Spíte s činčilkou ve stejném pokoji?

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Spíte s činčilkou ve stejném pokoji?

ano
121
59%
ne
83
41%
 
Celkový počet hlasů: 204

Sona

Příspěvekod Sona » Ne Kvě 21, 2006 19:16

Prikryvate ho treba pres den? Mam ho ted v chodbe, takze je tam sero, ale budu se stehovat do 1+1 a bude muset byt v kuchyni. Pres den tam je svetlo a to spi, takze si nejsem jista, jestli bych ho treba nemela prikryvat, aby mel vetsi tmu. Domecek v kleci ma, ale preci jen to svetlo rad nema..

Disable adblock

NIKO

RE

Příspěvekod NIKO » Po Kvě 22, 2006 7:45

ja s cincou nespim, v noci robila furt taky bordel, ze som ju musel prestahovat aj s klietkou do obyvaku, teraz nas delia dvoje dvere. V noci som zabudol obyvak zavriet a nevyplatilo sa, som nevyspatyyyyyyyyy

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Po Kvě 22, 2006 9:53

Tys ji slysel pres dva pokoje???? Tak to je opravdu ramusici cinca :lol: :lol:

NIKO

RE

Příspěvekod NIKO » Po Kvě 22, 2006 10:52

Zvykla si vyskakovat na pletivo a prelezie po nom ako vevericka na vyssie policky. Sem tam to robi ked si chce skratit cestu. Najhorsie ale je, ked zacne obhryzavak konstrukciu klietky, strasne to rezonuje. Si predstav sa zvuk zosili napriklad v gitare, taka ministrunka a taky zvuk. To iste je moja klietka, s tym som neratal ked som ju robil. Moja predosla cincilka toto nerobila.

Disable adblock

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Re: RE

Příspěvekod Vlasticka » Po Kvě 22, 2006 10:56

NIKO napsal:Zvykla si vyskakovat na pletivo a prelezie po nom ako vevericka na vyssie policky. Sem tam to robi ked si chce skratit cestu. Najhorsie ale je, ked zacne obhryzavak konstrukciu klietky, strasne to rezonuje. Si predstav sa zvuk zosili napriklad v gitare, taka ministrunka a taky zvuk. To iste je moja klietka, s tym som neratal ked som ju robil. Moja predosla cincilka toto nerobila.



:lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
vilverin
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: Pá Dub 21, 2006 19:55
Místo/Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vilverin » Po Kvě 22, 2006 18:37

No mňa tiež dosť často v noci budí, ale prenášať každé ráno a večer tú ťažkú klietku by sa mi nechcelo a inde ako v mojej izbe by som nechcela aby bola, lebo jednak tam má výbeh a tiež keď narobí bordel v klietke a pomimo, tak to upracem skôr než rodičia zistia, aký je to bordelár :wink:

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Po Kvě 22, 2006 20:04

Mě teda spíš budí než usnu, když spím tak ať si skáče jak chce to už mě pak nevzbudí :lol: :lol:

Jarry

Příspěvekod Jarry » Út Kvě 23, 2006 14:39

Včera jsem se byl mrknout na svého nového přítele je to desetidenní prcek a paní chovatelka říkala že s nimi spinká a zvykla si v poho já ho taky budu mít v pokoji už se na něj moc teším! :D

Rakona

Re: Spíte s činčilkou ve stejném pokoji?

Příspěvekod Rakona » Pá Črv 09, 2006 22:43

[Jo jo my s nima spime a nevadejnam, jen nesmej utect z klece, rotoze me zrovna moc nenadchne, kdyz mi zacnou v pet rano dupat po hlave. jo a jednou pritel nejak odstrcil ve panku Kikinku a ona mu udelala do prostřed postele louzi - tak to nic moc. jinak se s nima v jednom pokoji spi dobre.

Avatar uživatele
bobinka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 185
Registrován: Pá Črv 23, 2006 20:27
Místo/Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bobinka » Pá Črv 23, 2006 21:22

já jsem měla klec naproti posteli na začátku. zrovna jsem chodila na brigádu a vstávala v 5 ráno, tak jsem byla vážně nadšená, že mě Monty celou noc budil a přítel spal jak mrtvej. teď máme Montika na chotbě. nedávno jsme se stěhovali, tak mu chci pořídit novou klec za to trápení, ale nemůžu sehnat truhláře. :(

elvis

Spím s činčilou

Příspěvekod elvis » Čt Črc 20, 2006 19:59

Ja jsem v byte sam a spim s cincilou, mne uz ten ramus nevadi, zviknul jsem si, ale jsem zvedavi az tu bude se mnou pritelkyne, drzim ti palce at to pritely prestane vadit

cau

Avatar uživatele
lwici
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1462
Registrován: So Črc 29, 2006 16:45
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwici » Po Črc 31, 2006 18:12

No já s mými lumpíky taky spím v jednom pokoji, protože je nemám kam na noc "uklidit" (babi by je v obýváku ani v kuchyni neslesla... a navíc mám moc velkou klec a sama ji neunesu) a tak jsem si už zvykla. Ale musím přiznat, že o zkouškovém myšulky vynáším vem v zubech, protože se většinou učím to půlnoci a vztávám v pět, takže se potřebuji taky trochu vyspat :).

