Žoli

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

Žoli

Příspěvekod Jitka Řeháková » So Bře 12, 2016 9:16

Ahojte všichni, dlouho jsem nepsala, ale včerejší pátek pro mě byl velmi špatný den. Se Žolim jsme byli na korekcích zoubků 29. února v Praze na Hůrce, celkem po 4 dnech začal kousat, ale od středy tzv. pčíkal, ve čtvrtek zrychlené dýchání, včera na Hůrce při rtg "průser ů, jel na jednu polovinu plíce, druhá byla vystínovaná ( zavzdušněná ?? ). Rozsah po celé, prognoza mínusová. Jedině co mi napadá, že ho nějak blbě napíchli, ale ten časový odstup se mi nezdá. Kór když začal baštit, kde se stala chyba? Jak se tam ten vzduch mohl dostat? Byl to můj miláček, měl 9 let a musela jsem rozhodnout :(( :(( :(( :(( :(( :(( , Dnes se snad oteplí, a budu moct tělíčko uložit, dušička lítá po rozinkovém nebíčku a nic ho nebolí. Já jsem na tom o hodně hůř a líto je mi činčilky Amy, včera běhala, hledala. Nechci pořizovat nového činčiláka - Amy jezdí na korekce od dvou let, je už přes 7 roků, mimča nejsou doporučena #-o #-o nebyl to chovný pár, jenom kámoši, ona se od něho "obskočit" nenechala, sice ji někdy naznačoval, ale když měla těch jeno lichotel dost, vlezla mu na záda ona a dokazovala svoji dominantnost. Jako máte zkušenost s činčilkou, která zůstane sama? Já se jí budu samozřejmě věnovat, nahrazovat péči, ale parťák na činčilí blboviny - to asi nebudu. Děkuji za Vaše názory a přeji všem hezké jaro a hlavně hodně zdravíčka.

Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Re: Žoli

Příspěvekod Lenca » So Bře 12, 2016 11:18

Žoliho je mi líto :( holt ta příroda je stále mocnější než my a někdy se stanou takové věci, které nedokážeme ještě vysvětlit proč.
Amynce bych zkusila pořídit starší samičku, třeba by přijala kamarádku. Oni to ty činčilky neberou jako my, rychle zapomínají a my tyto situace prožíváme mnohem víc, můžeme si přikládat k jejich chování různé významy, přitom ta činčilka může být v pohodě. Držte se.


Vrátit se na “Nemoci a potíže”