Začínající chovatel

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Příspěvekod Reňaaa » So Pro 03, 2011 13:05

No hele těch 15minut podle mě stačí...u nás nejvíc lítají tak 25minut a potom se už začínají nudit, tak bud někde odpočívají nebo něco ničí :D Takže další půl hodinu mají na koupání v písku, protože jim ho do klece nedávám.

A když je dám po hodině zavřu, tak dostanou večeři a většinou jdou spát, protože jsou zničení...k aktivitě se zase probouzejí kolem půl noci.

Disable adblock

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Pro 03, 2011 23:23

To jsi dostala opatrovacku na ty cincily, ze s nima jsi doma?:-)Jak jsi to docilila?Ne, vazne, to si neumim predstavit pri takovem mnozstvi:-).Ta moje take nelita dlouho venku a to mam ted jen jednu.Beha si tak asi pul hodky, maximalne hodku a tak dvakrat do tydne,casteji o to ani nestoji.Je to tim, ze ma velkou volieru.Samozrejme cincily, ktere jsou veznene v malych klecich trpi a ty by chteli jsite a hlavne mely behat denne nekolik hodin, aby jim neatrofovalo svalstvo, nemely zacpu apod.Ale hlavne by mely mit velkou klec.Mam na mysli zveraky, velkochovy na tu pitomou kozku a nekteri majitele:-(, kteri ji kouoi ve zveraci a daji na doporuceni prodavacu, ze mala klec pro morce staci:-(.Take jsem pred lety byla v soku, kdyz jsem pomahala umistit cincilu od jedne pani, ktera ji mela v malinkem akvarku na doporuceni personalu zveraku:-(.Jak ta cincila vypadala, ani nebudu popisovat, zachranena byla na posledni chvili:-(.A to ji skoro rok vubec nepoustela ani a nikdy se za tu dobu ani nevykoupala v pisku.Strasne tenkrat i smrdela:-(


Vrátit se na “Ostatní”