Existuje web stranka?

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Host

Existuje web stranka?

Příspěvekod Host » Pá Lis 27, 2009 23:06

Ahoj, chtel jsem se zeptat, existuje nejaka odborna webova stranka, kde mi opravdu nekdo rekne, jake je spravne davkovani jidla a pamlsku? Davat chleba? nebo svetle pecivo? Jak casto rozinku, jablko, kolik? Protoze kdyz ctu tady diskuze, tak kazdy tvrdi neco jineho... Diky za odpoved

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Lis 27, 2009 23:30

pokud vím, tak ne. Nejlepší je řídit se vlastním rozumem a nastudovat si, co žerou a jak žijou ve volné přírodě. Pochybuju, že činčila v horách najde třeba tropické ovoce, chleba, atd. Jak často dávat pamlsky a kolik je asi taky věc názoru ....myslím, že zlatá střední cesta je správná volba :-)

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » So Lis 28, 2009 10:26

Nebo kouknout na stránky chovatelů,je jich plno.Jsou tam užitečné informace o činčilkách.

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Re: Existuje web stranka?

Příspěvekod STYRO » So Lis 28, 2009 22:18

Pan V. napsal:Ahoj, chtel jsem se zeptat, existuje nejaka odborna webova stranka, kde mi opravdu nekdo rekne, jake je spravne davkovani jidla a pamlsku? Davat chleba? nebo svetle pecivo? Jak casto rozinku, jablko, kolik? Protoze kdyz ctu tady diskuze, tak kazdy tvrdi neco jineho... Diky za odpoved

Tohle se přece nedá říct, v tomhle absolutní pravda neexistuje, pokud ti tedy na tuto otázku života, vesmíru a vůbec nestačí odpověď – „42“ :lol: . Prostě si z těch rad je potřeba udělat průměr a taky se řídit zdravým rozumem.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”