I na Vánoce se dějí hnusný věci :(

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
genca
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Po Črv 08, 2009 0:10
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

I na Vánoce se dějí hnusný věci :(

Příspěvekod genca » Ne Pro 26, 2010 19:39

Dnes mi přišlo mailem, příběh fenky ze Slovenska a fotky fenky z Německa, měly podobný osud, tyhle dvě se z toho pekla dostaly, stovky jiných v něm pořád jsou :(. Fotky druhé fenky jsem nahrála do svého fotoalba.
http://www.mija.estranky.cz/clanky/prip ... ocima.html
http://genca.rajce.idnes.cz/Tyrana_fenk ... y_z_mailu/

Jasmin vám k tomu potom napíše víc info o co šlo...

Disable adblock

Ivissek1985
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: Út Led 26, 2010 13:07
Místo/Bydliště: Volanice

Příspěvekod Ivissek1985 » Ne Pro 26, 2010 20:05

:evil: :evil: :evil: to snad není možný :evil: :evil: :evil: takový krásný a spokojený fenečky to mohli bejt...kdyby jim neskřížíl cestu zas nějakej bezcitnej sadista... a ta druhá mi připoměla mího dogystu když jsem ho vytáhla z útulku byl kost a kůže taky prohrbený ,vyhublí ale tato má víc otlečenín ..ach jo chudáčci.. někdy se stydím za to že jsem člověk protože lidi jsou krutí a hnusní...ne všichni samozřejmě ale stačí jeden deb... a ostuda lidstva je tu jen kdyby si to uvědomovali i TI dotyční,ale jim je to někde....asi nikoho nezajímá co píšu ,ale neudržela jsem se miluju psi a u těchto obrázku se mi chce opravdu brečet

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Pro 26, 2010 20:37

Ja vim, ze jsou jeste Vanoce, ale bohuzel tohle mi je dnes zkazilo, kdyz mi to prislo a brecela jsem tez.
Ta prvni fenecka spanela je ze Slovenska, nasla ji jedna slecna, majitel ji dokopal a vypichal oci, aby nenasla cestu domu a to proto, ze ji mel jen jako masinu na mnozeni stenat nekde v chlive, ci sklepe a kdyz uz vycerpanim ze zhroutila, tak ji provedl tohle a chtel se ji takto zbavit.A jak to tak dle zprav z Markyzi na Slovensku vypada, ma jich vic:-(.byla jsem tak zhnusena, ze bych si ji snad okamzite vzala, ale uz ji ceka novy domov a milujici, pokud prezije operaci srdce.Ten hajzl na ni mnozil, ikdyz mela nemocne srdce a je papirova.
Ta druha je z Nemecka, tez od mnozitele, ketry ji takhle neustalym mnozenim zrychtoval:-(
A, aby toho nebylo malo, tak mi psala dnes znama, ze vcera potkala pani, co zachranila od nasi mnozitelky jedne fenku shitzu, ktere se majitelka chtela zbavit a prodala ji, nebot ji byla k nicemu, uz nemohla rodit.Kdyz tam pani pry pro ni jela, tak byla v soku, mela feny naskladane jen v metrovych klecich na sobe, ty feny se nikdy nedostaly z klece ven a kdyz ji pohrozila kontrolou, ukazala ji osvedceni z veteriny a kontroly, ze je vse v naprostem poradku:-(
Je mi uz zle tady z toho a kde to zijeme.Jak bych si prala zit ve Svycarsku, kde maji i zvirata sveho advokata a tohle by tam v zadnem pripade neproslo a bylo tvrde potrestano

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Pro 26, 2010 20:38

Ta doga je tak otlacena a ta spanelka tez, motala se, neschopna pohybu nejen z dokopani tim hovadem, ale ponevadz jsou tyto feny, na kterych se jen mnozi vetsinou zavrene bud v klecich trvale, nebo sklepe, chlive atd. a nikdy nespatri svetlo

Disable adblock

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: I na Vánoce se dějí hnusný věci :(

Příspěvekod Wulfina » Ne Pro 26, 2010 21:33

:cry:

