Šišky???

Zde se můžete ptát a radit o tom, co činčila smí či nesmí jíst.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Peťulinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 603
Registrován: Út Ún 19, 2008 12:41
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Peťulinka » Pá Bře 14, 2008 10:50

nikolka135 napsal:
žanda napsal:
Plačková Kamila napsal:
nikolka135 napsal:
žanda napsal:Nemůžou

SOuhlasím se Žandou že nemůžou,za 1 vubec nevíš co v té šišce všechno je a za 2 si řekni najdou si to činčilky ve volné přírodě tam kde bydlejí?
Teda jako nevím ale to je muj nazor...Asi bych to nerikovala :wink:


Myslíš že tam nejsou vubec stromy??? aspon kleče nebo tak jako nevim ale šišky podle mě nevadí dyt sou to jen semínka ale jak píšu nic bych neriskovala takže bych jim to nedala


Sou tam hlavně kaktusy. :wink: Tyjo, ale láká mě se tam jet podívat, jen na to sehnat prachy. :lol:

Dobrá myšlenka kolik by to tak cca stálo?? :lol: :lol:


tak právě jsem zabloudila na stránky o letenkách a když si našetříte 13-14 000 + zpáteční let stejná cena, tak si můžete jet chytit divokou činču :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
nikolka135
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: Stř Ún 28, 2007 15:26
Místo/Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nikolka135 » Pá Bře 14, 2008 11:10

No těch 26-28 tsíc vytáhnu z levé kapsy :lol: :lol: :roll: Né opravdu ,mohlo by to tam být super!!A myslím že na to kde to je není to zase tak moc,ale neříkám že 28 tisíc je málo :lol: :lol: třeba bych jela jewnom tam :D

Avatar uživatele
Peťulinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 603
Registrován: Út Ún 19, 2008 12:41
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Peťulinka » Pá Bře 14, 2008 11:30

nikolka135 napsal:No těch 26-28 tsíc vytáhnu z levé kapsy :lol: :lol: :roll: Né opravdu ,mohlo by to tam být super!!A myslím že na to kde to je není to zase tak moc,ale neříkám že 28 tisíc je málo :lol: :lol: třeba bych jela jewnom tam :D


já bych jela hned...válet se s činčama v jižní americe no to by bylo bájo:D akorát ty nehostinný podmínky by mi asi vadily, vítr a tak, to neni nic pro mě:D no možná si raději stáhnu z netu nějaký obrázky kde žijou a budem se s čikouškem kochat :lol:

Avatar uživatele
nikolka135
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: Stř Ún 28, 2007 15:26
Místo/Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nikolka135 » Pá Bře 14, 2008 12:26

Peťulinka napsal:
nikolka135 napsal:No těch 26-28 tsíc vytáhnu z levé kapsy :lol: :lol: :roll: Né opravdu ,mohlo by to tam být super!!A myslím že na to kde to je není to zase tak moc,ale neříkám že 28 tisíc je málo :lol: :lol: třeba bych jela jewnom tam :D


já bych jela hned...válet se s činčama v jižní americe no to by bylo bájo:D akorát ty nehostinný podmínky by mi asi vadily, vítr a tak, to neni nic pro mě:D no možná si raději stáhnu z netu nějaký obrázky kde žijou a budem se s čikouškem kochat :lol:


a kolik bobečků tam musí být: :lol: a ty činčily jsou asi plaché že?:DNo a kdyby už sme jednu chytily stejně by byl problém s přepravou, :twisted: :lol: :lol: No a vubec vydržela by tu žít taková činča?:)

Disable adblock

Avatar uživatele
Peťulinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 603
Registrován: Út Ún 19, 2008 12:41
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Peťulinka » Pá Bře 14, 2008 12:29

nikolka135 napsal:
Peťulinka napsal:
nikolka135 napsal:No těch 26-28 tsíc vytáhnu z levé kapsy :lol: :lol: :roll: Né opravdu ,mohlo by to tam být super!!A myslím že na to kde to je není to zase tak moc,ale neříkám že 28 tisíc je málo :lol: :lol: třeba bych jela jewnom tam :D


já bych jela hned...válet se s činčama v jižní americe no to by bylo bájo:D akorát ty nehostinný podmínky by mi asi vadily, vítr a tak, to neni nic pro mě:D no možná si raději stáhnu z netu nějaký obrázky kde žijou a budem se s čikouškem kochat :lol:


a kolik bobečků tam musí být: :lol: a ty činčily jsou asi plaché že?:DNo a kdyby už sme jednu chytily stejně by byl problém s přepravou, :twisted: :lol: :lol: No a vubec vydržela by tu žít taková činča?:)


tak to nevím ale podle mě bychom ani žádnou nechytily :lol: když vidím jakej je problém chytit v jednom pokoji tu moji tryskomyš tak chytat činču ve volný přírodě bych ani nezkoušela :lol: nechme je raději kde jsou a zachraňujme činčilky z obchodů kde je jim hůř :(

Avatar uživatele
nikolka135
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: Stř Ún 28, 2007 15:26
Místo/Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nikolka135 » Pá Bře 14, 2008 12:48

No tak joooooo zustaneme u obrázku :lol: :lol: :oops:

Sandra
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 136
Registrován: Út Bře 11, 2008 16:25
Místo/Bydliště: Ostrava - Nová Bělá
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sandra » Pá Bře 14, 2008 16:09

To je tede zajimavé, že se nepopichají na tom kaktusu. moje mamka to zkoušela co máme doma takový malý kaktus, byly jak kdyby 14 dní nejedli - prostě jim to strašně chutnalo

Avatar uživatele
Peťulinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 603
Registrován: Út Ún 19, 2008 12:41
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Peťulinka » So Dub 05, 2008 16:34

takže v pondělí jdu čikouškovi na zkoušku jít koupit ten kaktus, co s ním malej prcek provede, už mu to slibuju měsíc :) akorát bych se třeba bála jeslti se nemůže píchnout do oka nebo tak něco....ale tak uvidíme, sem zvědavááá :lol:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » So Dub 05, 2008 16:45

no ja nevim, ja bych jim kaktusy radeji nedava..nevíte, jakej druh zrovna jedi ve volné přírodě a už vůbec nevíte, co za kaktusy jsou v obchodech. Nehledě na to, že je v obchodech určitě stříkaj aby jim pěkně rostli a nejsem si jista, jestli nahodou nějaké druhy nejsou jedovate.

Avatar uživatele
Peťulinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 603
Registrován: Út Ún 19, 2008 12:41
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Peťulinka » So Dub 05, 2008 16:49

aju tak to radši nic, to mě vůbec nenapadlo :) no tak mu radši půjdu pro větvičky na zahradu, to bude jistější :) díky za upozornění, zas jeden hloupej nápad no:-P

Disable adblock


Vrátit se na “Strava”