Váha činčiláčků

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Váha činčiláčků

Příspěvekod Wulfina » So Zář 29, 2012 22:11

:(( Tak tohle zabolí....
Ale po těch letech jsem zjistila, že nejlepším lékem na bolest je další činčilka, která zaplní prázdnou klec i místečko v srdíčku... [-o<

Disable adblock

Avatar uživatele
Alyfin
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 184
Registrován: Čt Kvě 17, 2012 9:17
Místo/Bydliště: Nový Jičín

Re: Váha činčiláčků

Příspěvekod Alyfin » Ne Zář 30, 2012 7:28

to mě mrzí, já bych na ně do toho obchodu asi vletěla :evil:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Re: Váha činčiláčků

Příspěvekod jasmin » Ne Zář 30, 2012 23:43

je mi to strasne lito take, ale abych pravdu rekla, cekala jsem to.Mela tak nizkou vahu, ponevadz mela byt jeste u maminy a ne nekde v obchode:-(.Kazdopadne bych tam na ne vlitla, ponevadz tohle ceka dalsi cincily a pokud tam delaji taci odbornici, je tohle vlastne podporovani tyrani cincilek, pokud o tom nic nevedi a berou od takovych mnozitelu mladata, ktera musi byt jeste u mamy.Nebo to treba vedi a kaslou nato, vysledek je stejny.
Dalsi chyba byla i u toho veterinare, ze doporucil do tak maleho mladatka bez duvodu a zjisteni vnitrnich parazitu cpat leky na odcervovani, ktere jsou i pro dospela zvirata docela silna a dokazi rozhodit zazivani, natoz u takoveho prcka, kteremu hlavne chybela mama, jeji teplo, pece a mleko a zazilostres z predcasneho odstaveni a pak ve zveraku a do tak zeslableho organismu jeste leky, kdyz ani nebylo proc treba odcervovat, stacilo udelat koprologii.
Urcite bych to ale nenechala jen tak byt, uz jen kvuli dalsim chudakum mladatum.:-(.

Avatar uživatele
Dora
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: Út Bře 03, 2009 13:34
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Váha činčiláčků

Příspěvekod Dora » Po Říj 01, 2012 16:01

To je mi moc líto, chudáček činčilka, snad brzo najdete jinou činčiku, která Vám to vynahradí :-)

Disable adblock

Avatar uživatele
hyperzuzik
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 86
Registrován: Ne Kvě 05, 2013 13:00

Re: Váha činčiláčků

Příspěvekod hyperzuzik » Po Zář 09, 2013 18:45

ahojte. neviete mi poradit, ako PORIADNE vykrmit cinciliaka? Ma 5 mesiacov a vazi 300 gramov :'( Pekne papa granulky, ale tie gulicky pre mladatka mu nechutia... iba posledne tyzdne im trosku prisiel na chut. Bola som na koprolke a nasli mu giardiu tak ho teraz liecim... Nezda sa mi chudy, ale skor maly... poradil by mi niekto?

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”