nová myška

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Jarka

nová myška

Příspěvekod Jarka » Út Lis 22, 2005 7:40

Ahoj, včera ráno se Terince narodila myška.Docela nás to překvapilo,mylelli jsme si že pravděpodobně čeká přírůstek, ale podle váhy jsme si říkali, že to bude až před vánocemi.Večer jsme ji zvážily a má 54 g. to je myslím akorát.Samečka jsme dali do vedlejší klece, ale je strašně naštvaný a chce zpět k rodině.Posledně jsme je nerozdělili a samička hned zabřezla.
Mám o Terinku trošku strach, neměla by mít mláďata tak rychle za sebou, na druhou stranu když vidím, že chtějí být spolu, tak je strašně těžké rozhodnutí.Mají klece tak aby na sebe viděli, dali jsme to tak schválně, ale nevím zda je to dobře.Každý je v tom nejbilžším rohu a celou dobu se na sebe koukají a kníkají.
V noci jsem se byla na ně párkrát podívat, a ta malá myška byla sama, neměla studené nožičky, tak doufám ,že jí není zima.Říkám si, že když by byl sameček s Terinkou dohromady, možná by se více starali o to malé, aspoň minule to tak bylo.Zatím nevím co dělat.Teď jsme v práci a večer uvidíme.Doufám že to nějak zvládneme, od minulého vrhu nám zůstal sameček, kterému říkáme Bertík ten je strašně maličky už jsem o něm někde psala.Nevím zda vidí, ale jinak je velice čiperný až na to že neumí pít z napáječky.Dali jsme jej k Vilíkovi aby se Vilík necítil sám, ale Bertík chce taky za Terinkou.Ach jo!
zdraví všechny Jarka

Disable adblock

Zolty

Re: nová myška

Příspěvekod Zolty » Stř Lis 23, 2005 17:11

Gratuluji k narození maličkého.. nechť se mu daří... a všem tvym činčilkám... :wink:

Hanka

Příspěvekod Hanka » Čt Lis 24, 2005 10:19

Ahoj, také se s Pištou připojujeme, a přejeme, ať se vám vše zlé vyhýbá... Hodně zdravíčka, odolnosti a čipernosti! H+P

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Čt Lis 24, 2005 17:57

blahopřeji!
ať se máte dobře a ať je to velký rošťák!!!!!!

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”