Seznámení samečků (PROBLÉM??)

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Vojta
Nový uživatel
Příspěvky: 3
Registrován: So Říj 22, 2011 22:26

Seznámení samečků (PROBLÉM??)

Příspěvekod Vojta » So Říj 22, 2011 22:39

Dobrý den.Mám jednu prosbu a to takovou,že jsem si před měsícem pořídil samečka.Další měsíc,jsem pořídil dalšího a doufal,že se spolu skamarádí,ale zatím se to nedaří.Když je spolu vypustím,tak si nejprve začnou očuchávat čumáčky a nakonec začne starší sameček dorážet na mladšího ze zadu,jako by to byla samička.Ten malinký se brání a má strach a pak to dopadne tak,že se začnou prát.Prosím o Vaše rady a zkušenosti.Ještě podotknu,že mám každého v jiné kleci a pomalu jsem je přisouval blíže.

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Ne Říj 23, 2011 8:32

Je to v pořádku, takto si činčily ukazují dominanci. doporučuju samečky dát do přenosky a nechat je tam alespon 3- 4 hodiny. Pokud se začnou prát a nebo na sebe štěkat, tak s přenoskou zatřes. Pokud budou 4 hodiny v klidu, tak je můžeš dát do klece.

Vojta
Nový uživatel
Příspěvky: 3
Registrován: So Říj 22, 2011 22:26

Příspěvekod Vojta » Ne Říj 23, 2011 9:32

Mockrát děkuji za odpověd:-)Jsem rád,že je to v pořádku protože jsem se bál,že už nebude možné je dát k sobě.Do přenosky je dám a budu to sledovat.Ještě se později ozvu jak to celé dopadlo.

Vojta
Nový uživatel
Příspěvky: 3
Registrován: So Říj 22, 2011 22:26

Příspěvekod Vojta » Ne Říj 23, 2011 9:53

Tsk už jsou spolu v bedýnce a ten starší má stále pokusy na něj dorážet,ale jen občas.Zajímalo by mě,co znamená když se vzájemně okusují a očuchávají čumáčky.Je to hezké a zdá se,že se to oboum líbí.

Disable adblock

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » Ne Říj 23, 2011 10:23

To je dobrý znak, neboj budou se mít rádi. Dorážet na něj asi chvíli ještě bude - ujasňují si dominanci :)

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”