to je hruza, podepisuji se petice

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

to je hruza, podepisuji se petice

Příspěvekod jasmin » So Dub 14, 2012 14:28


Disable adblock

vera novotna
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 645
Registrován: Pá Led 28, 2011 22:05
Místo/Bydliště: Brno-Královo pole
Kontaktovat uživatele:

Re: to je hruza, podepisuji se petice

Příspěvekod vera novotna » So Dub 14, 2012 23:04

Je mi z toho zle, takový nekulturní národ! :twisted: Co všechno se neudělá pro vysokou světu "ukázkovou životní úroveň" jen proto, aby si pár bohatých přišlo na své a hlavně co všechno udělají pro svoje poddané, aby si při každé podobné "společenské příležitosti" mohli prolévat hrdla chlastem a opěvovat své chlebodárce pro "parádně zavedený pořádek". :evil: Kdy už konečně ostatní kulturní svět pochopí tuto národní omezenost a přestane jí nabízet své začlenění nebo se jí snad bojí??? :(

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Re: to je hruza, podepisuji se petice

Příspěvekod Reňaaa » Ne Dub 15, 2012 9:29

Tak to je hnus!!!

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: to je hruza, podepisuji se petice

Příspěvekod jasmin » Ne Dub 15, 2012 12:51

Ja lituju, ze jsem si to video uvodni pustila, nemuzu tu hruzu vymamazat doted, jak tam lezi ten pejsek, ma asi pravdepodobne prejete nohy a ceka, az ho hodi ty zrudy take do te drticky odpadu ziveho!!!!.A jak vedle nej vyteka rozdrceny kamarad psi a hazou tam i dalsi zive psy.Jako, co tohle je za svet a dobu a ze je svet okamzite nebojkotuje v tom mistrovstvi kvuli tomu a neda citelne embargo, nechapu.Proste v tehle hnusne dobe a svete jde jen o prestiz, zisk,zviditelneni se anic jineho, city a pocity, zivoty jsou stranou.
V tydnu zase rikali v radiu, ze nosorozci v Africe jsou pred vymrenim diky pytlakum, kteri je kvuli rohum zabijeji a vybijeji pro vietnamce, kteri jsou nejvetsi odberatele pro trhy v Cine a asii.Ze take vybijeji slony kvuli slonovine a ze za chvili nebude jediny nosorozec a slon a ze to resej tak, ze nosorozcum radeji preventivne ty rohy piluji, aby je kvuli tomu nevyvrazdovali.
Take jsem nevedela, ze existuji placene lovy v Africe, tsrileni zvirat, lov, ktery je nabizen i na netu, je to vubec mozne?Co byste si mysleli o takovych lidech a cloveku, ktery by se vam jeste chlubil, ze si byl zastrilet v Africe po zviratech?Ja bych mu plivla do ksichtu.

Disable adblock

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: to je hruza, podepisuji se petice

Příspěvekod tarja666 » Ne Dub 15, 2012 14:58

já se raději už na tyhle videa nedívám. Mám z toho pak noční můry a nebo se mi zdá pořád dokola, že mi umírá kočka...

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: to je hruza, podepisuji se petice

Příspěvekod Kobylatko » Út Dub 17, 2012 13:14

Mě stačilo vidět jen ten obrázek,též z toho mám pak hruzy.V prváku sme byli v polsku v Osvětimi a tu hruzo co tam byla mám před očima dodnes a je to nějaky ten pátek zpátky.Nechápu proč tem psum ubližují,co jim to dá?U nás v dědině pod hradem(Bouzov)ted řádí nějaký travič tak se modlím at nedorazí až sem.Stacilo mi když nám nějaka dobrá duše pustila koně a my je sli o pulnoci v děsným deštu a bouřce hledat,naštěstí byli cca pul kiláku od baráku.Takový lidi zavřít na doživotí nebo trest smrti jak je to v Americe,petice je houby platná když takoví ......... budou řádit vesele dál.

Avatar uživatele
jejula
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 302
Registrován: So Led 07, 2012 17:46
Místo/Bydliště: Sobotín
Kontaktovat uživatele:

Re: to je hruza, podepisuji se petice

Příspěvekod jejula » Út Dub 17, 2012 13:18

kobylatko: Jo jo přesně tak.Odkud jsi?Někde kolem Olomouce?

vera novotna
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 645
Registrován: Pá Led 28, 2011 22:05
Místo/Bydliště: Brno-Královo pole
Kontaktovat uživatele:

Re: to je hruza, podepisuji se petice

Příspěvekod vera novotna » Út Dub 17, 2012 14:42

Jasně, sebrat všecky takové necity se zlomyslností a odvézt je v "dobytčí první třídě" někam na Sibiř a dál na severní pól a pustit je, ať se ukáží, jak se o sebe umí postarat v divočině bez všeho. Přesně tak, jak se to dělalo za války a za ruského cara a jak to slavní komanči zkoušeli na slušných nevinných lidëch. Všecky petice by měly kladný výsledek, kdyby se s tím nemíchaly kšefty!!! :cry: Tak je to stejné i s mezinárodními sportovními akcemi na "bývalém východě?", aby se domácí ukázali světu s "perfektní přípravou své ukázkové kultury" pro natěšené hosty! Teda, pokud to s kulturními lidmi aspoň trošku hne... #-o

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: to je hruza, podepisuji se petice

Příspěvekod Kobylatko » Út Dub 17, 2012 17:04

Já sem od Bouzova,dědinka hned za ním :D .Já dycki bránila zvířata a bránit budu :wink: .Když sem bydlela ještě v ehm no (je mi z té dědiny zle),tak tam byl jeden chlap v zimě nechal umrznou krávy v ohradě,hnus pocit to vidět,sme se sli cca o pulnoci projít s kámoškou a viděli sme to...Je to fakt hruzá když nic nemužete dělat.Byli tam i kolikrá policajti a nic nezmohli :(.

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”