sameček

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Tony
Nový uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: Čt Pro 08, 2011 13:01

sameček

Příspěvekod Tony » Čt Pro 08, 2011 13:07

Nevim jak to napsat ale můj sameček je asi nějakej nadržený :lol: a načapal sem ho jak si to sám sobě dělá pusou :oops: :lol: no nevim jestli ste to někdy viděli ale já teda ne a byl sem celkem v šoku :lol: myslíte že bych mu měl raději sehnat samičku aby si něco neudělal? nebo ho to časem přejde? :lol: fakt mi to přijde humorný...

Disable adblock

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Čt Pro 08, 2011 14:03

On si ho čistí, kdyby to nedělal, udělal by se mu z chlupů kroužek a nemohl by ho zatáhnout.
Ale samička by mu určitě neadila :D

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Čt Pro 08, 2011 14:21

můj sameček to dělá také :) a u nás je to ale ve fázi,že si z mojí nohy dělá samičku a když ho odkopnu(samozřejmě jemně :D ) tak jde do klece a tam dílo dokončí :oops: a když se čistí a všimne si, že se dívám,tak se ke mně otočí zády :D

Avatar uživatele
Cmacuba
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Út Lis 22, 2011 14:37
Místo/Bydliště: Čeradice

Příspěvekod Cmacuba » Čt Pro 08, 2011 14:42

No, tak to já mám doma asi k tomu všemu ještě pěknýho nestydu. Toby si totiž sedne na poličku, tak aby ho bylo vidět. Vystrčí na mě to svoje bříško a pak si ho tam začne "šmudlat" či co já vím, co tam dělá :lol:

Nicméně si myslím, že si ho jen čistí, je to šikulka :) A Toby zůstane panicem do smrti. Žádnou ženskou bych v jeho okolí nesnesla, jsem tuze žárlivá :D Max. kamaráda. :roll:

Disable adblock

lara
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: Pá Říj 28, 2011 13:25
Místo/Bydliště: středočeský kraj

Příspěvekod lara » Čt Pro 08, 2011 15:18

náš sameček to také dělával s oblibou :-) bylo mu jedno jestli se ukájel sám nebo jestli k tomu použil něčí ruku když ho chtěl někdo pohladit .... pořídili jsme mu kamarádku a je po "samoukájení" :D

Avatar uživatele
Cmacuba
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Út Lis 22, 2011 14:37
Místo/Bydliště: Čeradice

Příspěvekod Cmacuba » Čt Pro 08, 2011 15:31

Já mu kamarádku určitě pořídit nechci. Jednak je pořád dost malý, v 10,5měsících má jen 475g, neznám vůbec jeho původ (jenom vím, že je to standart grey a není ze zverimexu) a navíc, i když jsou miminka fakt rozkošná, neměla bych je kam dát a ani čas o ně pečovat. :(
Takže u nás bude maximálně kamarád. :lol:

Avatar uživatele
vladimir
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: Po Říj 03, 2011 10:58
Místo/Bydliště: Karlovarský Kraj - Ostrov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vladimir » Čt Pro 08, 2011 16:05

U nas to taky tak bylo samecek se "cistil" i kdyz si nejsem jisty jenom tim cistenim :D :lol: :-k

Avatar uživatele
Cmacuba
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Út Lis 22, 2011 14:37
Místo/Bydliště: Čeradice

Příspěvekod Cmacuba » Čt Pro 08, 2011 16:27

Podle mě činčily nepřemýšlí jako lidi. Ale kdo ví, co se jim honí v těch malých hlavičkách... :lol:

Tony
Nový uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: Čt Pro 08, 2011 13:01

Příspěvekod Tony » Čt Pro 08, 2011 17:40

tak děkuji za odpovědi aspon vím že nejsem jediný co má takovýho činčiláka :lol: a jestli to je jenom čištění to nevim :P a jinak s tou nohou mi to dělá hajzlík taky akorád sem si toho nikdy nevšiml protože sedim u pc a nevšímal sem si co mi z tou nohou dělá :oops: :lol: no kámoška má samičku tak se jí zeptám jestli nechce mládátka ... činčilí :)

