pro Vaska

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

pro Vaska

Příspěvekod Ina » Stř Srp 01, 2007 16:38

Vlezte me fakt na zada,timto myslim ti, kteri me tady po celou dobu jen schazovali a podrazeli a dneska to znova zopakovali, ikdyz nevedeli vubec, jak to bylo, ale stejne, jako tenkrat s Tutou, tak i nyni toho vyuzili proti me.
Bravo.
Mily admine, ja po Tobe uz nechi nic jineho, nez to, abys me odsud uplne vymazal a zrusil registraci.Nemusis me trapne vyhrozovat zakazem pristrupu sem, protoze ja uz sem nevkrocim a po nicem jinem ani netouzim, nez odsud definitivne vypadnout jednou provzdy.
Jsou tady skveli lidicky, ale bohuzel take krivaci a ikdyz jich neni mnoho, tak to ke znechuceni pobytu tady staci.
Bohuzel jsem se uz nekolikrat rozhodla sem nechodit ze stejnych duvodu nenavisti a stvani proti me v urcitych situacich, na ktere urcite osoby doslova cekaly a mely z toho vzdy radost.Vratila jsem se bohuzel pro me a porusila sve predsevzeti, coz jinak nedelam kvuli lasce k temto zviratkum a kvuli tomu, ze jsem chtela pomahat jim v nouzi i lidem, kteri o to stali.A take kvuli nekolika lidickam, kteri zde opravdu za neco stali a neumeli delat podrazy, ktere jsem mela a mam rada. Chtela jsem se dobudoucna podilet i na utulku nejakym zpusobem a dat dohromady co nejvice lidi, ale ted uz nemam chut vubec na nic.
Delejte si vse sami, jiste vam poradi velice dobre ti, kteri tady proti me celou dobu jen stvali a meli radost z mych odchodu.Konkretne Ty Terezo bez do prdele i se svyma tamnima skvelyma kamoskama jednou provzdy.Takovi lide, jako jsi Ty u me konci navzdy a odmitam jakoukoliv formu smiru, protoze uz jim neverim.
Tentokrat svoje predsevzeti nezmenim, trvam na svem vymazani zde a to prisaham jak vam, tak i sobe.
prosim i ty, ktere jsem mela rada, aby me uz nepsali a neinformovali o nicem z tohoto fora, ani o cincilach, ktere potrebuji pomoci. Je mi to lito, ale jinak to nejde.

Disable adblock

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Stř Srp 01, 2007 16:56

Ino, ja si nesmirne vazim tvych zkusenosti, ale urcite chapes, ze neni mozny vytvaret takovy dusno na verejnym foru. Nikdy se vsichni neshodnou. Cincila vsak nebude slouzit k ventilaci hadek mezi lidmi. Jestli s tim nesouhlasis, prosim, uz sem nepis. Tohle je pravidlo, pres ktery nejede vlak.

Ted bych ti mel dat ban, protoze pravidla nectis. Neudelam to, protoze si te vazim nejen jako zkuseneho uzivatele, ale i jako cloveka a verim, ze uz v tom nebudes pokracovat. To, co sem posilas stacilo mne na SZ.

Uz prosim nijak nereaguj, nevytvarej dalsi temata mimo kategorii. Pokud si o tom chces popovidat, napis SZ. Pokud nekdo jiny ma k tomu co rict, opet mne na SZ.

Pokud budes Ino zakladat dalsi temata s ucelem vysvetleni teto kauzy ci ospravedlneni (tedy mimo rubriku), budu k tobe pristupovat jako k beznemu uzivateli - zakaz vstupu.

Vasek

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Út Srp 07, 2007 0:28

Jeste bych chtel dodatecne dat napomenuti Burysce a Bibince. I kdyz je nekdo v pravu, neni mozne se hadat, urazet a podobne. Vse se da vyresit slusne.

Doufam, ze timto je vse uzavreno a nebude v budoucnu potreba nic podobneho resit.

Ina si preje moji verejnou omluvu a ocisteni sveho jmena. Omluvit se ji nemohu, ale potvrzuji, ze byla v dane situaci v pravu. Chtela uzivatelce Bibinka pomoct a byla odmitnuta. Porusila vsak pravida (zakladani temat, kde pokracovala hadka). Svuj postoj tedy nezmenim.

Na forum jsem pripichl pravidla a tresty, prave probiha nabor moderatoru.

Vasek

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”