KOule

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Mia

KOule

Příspěvekod Mia » Po Led 23, 2006 20:18

Je možný že by si činča mohla roztrhnout tlamičku o hranu koupací skleněné koule??? :shock: :shock: dá se okraj koule nějak sbrousit do oválu???

Disable adblock

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Re: KOule

Příspěvekod Alice » Po Led 23, 2006 21:20

Mia napsal:Je možný že by si činča mohla roztrhnout tlamičku o hranu koupací skleněné koule??? :shock: :shock: dá se okraj koule nějak sbrousit do oválu???


Ano da sa to obrusit iked zalezi od hrubky sklenenej gule. Cim hrubsia tym sa to obrusi krajsie.Ale stoji to pomerne hodne.To sa ti skor oplati kupit novu gulu. :wink:

NIKO

ODPOVED

Příspěvekod NIKO » Út Led 24, 2006 9:32

Sklo sa da zabrusit aj kamenom na brusenie nozov (ako ten cim sa brusi kosa, stoji to par korun). Ked som kupoval zrkadlo, tak som tym obrusil ostre hrany za par sekund.

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Re: ODPOVED

Příspěvekod Alice » Út Led 24, 2006 17:02

NIKO napsal:Sklo sa da zabrusit aj kamenom na brusenie nozov (ako ten cim sa brusi kosa, stoji to par korun). Ked som kupoval zrkadlo, tak som tym obrusil ostre hrany za par sekund.


To by som nedoporucovala.Robim pre sklarsku firmu a mam bohate skusenosti so sklom.Takto obrusene sklo nie je dost jemne a cincila sa moze na nom zranit.

Disable adblock

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ODPOVED

Příspěvekod Janča » Út Led 24, 2006 18:02

NIKO napsal:Sklo sa da zabrusit aj kamenom na brusenie nozov (ako ten cim sa brusi kosa, stoji to par korun). Ked som kupoval zrkadlo, tak som tym obrusil ostre hrany za par sekund.


fuj, to bych nepřežila... ten zvuk když se něco brousí nenávidim, nemám ráda ani pilování nehtů :lol: . Z tohohle bych asi vylítla z kůže :lol:

Majka

Příspěvekod Majka » Út Led 24, 2006 18:08

:lol: :lol: :lol:

Mia

Příspěvekod Mia » Čt Led 26, 2006 20:36

Dekuji za rady.Mám totiz malou kouli na koupání a nezdají se mi ty její okraje,,,ale na činču už čeká nová obrovská takže ta maličká už asi ani nebude potřeba.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: ODPOVED

Příspěvekod camilla » Čt Led 26, 2006 21:01

Janča napsal:
NIKO napsal:Sklo sa da zabrusit aj kamenom na brusenie nozov (ako ten cim sa brusi kosa, stoji to par korun). Ked som kupoval zrkadlo, tak som tym obrusil ostre hrany za par sekund.


fuj, to bych nepřežila... ten zvuk když se něco brousí nenávidim, nemám ráda ani pilování nehtů :lol: . Z tohohle bych asi vylítla z kůže :lol:


Jani a co takový zvuk nehtů o tabuli? Já se s tím vždycky potýkala. Vždycky na mě zbyla ta nejmenší křída a já měla ty nejdelší nehty, no hádejte, jak to vždycky skončila. I já málem přitom vyletěla z kůže... :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”