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » Po Pro 27, 2010 9:42

Panebože...
Podobný případ je teď v útulku Jimlín. také tam přivezli dogu, která byla vyhublá,její stav tedy nebyl tak špatný jako dogy na fotkách,je to strašné...
Nepochopím to asi nikdy. A nemůžu říct, že už to nikdo nebude řešit, protože pokaždé, když obdobnou fotku vidím, je mi zle a otevírá se mi kudla v kapse. Hrozně mě mrzí, že s v málo případech najde kretén,který to udělal a stokrát si můžem říkat, že na každou svini se vaří voda. Podle toho co vím, se ještě na žádnou voda nevařila, protože se na ní nepřišlo a kdyby se na ní přišlo, kdo ví jak by to u soudů dopadlo, když zvíře je stále jen věc!

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » Po Pro 27, 2010 9:45

Lidé prosí o něco pořád, a nahlas. Pes neprosí jen se na Vás podívá a čeká, že ho budete milovat stejně jako on Vás...zde je psí prosba a tou by se měl každý člověk řídit...
Prosba psa

Pane, žiji 10 - 12 let, každá vzdálenost od Tebe mi přináší žalost.
Mysli na to, než si mne pořídíš.
Dopřej mi čas, abych pochopil co ode mne žádáš!
Nehubuj mě dlouho a nezavírej mne za trest.
Ty máš svou práci, zábavu, své radosti - já mám jen Tebe!
Mluv na mne často!
I když slovům úplně nerozumím, stačí mi Tvůj hlas,
který se na mne obrací.
Pamatuj, že to, jak se se mnou zacházíš, nikdy nezapomenu!
Než mne uhodíš,
uvědom si že mohu lehce rozdrtit kosti Tvé ruky,
ale já to nikdy neudělám!
Až se Ti bude zdát, že jsem neposlušný a líný,
uvědom si, že i já mám své potíže i stáří,
dlouhý pobyt na sluníčku, nebo mám opotřebované srdce.
Starej se o mne, i když zestárnu,
vždyť i to na Tebe jednou čeká!
Každou cestu mi buď při boku! Neříkej nikdy:
U toho nemohu být,
nebo: Ať se to stane v mé nepřítomnosti!
Pamatuj - všechno je pro mne lehčí, když jsi u mne!

Tvůj přítel

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Po Pro 27, 2010 11:10

Jo Kato, moc pekne, dojemne a pravdive.
Neboj se, ze bozi mylny nemelou pomalu a jiste, melou, jenze to ty se uz nedozvis, jak bude ta urcita bestie trpet nekdy, ci trpi, ikdyz s ena ni neprijde.A kdyz ne ted, tak si to vyzere v pristim zivote, ci po smrti.Ja v tyhle veci verim.

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tarja666 » Po Pro 27, 2010 15:50

ach jo, tak tohle jáá už raději ani nekomentuju...je mi z toho špatně :(

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Po Pro 27, 2010 19:29

:cry: to snad neni ani možny!! je mi z toho špatně.Chtělo by to ty boží mlýny popohnat :evil:

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Po Pro 27, 2010 19:57

Tu básničku učím nazpaměť moje učence ve štěněcí školce... je potřeba to lidi učit, aspoň si uvědomí do čeho jdou...

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Po Pro 27, 2010 22:58

No, tak aby toho nebylo malo, tak jsem byla na kafi s jednim znamym a rikal mi, ze nejaka jeho znama snad vcera byla venku a sla okolo hrbitova a slysela silenej narek.Tak se tam sla podivat zvenku a videla chlapa, jak ubiji stene a u toho mu asistovaly pry jeho dva zmetci, kteri mu v tom jeste fandily.Bohuzel nevolala policii, ponevadz pry, nez by prijeli atd:-(, nechapu tu zenskou.vypadlo to pry, ze se zbavovali asi nevhodneho vanocniho darku:-(, cehoz jsem se bala, ze se bude po Vanocich dit:-( a je to tady.
Neni nekdo tady z vas pobliz Litomysle, nebo primo odtamtud?Pry to bylo v Litomysli na hrbitove:-(

