Jak vysoko skáče vaše činča?

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » Út Bře 29, 2011 13:19

Jo měření je náhoda. Prostě jsem náhodou viděla odkud kam co přeskočil, zírala jsem, tak jsem lapla metr :lol:
Mimochodem nové mimi, tentokrát fakt mimi, ještě mu nebyl ani den, když jsem to zpozorovala, (což mu teď právě je :D ), vylezl - pro mě záhadně - na domek na spaní. Asi u nás novej rekordman. Uvidim, kam to dotáhne :lol: :lol: :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
soarka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 64
Registrován: So Lis 20, 2010 11:05
Místo/Bydliště: Sokolov

Příspěvekod soarka » Čt Črv 23, 2011 20:57

tak cca. 60 - 70cm :-) určitě by skočil víc, ale netroufá si :-D

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Re: Jak vysoko skáče vaše činča?

Příspěvekod Kobylatko » Po Lis 11, 2013 19:21

Tak včera sem pustila moje holky zlatý Kikinu a Lentilku no Lenuška tu procházku vzala nějak moc vážně a skákala na skřínku na stolečku a to je 110 cm vysoko no to jí přišlo mémě zábavné tak zkusila skřín s výškou cca 130cm u ní mám ale postavený stolek na něm koš se senem a na něm byla položená tenká destička na sušení křížal,no milá dáma nabrala takovou rychlost letu že zavadila o tu destičku odrazila se od skříně a hodila pěkný salto :lol: až ve mě hrklo jestli se ta kozena nedolámala naštěstí bylo vše v pořádku a dál pokračovala v lození po skřínkách :lol: .No a Kiki ta si vklidečku hopkala a užívala si procházku hlavně štracháním v přepravkách s díly na klece(poličky,misky atd..) a mezi kyblíky s pamlskama jestli nááhodou sem tam náky nezapoměla :D .Takže 130 cm je u nás zatím nejvíc :wink: .

Avatar uživatele
Matty
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 672
Registrován: Ne Led 20, 2008 12:16
Místo/Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vysoko skáče vaše činča?

Příspěvekod Matty » Stř Lis 20, 2013 10:07

Taky jsem měla činču, která zvládala metr, a to bez rozběhu. Ostatní ale takoví praštěnci naštěstí nejsou [-o< Ti se raději věnují systematickému ničení postele :D

Disable adblock

Avatar uživatele
KARBURAToR
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 48
Registrován: Ne Led 13, 2013 22:30
Místo/Bydliště: Opava

Re: Jak vysoko skáče vaše činča?

Příspěvekod KARBURAToR » Ne Pro 29, 2013 22:16

Pepa rád skáče na skříň vysokou 60cm, kde máme notebook a všechny možné kabely... my z toho moc radost nemáme :lol:
No a jednou skočil dolů z výšky asi 7 metrů :lol: Tenkrát nám moc do smíchu nebylo, ale naštěstí se mu nic nestalo. Kdyby měl možnost, tak určitě skočí znovu... ale to už mu neprojde, protože jsem před okno dal pletivo :)

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”