Plast v ubykacích hlodavcu

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Kobylatko
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: Stř Ún 16, 2011 18:10
Místo/Bydliště: Bouzov

Plast v ubykacích hlodavcu

Příspěvekod Kobylatko » Pá Črc 12, 2013 17:48

Ahoj chci se zeptat co si myslíte o plastu v ubykacích hlodavcu poličky,domečky,misky,hračky atd .Většina preferuje dřevo,kameny,poličky z kachliček a dřeva ale sou i tací co zvířatum nastrkají vše v plastu a říkají že je to lepší z důvodu hygieny.Co si o tom teda myslíte :D .

Disable adblock

Avatar uživatele
Raduska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: Po Črc 09, 2007 15:51
Místo/Bydliště: Jižní čechy

Re: Plast v ubykacích hlodavcu

Příspěvekod Raduska » Pá Črc 12, 2013 21:18

Záleží, co by to mělo být. Třeba plastovej domeček bych nedala, ale moje holky měly v kleci plastovou trubku na prolézání a plastový dno klece a to bylo v pohodě. Trošku tu trubku i vršky dna během let okousaly, ale nebylo to nijak hrozný. Spíš jde o to množství plast. věcí v kleci. Čím víc věcí z plastu, tím víc plastů sežerou, takže myslím, že se to chce držet spíš dřeva, hlavně u poliček. A z plastu jen výjimky. :wink:

Avatar uživatele
Chuckova Veverka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 296
Registrován: Pá Kvě 11, 2007 22:40
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Plast v ubykacích hlodavcu

Příspěvekod Chuckova Veverka » So Črc 13, 2013 14:20

Mám všechno v kleci ze dřeva, jenom trubky jsou plastové. Činče je milujou. Když zrovna nespí na patýrku schoulený k sobě, tak jsou zalezlé v trubce. Kolikrát je používají i jako schovku. Je fakt, že za těch pár let je jedna z trubek o trochu kratší, ale vždycky najdu plastové hobliny na patýrku, takže ho určitě nejí. Spíš ji okusují, protože ví, že to nesmí, a že mi to vadí. Jsou to provokatérky. Na udržbu jsou plastové trubky fajn, vytahnu je z klece ven a ve vaně pořádně umyju.
Jinak bych nic plastového do klece nedávala. Jednak to nevypadá moc dobře a radši at okusují dřevo.

Avatar uživatele
Hanka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: Pá Ún 11, 2011 9:47
Místo/Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Plast v ubykacích hlodavcu

Příspěvekod Hanka » Stř Črc 17, 2013 20:33

mám v každé kleci trubku viz http://chs-friendsforever.webnode.cz/na ... /bydleni-/ do plastu se pouští, ale nepozřou ho... záleží na chovateli... mi už 2x činčila zlikvidovala napáječku a to jsem jí měla zvenčí... a roury si ani nevšimla, tak asi jí tolik nešmakuje nebo je opravdu moc tvrdá :)

Disable adblock

Rabů
Nový uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: Ne Bře 18, 2012 13:37

Re: Plast v ubykacích hlodavcu

Příspěvekod Rabů » So Srp 31, 2013 21:35

To mě taky činča vožrala napaječku a to dokonce třikrát. Tak mě napadlo udělat na napaječku obal, který by Froďák nebaštil. Jenomže z čeho? :-D Nakonec jsem to vymyslela a funguje to! Koupila jsem si plechovku s pivem. Pivo vypila :-D, vyřízla jsem dno plechovky a udělala jsem několik malých zářezů podél, a ořezaný okraj zahnula dovnitř, doprostřed plechovky jsem udělala dvě dírky asi 1,5 cm od sebe a protáhla jsem tam drátek. Vzniklým otvorem nahoru jsem plechovku upevnila drátkem ke kleci. A tím otvorem ze kterého se pije jsem prostrčila tu kovovou část z napáječky. :mrgreen:

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”