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Po Pro 27, 2010 23:05

Jo a jeste mi licil, jak snad tesne po revoluci chodil na nejaka mistni jatka svemu psovi pro maso.A co tam videl byla pry hruza.Reznici vecne ozrali a mucili tele, strileli do nej kusi a pak tam meli pry kravu zavesenou za jednu nohu a kopali do ni, pry tak strasne brecet kravu jeste neslysel a to tele snad bylo jeji.:-(
Posilal tam tehdy kontrolu, ale nic se jim pochopitelne nestalo:-(.
Ja fakt snad budu zpatky vegetarianka, ponevadz nemuzu vedet, zda zrovna nemam na taliri maso z takto umuceneho zvirete.To je fakt strasny, jak hnusny lidi jsou a dovedou byt.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Po Pro 27, 2010 23:22

No, to je teda dneska den zase.
Na televizi uz radeji nekoukam, abych tam nevidela zase nejake hruzy a ted jsem si na internetu ve zpravach precetla nechtic, ze v rusku horel cirkus a uhorelo tam dost zvirat a mezi nimi i cincily:-(.To snad ani neni mozny, cincily v cirkuse.Cirkusy nenavidim a ted jeste vic:-(

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Út Pro 28, 2010 11:50

No to je hrůza co píšeš :cry: sestra si teď vzala z Litomyšle z útulku pejska.Tak aspoň,že se i dobré skutky dějí a né jen todle :? Když už nechci peska,tak ho snad dám do útulku,tam má šanci,že si ho někdo vezme a né ho ubít k smrti :x

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Út Pro 28, 2010 11:50

špatný smajlik ten poslední :evil:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Út Pro 28, 2010 12:32

Leni, prosim Te, zeptej se segry, pokud je z Litomysle, zda tam nebyl nahlasen pripad nalezeneho ubiteho stenete na hrbitove.Ponevadz, kdyz to ta zenska nenahlasila a nevolala ani poldy, pry snad u sebe nemela telefon zrovna, tak se to vubec nevysetrovalo a ani nikde nezverejnilo.Byla jsem uplne v soku, kdyz mi to rikal, taky byl na ni nastvanej.Jestli ji zna dobre nevim, zkousim jeste zjistit info a, aby to z ni dostal, presnejsi info.
Co me desi je to, ze u toho asistovaly i ty deti a jeste se docela bavily:-(.Co z nich roste a bude, kdyz maji takovyto vzor a model, ze je tohle normalni se zbavovat ziveho tvora, jako nevhodneho darku, jako kdyby slo o nejakou hracku:-(.I vec jde vyreklamovat a vratit a lide ji nenici, ale zvire, to se ubije, utopi, vyhodi do popelnice, ci ven na mraz a vyreseno:-(
Jak rikam, ja osobne bych byla za tyhle zrudnosti pro trest smrti a to i pro ty parchanty, ponevadz co z nich muze asi tak vyrust?Nebo aspon dozivotne izolovat v takovem vezeni, kde dvakrat denne dostanou poradnej vyprask o chlebu a vode na kterou si jeste budou muset tvrde vydelat tvrdou praci a za odmenu jednou za cas poradnejsi jidlo.Zadnej mobil, televize, jen cela, jako chliv, kde se vejde jen matrace.To by byly tresty a to by teprve byl klid a poradek.Tyto tersty samozrejme i za nasili na lidech a detech, postizenych,proste za prokazatelne nasili a zabiti a je jedno, zda na cloveku, ci zvireti, ja v tom rozdil nevidim.Zruda, ktera je schopna takhle krute zachazet s jakymkoliv zivym tvorem,je nebezpecna i nam lidem a v tech detech to takhle roste a sili uz do urciteho veku tez a zvlast, kdyz je v tom rodice jeste takhle podporuji a delaji to pred nima.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Út Pro 28, 2010 12:41

