Co dodat, kdo tu tedy lže?

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Bibinka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 162
Registrován: Út Črc 31, 2007 14:14
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Co dodat, kdo tu tedy lže?

Příspěvekod Bibinka » So Dub 05, 2008 4:03

TAk a dost, už nevydržim Inu ani její napadání mojí osoby, aby jste se sami přesvědčili, že ona taky není zrovna člověk který mluví jen pravdu,tak tady ta pravda je!!!!! Nechtěla jsem to sem dávat a Ině ubližovat tak jako ona mě..,ale mám toho už dost a vytáhla jsem jí to z jejich příspěvků, ale jen to co tady napsala a klidně si to sami najděte v jejich příspěvcích. Nyní odcházím konečně i já..

Rok 2004 Ina v této době ani neví určitě jestli jsou činčili diabetici..
Po tom, co me Walkyrien(Alice) utvrdila v tom, ze jsou to od prirody diabetici
Byla jsem presvedcena, ze obilniny a obcas i tu kukurici muzou, pouze ze je pro ne velmi skodlive, ba primo vrazedne susene ovoce, rozinky a sladke ovoce.
Granule od Vitacraftu jsou dle posledniho zjisteni nejzdravejsi
Ja davam dospelym tak jednu polevkovou lzici pro oba, vic stejne nesnedi, ale mladatum to chce dat vic
V sene mam take zmatky a nepoznam vubec ty jedovate veci
No a co ten suseny bily hloh listky a to jasminove seno? Je to teda skodlivy, nebo ne, nevite nekdo?

najednou nadává ve stejné diskuzia s úplným rozhodnutím jako zkušený chovatel píše"

Tak tohle se mi zda zase jako dalsi blbost. Cincile neopak cukr skodi, takze krece z nedostatku cukru je pitomost, protoze cincila je diabetik
Odpověď:Ino nevím, taky jsem četla, že pokud činča dostane křeče po velké námaze (třeba dlouhém výběhu), je dobré jí dát rozinku, nebo něco s cukrem.
Nejednou řekne:Urcite mnozstvi cukru do sebe asi dostat musi, ale podle me to potrebne maji uz obsazene v kvalitnich kompletnich granulich a toho koktejlu od Vitacraftu
Anonym:Navíc pravé italské těstoviny jsou pouze z vody a semoliny = pšenice a tu činči mohou.
Ina:ty italske ze semoliny by snad obcasne kousicek neskodil, myslela jsem ty klasicke vajecne, ze nejsou vhodne.

Další ukázka toho že i Ina se spletla, škoda že z ní tady tenkrát nikdo neudělal hlupáka že nic neví....
ja jsem si dlouhou dobu myslela a nezkoumala to, ze u chovatele se daji sehnat ty nejkvalitnejsi, ponevadz maji kratkou dobu spotreby a krasne voni, jsou cerstve. Nenapadlo by me, ze ac maji jen nejdele 3mesice trvanlivost, ze muzou byt tez konzervovane a navic jsem nikdy nepatrala po slozeni, coz byla chyba. Az Walkyrien, kdyz jsem zde napsala podrobne slozeni reagovala, ze svym slozenim vzhledem k obsahu tuku, vojtesky,slunecnice, coz je ten tuk a same obilniny vhodne nevidi a ze nejlepsi zkusenosti jsou s Vitakraftem pelety pro cincily. O tech jsem si zase naopak myslela, ze tim, ze maji dlouhou trvanlivost musi byt konzervovane a neni to pravda.

(nejdřív říká že ty granule od chovatele jsou lepší a že vitakraft její činčilky nežerou a tak jim je nedává a dává jim jen ty od chovatele protože pěkně voní a pak zase píše že teda ty od Vitakraftu jsou nejlepší protože nejsou konzervované chemií a tak přejde jenom na ně)

samce mi to pred lety zachranilo pred smrti. Mel spatna jatra, uz z obchodu

Byl zrejme tak krmeny v obchode, proto bych tam zadne zvire nikdy nekoupila.

