Zkažený zub

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Monika71
Nový uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: Út Led 23, 2007 13:42

Zkažený zub

Příspěvekod Monika71 » Po Kvě 14, 2007 15:18

Ahoj všici,
tak jsem tu znova. Sice po delší době, ale zase s problémem. Bubla mi po bezva váze (necelých 600g) začala opět hubnout. Kníká, když se snaží cokoliv rozkousat a sníst. Byla jsem u pí doktorky - a bác ho - máme zkažený zub. Vůbec si nedovedu vysvětlit, z čeho a jak se to mohlo stát. Po lednovém rentgenu a následném broušení zubů tam nic jiného nebylo, pouze váček, který se odtranil. Vše bylo v pořádku. Zítra ji nesu na veterinu - budou mi ji uspávat a zub trhat. Čelist má pěkně nateklou a asi i citlivou na dotek. Hrozně se bojím, aby tam nebyl nějaký hnis nebo ještě něco navíc. Držte nám palce, abychom to přečkaly v pořádku, a aby už zase večer běhala.

Máte s tímto někdo nějakou zkušenost???

Díky Monika

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Po Kvě 14, 2007 15:21

Jestli to je zánět jako jsme měli my, fotky mám v galerii Tereza, tak to si hezky užijete. Nepřála bych vám to ani jednomu, nicméně na to se neumírá, chce to jen péči, přemáhání se a bojování.
Držím palce, ať je to co nejdříve o.k.

Fotky: http://fotogalerie.cincila.com/thumbnails.php?album=656

Monika71
Nový uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: Út Led 23, 2007 13:42

Příspěvekod Monika71 » Po Kvě 14, 2007 15:32

Ahoj Terko,
tak tos mně teda moc nepotěšila. Snad to bude jenom ten zkažený zub. Zítra uvidíme a já dám hned vědět, co a jak.
Tento zákrok ti dělala také paní doktorka Chylíková?? Právě k ní jsme na zítřek objednané. :roll:

Tak zatím díky a zítra se ozvu
Monika

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Po Kvě 14, 2007 15:35

Ano, chodíme k doktorce Chylíkové. Všechno to začalo tím, že se Ferdíkovi na tvářičce udělala boulička. Řešilo se to tím, že mu v narkóze zouber vytrhla a zánět jsem ošetřovala zvenku. Rozřízla mu to a 15 dní jsem mu to stříkačkou musela dezinfekcí proplachovat. Prostě bys měla být připravená na všechno.

Více zde http://diskuze.cincila.com/viewtopic.php?t=3681

Disable adblock

čaky
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 276
Registrován: Ne Ún 25, 2007 15:02

Příspěvekod čaky » Po Kvě 14, 2007 20:34

:cry: drzime vam pacinky at to dobre zvladnete.a neboj i kdyby tam byl zanet tak to urcite oba zvladnete jako Terka :wink:

Domča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 482
Registrován: So Říj 28, 2006 19:35
Místo/Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Domča » Pá Kvě 18, 2007 14:40

Taky držíme palečky. :wink: :wink:

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”