fotky jsou mládeži do 18 let nevhodné. Takhle to vypadá ráno po večírku...
(15 stránek sranda fotek)
http://unix.rulez.org/~calver/pictures/day_after_party/

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Stř Led 25, 2006 11:18

Terezka napsal:Něco pro pobavení, upozorňuju, že některé fotky jsou mládeži do 18 let nevhodné. Takhle to vypadá ráno po večírku...
(15 stránek sranda fotek)
http://unix.rulez.org/~calver/pictures/day_after_party/


:shock: :shock: Tak to je fakt nechutne. A nektere teda obzvlast. Doufam ze takhle nikdy nedopadnu, jeste ze jsem abstinent :lol: :lol:

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Stř Led 25, 2006 17:57

tie obrazky su ukradnute z jednej polskej stranky ktora je plna takych obrazkov hehe :D

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Stř Led 25, 2006 18:00

Někde mám možná link na jedny stránky s fotkama, kde si chlap uřezává penis.
Kapku magor :lol:

romana

Příspěvekod romana » Stř Led 25, 2006 18:10

brr, některé fotky jsou opravdu fuj :oops:

Majka

Příspěvekod Majka » Čt Led 26, 2006 16:25

Terezka napsal:Něco pro pobavení, upozorňuju, že některé fotky jsou mládeži do 18 let nevhodné. Takhle to vypadá ráno po večírku...
(15 stránek sranda fotek)
http://unix.rulez.org/~calver/pictures/day_after_party/



Tak to je opravdu masakr.Fuj. :roll:

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”