Tady je důkaz kolikčinčilek jí v náručí zemřelo, ať její vinou nebo nikoliv...

pred měsícem jsem málem prisla o samicku a podeziram prave seno

Uz tenkrat po tom maleru se spatnymi jatry jsem vyhodila zverimexove granule

aritmii a pozna se to poslechem srdce. Jedna moje cincilka to prave mela, ji to poznala. Takove cincilky musi byt zvysene usetrene stresu jakemukoliv a nesmeji se moc unavit pri vybehu

ze podobneho neco jsme si zazili s jednim cincilackem, ktery nakonec umrel po pul roce, byl ze zverimexu. Co toho bylo pricinou jsem tenkrat nevedela, jen se casto stavalo, ze jakoby ochrnoval na nozicky, nebyl schopen skocit ani na nizkou policku
ponevadz jeho braska nam doma pravdepodobne na stres umrel pres noc, prodali nam ho pulrocniho v obchodu a do teto doby byl spolecne v kleci s rodici a sourozenci
Pokud to nebyl stres, mohl to zpusobit prave zlukly orech treba. ktery jsem mu kratce predtim dala
tak jsme ho nachazeli kvuli tomu vecne zraneneho, nakonec se zlomenou nozickou a diky tomu, ze dostal opakovane narkozu, aby byl v utlumu a lepe se mu to hojilo nakonec umrel.

Naposled na to doplatily moje cincilky na jare, kdyz se otravily po vecech urcenych pro hlodavce ve zverimexu a znovu hrozi problem u dalsich?

navic uz jsem bohuzel zazila umrti nekolika svych cincilek a bohuzel se velmi trapily do konce.

To nejlepší nakonec: Ina:ale priznam se, ze ani moje cincilky nepoustim denne, dokonce jsou nekdy bez vybehu i mesic a obe jsou v kleci necely metr na vysku, 70cm sirka a 50cm hloubky. Maji dve patra a prizemi, zebricky, platformy dve a drevene policky, takze pohyb i v relativne male kleci pro dve maji.

Toto jí stčí????
Me staci, aby byt jeden clovek rekl, ze jim to skodi, nebo ze to pro ne neni vhodne, jako tady nekdo novy psal o hlohu a o te brize a nechci radeji nic riskovat

Terezka píše Ině:Jsem ekonom a myslím ekonomicky, tak mám svůj názor, že na jednu cestu domů, která trvá deset minut, je přepravka sakra drahá sranda. Já sama si peníze netisknu. No jo, je taky řešení, že prodavači ve zverimexech by měli prodávat činčily jen lidem, kteří složí zkoušku ze znalostí o chovu činčil, ne?

Atd.....jaká tedy je?:
Anonym:Připojuji souhlas, Ino kdy� se tak anga�uje� proč nenapí�e� petici sama a nutí� do toho Va�ka,který má spoustu práce s tímto diskusním fórem? Tak se mi zdá �e akorát popichuje� kde kdo co udělal �patně, ale sama kromě ostrých řečí a poučováním druhých neudělá� nic.

Jak jsem zjistila z jejich příspěvků tak tady Ina byla od samého začátku s Alicí, která je tady nejzkušenější a obě dvě všem milionkrát psali jak se starat o činčilu ale bohužel je to časem přestalo bavit to omílat pořád dokola(ale to jaksi holky nejde, protože lidí co si chtějí pořídit činču se nezbavíte) a tak začaly být nepříjemné a když zase přišel někdo nový s dotazem na nějakou třeba stravu co jim dává tak mu hned začli sdělovat že normální člověk by jim to nedal....A kdo se jim prostě nehodí do krámku, tomu nadávají a dělají z něj idiota...ale ony samy taky začínaly....Tak co nechcete se chovat zase jako na začátku a jen diskutovat a radit a ne nadávat?
Sama tady Alice píše toto:
Kazdy sme zacinali nejako a vacsina z nas zle.
Dolezite je zhanat si rozne informacie z rozlicnych zdrojov a tie porovnat. Na anglickom fore a ani na nemeckom ti nikto nikdy nedoporuci zmesku a aj ked si pozries fotky ich cincil, tak maju v miskach len pelety. VSetkym nam trvalo chvilu kym sme zistili, co je to zdrave a co nie. To vsetko prislo casom.