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Čt Pro 08, 2011 17:48

tak jen čistění to není, ale důležité a normální to je :D

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Čt Pro 08, 2011 21:27

Tony napsal:tak děkuji za odpovědi aspon vím že nejsem jediný co má takovýho činčiláka :lol: a jestli to je jenom čištění to nevim :P a jinak s tou nohou mi to dělá hajzlík taky akorád sem si toho nikdy nevšiml protože sedim u pc a nevšímal sem si co mi z tou nohou dělá :oops: :lol: no kámoška má samičku tak se jí zeptám jestli nechce mládátka ... činčilí :)

Jestli jsem to pochopila tak, ze by sis tu samicku jen obcas vypujcil, tak to u cincil nejde, jsou to parova zvirata a musi byt, kdyz jsou na sebe zvykli spolu porad.Navic se musi dodrzet pocatecni karantena, samicka musi mit kolem 1roku a vazit minimalne 550g, nesmeji se parit urcite mutace, je toho dost.Hlavne ale pary musi zustat spolu trvale.
Jinak muj milovanej samecek Vincentek, ktery tady uz bohuzel nekolik let neni se velmi rad ukajel stejne a jeste pritom pak mlasknul a mrknul sibalsky okem.:-).A tehdejsimu priteli a navstevam, zajimave, ze pouze kamaradum, panum se vzdy udelal o nohu:-).Oni nevedeli, o co jde, jen se divili, ze ji pak maji mokrou:-)

Avatar uživatele
vladimir
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: Po Říj 03, 2011 10:58
Místo/Bydliště: Karlovarský Kraj - Ostrov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vladimir » Čt Pro 08, 2011 21:30

jasmin napsal:
Tony napsal:tak děkuji za odpovědi aspon vím že nejsem jediný co má takovýho činčiláka :lol: a jestli to je jenom čištění to nevim :P a jinak s tou nohou mi to dělá hajzlík taky akorád sem si toho nikdy nevšiml protože sedim u pc a nevšímal sem si co mi z tou nohou dělá :oops: :lol: no kámoška má samičku tak se jí zeptám jestli nechce mládátka ... činčilí :)

Jestli jsem to pochopila tak, ze by sis tu samicku jen obcas vypujcil, tak to u cincil nejde, jsou to parova zvirata a musi byt, kdyz jsou na sebe zvykli spolu porad.Navic se musi dodrzet pocatecni karantena, samicka musi mit kolem 1roku a vazit minimalne 550g, nesmeji se parit urcite mutace, je toho dost.Hlavne ale pary musi zustat spolu trvale.
Jinak muj milovanej samecek Vincentek, ktery tady uz bohuzel nekolik let neni se velmi rad ukajel stejne a jeste pritom pak mlasknul a mrknul sibalsky okem.:-).A tehdejsimu priteli a navstevam, zajimave, ze pouze kamaradum, panum se vzdy udelal o nohu:-).Oni nevedeli, o co jde, jen se divili, ze ji pak maji mokrou:-)


:lol: :lol: :lol: jeee ja mam mokrou nohu :lol:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Čt Pro 08, 2011 22:49

treba sis ji polil:-)

Avatar uživatele
vladimir
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: Po Říj 03, 2011 10:58
Místo/Bydliště: Karlovarský Kraj - Ostrov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vladimir » Pá Pro 09, 2011 10:20

Zadny polejvani, to chins :lol:

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Pá Pro 09, 2011 10:41

ja mívam také mokrou ponožku ;) je to rychlovka

Avatar uživatele
vladimir
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: Po Říj 03, 2011 10:58
Místo/Bydliště: Karlovarský Kraj - Ostrov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vladimir » Pá Pro 09, 2011 12:35

LenkaKarlovyVary napsal:ja mívam také mokrou ponožku ;) je to rychlovka

:lol: :lol: :lol:


Edit. přečtěte si prosím pravidla http://diskuze.cincila.com/viewtopic.php?t=4317

Avatar uživatele
jejula
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 302
Registrován: So Led 07, 2012 17:46
Místo/Bydliště: Sobotín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jejula » Stř Led 11, 2012 10:22

Jo tak já jsem včera ochočovala toho mýho Chlupa a dala jsem mu do klece ruku a on mi ji pořád ojížděl a to tak 10x,ale měla jsem mikinu takže byla mokrá.To je fakt mazec!To jsem u zvířat fakt neviděla.

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”