zubky alebo zacpa- prosim poradte mi!!!! surne...

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Angela

zubky alebo zacpa- prosim poradte mi!!!! surne...

Příspěvekod Angela » Ne Lis 20, 2005 16:54

ahoj nevim co me myske je :cry: :cry:
ma male bobecky jako pri zacpe ale zase vubec nehloda!!!! neokusuje toaletni rolicku- tu okusuje vzdycky- nechce jablicko, pamlsky... :cry:
pred tim sem ji dala bodlak- primo to miluji sem nekde cetla
neni to z toho???

Disable adblock

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Po Lis 21, 2005 8:07

Angelo, jak dlouho to trvá? Třeba myška nešikovně kousla do bodláku, proto jí bolí tlamička. Zkoušela jsi jí dát kousek třeba čerstvého jablíčka? Kdyby to byla zácpa, pomohlo by a kdyby nechtěla kousat, také bys to podle toho poznala. Na hojení tlamičky by byl dobrý heřmánek, ale zase by nebyl dobrý, kdyby to byla zácpa, ještě by to zhoršil. Jak se má myška teď?

Angela

Příspěvekod Angela » Po Lis 21, 2005 19:42

jo uz je to lepsi...byli sme u veterinare a rekl ze zoubki sou poradku vzdyt ho myska raaadne kousla :lol: :twisted:
dala sem ji jablicko a zmenila jsem znacku krmiva tak uvidime kazdy den ji davam probehnout
doufam ze to bude v poradku
ale s tim kousnutim mne mysacek ujistil ze se nevzdaaa :lol:

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Po Lis 21, 2005 20:28

Angela napsal:jo uz je to lepsi...byli sme u veterinare a rekl ze zoubki sou poradku vzdyt ho myska raaadne kousla :lol: :twisted:
dala sem ji jablicko a zmenila jsem znacku krmiva tak uvidime kazdy den ji davam probehnout
doufam ze to bude v poradku
ale s tim kousnutim mne mysacek ujistil ze se nevzdaaa :lol:

tak to je skvělý! přeji myškovi hodně štěstí!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Chico

Příspěvekod camilla » Čt Bře 23, 2006 8:08

nějak se mi nelíbí náš Chico. Normálně jí, hlodá, blbne, ale hubne. Dlouho ale nebyli venku z klece a nedostali žádný pamlsek - jsem v práci tak dlouho, že přijdu domu a padnu. Víkendy rozcouraný. Ale divný je, že se to projevuje jen u něj. Všichni ostatní jsou v pohodě. Taky se vždycky rád koupal v písku a teď tam vleze jednou a dost - taky proto má teď dost umačkanej kožíšek. Zuby jsou v pohodě, ale asi dneska uteču z práce a zajedu koupit jablíčka, šípky a hroznový víno či rozinky. Sice doma ještě mám, ale pro 6 činčilek je to málo. A Chica teď hodlám rozmazlovat. Snad se to zlepší....

Hanka

Příspěvekod Hanka » Čt Bře 23, 2006 10:18

Držím pěstičky, ať se spraví a není to nic vážného. Podrbej ho pod krkem - za mě a Pištu.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Čt Bře 23, 2006 12:18

Hanka napsal:Držím pěstičky, ať se spraví a není to nic vážného. Podrbej ho pod krkem - za mě a Pištu.


díky,dám vědět, co a jak....

Avatar uživatele
Ketka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 330
Registrován: Čt Led 26, 2006 21:21
Místo/Bydliště: Pilníkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ketka » Čt Bře 23, 2006 12:50

Taky držím pestičky a Jůlinka pacičky...doufáme že to dobře dopadne :wink: ...

Avatar uživatele
catherine
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: Út Led 31, 2006 10:34
Místo/Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod catherine » Čt Bře 23, 2006 15:08

Camilka, snad to nie je nic vazne, ale treba nanho davat pozor, je to divne ze iba jedna cincilka sa takto chova a ostatne su v pohode. Vsak uvidis a napis jak sa to vyvija, ci sa to zlepsilo. :wink:

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Čt Bře 23, 2006 17:57

Držíme pacinky, ať je to jen nějaká ptákovinka a vše je brzy v pořádku :lol:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: Chico

Příspěvekod camilla » Po Bře 27, 2006 9:40

camilla napsal:nějak se mi nelíbí náš Chico. Normálně jí, hlodá, blbne, ale hubne. Dlouho ale nebyli venku z klece a nedostali žádný pamlsek - jsem v práci tak dlouho, že přijdu domu a padnu. Víkendy rozcouraný. Ale divný je, že se to projevuje jen u něj. Všichni ostatní jsou v pohodě. Taky se vždycky rád koupal v písku a teď tam vleze jednou a dost - taky proto má teď dost umačkanej kožíšek. Zuby jsou v pohodě, ale asi dneska uteču z práce a zajedu koupit jablíčka, šípky a hroznový víno či rozinky. Sice doma ještě mám, ale pro 6 činčilek je to málo. A Chica teď hodlám rozmazlovat. Snad se to zlepší....


Chico vypadá, že je OK. Dostal rozinky, jablíčka (ale jen sušený, čerstvý mu nevoní) a zase lítá a hryže a provokuje Amálku, nezbedník jeden. Fakt se mi ulevilo. ufuf...

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Re: Chico

Příspěvekod Vlasticka » Po Bře 27, 2006 9:41

camilla napsal:
camilla napsal:nějak se mi nelíbí náš Chico. Normálně jí, hlodá, blbne, ale hubne. Dlouho ale nebyli venku z klece a nedostali žádný pamlsek - jsem v práci tak dlouho, že přijdu domu a padnu. Víkendy rozcouraný. Ale divný je, že se to projevuje jen u něj. Všichni ostatní jsou v pohodě. Taky se vždycky rád koupal v písku a teď tam vleze jednou a dost - taky proto má teď dost umačkanej kožíšek. Zuby jsou v pohodě, ale asi dneska uteču z práce a zajedu koupit jablíčka, šípky a hroznový víno či rozinky. Sice doma ještě mám, ale pro 6 činčilek je to málo. A Chica teď hodlám rozmazlovat. Snad se to zlepší....


Chico vypadá, že je OK. Dostal rozinky, jablíčka (ale jen sušený, čerstvý mu nevoní) a zase lítá a hryže a provokuje Amálku, nezbedník jeden. Fakt se mi ulevilo. ufuf...


Tak to je dobre, at se mu dari...

Majka

Příspěvekod Majka » Po Bře 27, 2006 16:20

Tak pokud si bere pamlsky a provokuje Amalku tak to asi neni nic vaznyho co?To je dobre.

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”