Proč ná holky nenecháte na to přijít sami jako vy ale pořád do nás začátečníků šťouráte? :( Co dodat? Toto není zbrojení vůči Ině, už mi na ní vůbec nezáleží,ale několikrát jsem jí psala ať už o mě nemluví!!! smzala jsem svoje příspěvky aby se v nich nemohla šťourat dál...Doufám že si to Ino přečteš a přestaněš s tím...ahoj

Disable adblock

Avatar uživatele
Bibinka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 162
Registrován: Út Črc 31, 2007 14:14
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bibinka » So Dub 05, 2008 4:35

Na to jsem ještě našla tohle holky, pokud jde o to že mám činčiláka za sklem ,za co jste mě div nefackovaly....Zvíře v akváriu má otevřený prostor jen ze shora,proto se tvoří ve spodní uzvřené části plísně z vlhkosti, oxid uhličitý a čpavkové výpary. Zvíře v ubikci(ne akváriu) za sklem, plastem je částěčně izolováno od hluku, průvanu a jiných rušivých elementů. Díky pilinám je vlhkost odváděna a s častým čištěním ubikace odstraňována.Zvíře v kleci! trpí častým prochladnutím a stresem z hluku.
A pokud jde o mou ubikaci, skla jsou otevřena po celé délce skříně,takže se nemůžou tvořit tyto látky v takové míře.Proto je můj činčilák za sklem nejhodnější nikdy netrpěl žádnými plísněmi ani prochladnutím díky pilinám :))) Navíc nebydlím v bytě ve vrchním patře ale v přízemním domku s okny na západ, je tu příjemný chládek v létě a činči netrpí vedrem... Doufám že toto Vám jako odborný argument stačí...děkuji
Jinak si tady dnes (sobota) pište co chcete, já neodpovím,protože jsem od dopoledne až do 3 ráno v práci, budu obsluhovat na svatbě a ta je bohužel až do rána....Tak se mějte...papá

Avatar uživatele
OkoTygra
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 548
Registrován: Čt Říj 04, 2007 20:51
Místo/Bydliště: Semily-Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OkoTygra » So Dub 05, 2008 8:12

holky,že vás to baví,akorát bavíte lidi,který díky vašim neschodám můžou v tom pokračovat,je to mezi váme a když někdo z vás napíše "(tohle mě poslala sz)" vždyt nikdo mimo p.Vaška a možná adminů neví co jste si psali,taky můžu napsat sem ,tohle mě někdo poslal,a jak vám dokážu,že ta osoba to poslala?Vždyt sem si můžu napsat kdejakou kravinu..Holky nevšímejte se navzájem a vše je v pohodě,je tu místa pro každýho dost :wink: :wink:

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » So Dub 05, 2008 8:43

Presne tak, nejlepsi by bylo vubec nereagovat dalsimi a dalsimi bezpredmetnymyi prispevky, ktere vyvolaji zase jen prival dalsich...myslim, ze kazdy uz na celou vec nazor ma a hazet na sebe porad spinu nema smysl...ja jsem zacinala na smeskach a dneska je tvrde odsuzuju takze by to taky kdokoliv mohl vztycit proti me...ale dyt zacit nejak musel kazdy, dulezite je ze je clovek ochoten prijmout jakoukoliv novou pravdu v chovu cincil a dal praktikovat nove a lepsi zpusoby chovu a ne tvrdosijne tvrdit svou pravdu...mylit se je lidske, tak uz nereste porad osobni spory... :wink:

Disable adblock

Avatar uživatele
silva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1353
Registrován: Čt Srp 31, 2006 22:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod silva » So Dub 05, 2008 8:53

Tohle mě číst nebaví :roll: Jak malé, doopravdy.
Pro informace, které mě zajímají a potřebuji je, si zajdu nebo zavolám na farmaceutickou a veterinární fakultu v Brně, tam jsou odborníci, kteří to studovali. To je pro mě seriozní zdroj informací a nikoliv informace typu: já jsem řekla, ona řekla, tamta řekla... :D
Mohlo by se s tím dohadováním přestat? Nikoho to nebaví.