Fakt se me vcera zase hodne spatne usinalo.A do toho ten clanek o tech uhorelych cincilach v Rusku v cirkuse, to uz na me fakt bylo moc.Naco tam asi ty cincily chudaky proboha meli a co tam s nima delali?Drezuru?To si ani radeji nedomyslim.Cincila, stresove zvire nepatri vubec do takovehoto mista.Cirkusy neuznavam a nemam absolutne rada, nebot tam dochazi k tyrani zvirat, pro zadne zvire, naoz selmu neni prirozene, aby delala nejake takovehle saskarny rada, jsou k tomu nucene.A jak sjem cetla na strankach zahranicnich ochrancu zvirat a videla ty obrazky,tak se mi chtelo zvracet.Mlade slona tam dostavalo elektrosoky, pry vycvik uz odmala pro cirkusy, nuceni k poslusnosti hladem atd.Nerada bych hazela vsechny cirkusy do jednoho pytle, ale nechodim tam a nesla bych, pouze na predstaveni lidi, ne zvirat a zvlast selem.Je neprirozene pro lvy, medvedy, slony atd.byt nekde zavreni a jeste drezura.Pak mi vubec neni lito, kdyz si prectu, ze selma napadla sveho krotitele, proc asi?At se tam drezurujii lidi sami mezi sebou, ale ta porad nezneuziva k pobaveni ostatnich zvirata.Clovek to fest na tehle planete prehani a dojedem na to vsichni.

Avatar uživatele
genca
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Po Črv 08, 2009 0:10
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod genca » Út Pro 28, 2010 17:24

Inko tak to je šílený, s tím štěňátkem :cry: zvířata by se sice nikdy neměly dávat jako vánoční dárky bez domluvy, ale zbavit se jakýhokoliv zvířete takhle to je prostě šílený. Kdo to proboha vůbec dokáže udělat :( :evil: . A o tom cirkuse jsem taky četla, ty činčily tam nebyly jako vystupující, prý u toho byla nějaká expozice drobnýho zvířectva a z tý nezachránili vůbec nic... :(

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Út Pro 28, 2010 20:05

Ona není z Litomyšle,jen si tam vyhlídla přes net z toho utulku pejska,takže nepomužu :(

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Út Pro 28, 2010 22:08

Je pravda, že lidem nedochází,že zvířata v cirkusech trpí a neví,že většina se cvičí šoky elektřinou,je to tak nejrychlejší :roll: ale ono jim nedochází víc věcí...Jasmin, uplně ve všem s tebou souhlasím.Jsem ráda,že někdo myslí tak,jako já a má stejné názory. Jsi pro mně obdivuhodný člověk a mám radost,že jsou ještě tací lidé,jako ty. Však ono se ti to v dobrém vrátí :wink: na všechny dojde...

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Út Pro 28, 2010 22:32

Jezis Leni,
tolik chvaly si snad ani nezaslouzim:-)
Strasne me to stve s tim stenetem.Znamej ji prej zprdnul, ze nevolala policii, ale pry nemela v tu chvili u sebe mobil a strachy odtamtud utekla, jen to videla a slysela ten narek.Ubijel ho chlap spoecne asi se svejma parchantama.Ani pak to neoznamila, coz teda fakt nechapu, ponevadz, pokud nebylo mrtve hned, tak muselo strasne trpet.
Ma cenu to jeste hlasit nekde?ale ta jeho mrtvolka tam musi nekde lezet, pry to bylo u hrbitova v Litomysli.Kdyby ho nasli, tak stopa je chla s dvema detma a podle toho stenete, kdyby se to dalo do zprva v televizi by je vypatrat mohli.
Zalezet to na me, tak by dostali krutej trest smrti vsichni tri.Co z tech smradu vyroste asi, kdyz maj takovyho hajzla tatu

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » Út Pro 28, 2010 22:42

Omlouvám se za to, jaká teď budu....
Kdyby tam mlátily dítě, to by to taky nechala paní jen tak být a utekla by?
Vždyt takhle to přece nejde... Za každou cenu se volá pomoc... Tady je přesný důkaz toho, že zvíře je na druhý straně----

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Út Pro 28, 2010 22:47

Bohuzel.
Ze utekla a nezasahla bych jeste pochopila, nikdo dneska nevi, co takovej magor muze udelat, ale proste to pak mela okamzite nahlasit na policii, ci nekoho zastavit, nevim.Proste tohle me hlava nebere a proto mam ty zvirata radeji, nez lidi a jine to uz u me nebude a vzdy bych sla zachranit prvni zvire, nez cloveka, ktereho neznam.Bohuzel si tohle lidi svou hnusobou zavinili sami.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Stř Pro 29, 2010 11:21

Myslím,že ted už se tím nikdo zabývat nebude :(

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”