Avatar uživatele
Bibinka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 162
Registrován: Út Črc 31, 2007 14:14
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bibinka » So Dub 05, 2008 9:54

než půjdu do práce... já se ale nehádám, jen mě už štve jak Ina všude radostně píše moje jméno v případě, že ji někdo nadá a tím se hájí. Já když jsem kdysi dostala napomenutí, tak jsem si to rozmyslela a začala ji psát na SZ,ale ona tady začala zakládat diskuze proti mě a dělá to do teď, já nepsala na fóru,ale už ne, ať si holka taky poslechne...ona totiž o mě psala jen to co jsem jí já sama napsala a ona si to přeonačila pro sebe a všichni už doufám pochopili, že to jak to psala byla upravená pravda,díky fotkám ve fotogalerii ale já jsem jen vytáhla přasně ty slova který psala tady na diskuzích od r.2004 někomu jinýmu než mě,takže jsem si to nemohla vymyslet...za poslední já nemám žádný zájem na tom aby ji vyhodily,její rady jsou cenné, jen jak říkám, umí je podat jen stylem příkazu a zákazu... a sama nechci aby si tady všichni mysleli,že každé moje slovo je lež, kůli ní!!!!odcházím do práce...ahoj

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » So Dub 05, 2008 10:11

Tohle už je fakt moc :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Avatar uživatele
Barča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 319
Registrován: Út Říj 02, 2007 13:09
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Barča » So Dub 05, 2008 10:40

parisse napsal:Tohle už je fakt moc :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Najednou je to moc ale kdy ž psala Ina tak ses ráda připojila(ty vážně nesmíš nikde chybět).Nezastávám se nikoho,ale myslím si že tyhlety témata o ničem by už mohly přestat. :wink:

Avatar uživatele
Barča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 319
Registrován: Út Říj 02, 2007 13:09
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Barča » So Dub 05, 2008 10:42

Je to jen zabírání místa.Myslím že je tu víc důležitých věcí než tyhle dohady.Holky nechte už toho!!!!!!!!!!!

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » So Dub 05, 2008 10:53

na hadky je tohoto fora škoda nemyslite??? vsechno je koem 1 tematu nevim proc by se to tu melo omilat furt do kola uz me to nebavi

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » So Dub 05, 2008 11:03

Proč ná holky nenecháte na to přijít sami jako vy ale pořád do nás začátečníků šťouráte? Co dodat? Toto není zbrojení vůči Ině, už mi na ní vůbec nezáleží,ale několikrát jsem jí psala ať už o mě nemluví!!! smzala jsem svoje příspěvky aby se v nich nemohla šťourat dál...Doufám že si to Ino přečteš a přestaněš s tím...ahoj

Protože začátečnickýma chybama můžeš o tu činčilu přijít !!!! Nehcápu, proč nemůžeš si nechat poradit ! Raději zavřeš činčilu za sklo a budeš jí dávat slunečnice než příjdeš na to, že ti umře s plísní a na ztučnění jater?? Fakt tě nechápu a hlavně nechápu, jak můžeš napsat Alici, která chová 15 let a ví jak čičnily chovat. Fakt mě zaráží tvoje neomalenost.

Jinak to, že Ina přišla na to, že granule od Witakraftu nejsou tak dobre, snad neni nijak špatne, ne???? Člověk se chybama učí, ale Ina narozdíl od tebe nedělala fatalni chyby, jako, že dala činčilu za sklo.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » So Dub 05, 2008 11:22

b]Jinak dostáváš napomenuti za opětovné otevření tématu, které mělo vést jen k hádce a ne k ničemu jinému !! Pokud opět otevřeš podobné téma a nebo budeš někoho napadat, dostaneš BAN !!!!![/b]

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”