Forty

Příspěvekod Forty » Út Srp 01, 2006 17:03

no a mě taky nebudí, většinou je ani moc neslyším a když tomu člověk nevěnuje moc pozornosti tak to není problém. Ale taky je pravda, že je máme v jiném pokoji ale většinou dvěře nezavíráme.
No ale přiznávám, že pokud má někdo slapší spaní tak to může být problém

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

spaní

Příspěvekod tuta » So Srp 05, 2006 3:59

No to je zase noc......
jsou to takový mrchy........ sotva mě už asi s konečnou platností probudily, už 10 minut chrápu jako zabitý... dvě misky s rozdílnou stravou maj akorát efekt, že Barča cinká se dvěma miskama...... fakt príma. Matylda si zase hrála se špalíčkem. Misy i špalek jsem vyndala (ráno odjíždím, tak si holky budou moct hrát celou noc)
Na otázku, jestli spím s činčilou v pokoji, můžu s klidným svědomím odpovědět ČASTO NE
Martina

Forty

Příspěvekod Forty » Po Srp 07, 2006 11:14

:lol: :lol: :lol: :lol:

no tak musíš spát s nima, přes den :wink:

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Po Srp 07, 2006 16:19

Forty napsal::lol: :lol: :lol: :lol:
no tak musíš spát s nima, přes den :wink:

Proto já tak rád beru noční šichty :lol:. Přijdu ráno domů, zalehnu a je klid.

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

noční šichty

Příspěvekod tuta » Po Srp 07, 2006 18:05

no třeba najdu nějakou práci s nočním provozem (ale to už nejspíš nebude administrativa)
M.

Ála

Příspěvekod Ála » So Zář 23, 2006 13:17

Když jsem měla první činču, tak jsem jí s i klecí dávala na noc pryč. Pak jsem si pořídila novou činču a novou, větší klec a stěhovat ten "kolos" se mi denně opravdu nechce!
Proto spíme "společně" :D Ze začátku jsem několik nocí moc nespala, ale pak jsem si zvykla a je to v poho.
Jen občas má Mates v noci tu svojí náladu a hryže co mu přijde "pod packu" a to mu pak nejdřív nadávám, pak mu u klece domlouvám, což obvykle pomůže jen na chvilku a pak po kleci házím z postele vztekle plyšáky, řekla bych, že taky bez výsledku. Prostě přestane až když on chce a nic s tím nenadělám. Zkoušela jsem přes klec dát deku, ale to se jen snažil vtáhnout ji dovnitř, takže taky na nic. :P

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » So Zář 23, 2006 17:55

Ála napsal:Když jsem měla první činču, tak jsem jí s i klecí dávala na noc pryč. Pak jsem si pořídila novou činču a novou, větší klec a stěhovat ten "kolos" se mi denně opravdu nechce!
Proto spíme "společně" :D Ze začátku jsem několik nocí moc nespala, ale pak jsem si zvykla a je to v poho.
Jen občas má Mates v noci tu svojí náladu a hryže co mu přijde "pod packu" a to mu pak nejdřív nadávám, pak mu u klece domlouvám, což obvykle pomůže jen na chvilku a pak po kleci házím z postele vztekle plyšáky, řekla bych, že taky bez výsledku. Prostě přestane až když on chce a nic s tím nenadělám. Zkoušela jsem přes klec dát deku, ale to se jen snažil vtáhnout ji dovnitř, takže taky na nic. :P

Obrázek

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » So Zář 23, 2006 20:14

Ála napsal:Když jsem měla první činču, tak jsem jí s i klecí dávala na noc pryč. Pak jsem si pořídila novou činču a novou, větší klec a stěhovat ten "kolos" se mi denně opravdu nechce!
Proto spíme "společně" :D Ze začátku jsem několik nocí moc nespala, ale pak jsem si zvykla a je to v poho.
Jen občas má Mates v noci tu svojí náladu a hryže co mu přijde "pod packu" a to mu pak nejdřív nadávám, pak mu u klece domlouvám, což obvykle pomůže jen na chvilku a pak po kleci házím z postele vztekle plyšáky, řekla bych, že taky bez výsledku. Prostě přestane až když on chce a nic s tím nenadělám. Zkoušela jsem přes klec dát deku, ale to se jen snažil vtáhnout ji dovnitř, takže taky na nic. :P



tak to já mám taky Dendu v pokoji a začátky byly krušný, kolikrát byl za dveřma... 8) ale člověk si zvykne, že prostě občas klid není. Někdy v noci taky svítím vzteky a nepomáhá nic, ani domluva, občas zhouknutí, ale jak říkáš, prostě si přestane až sám uzná za vhodný a mě nezbývá, než jen tiše trpět. Teď máme taky velkou klec a tu jsem vážně ráda, že stojí tam, kde má, takže jsem ty jeho nálady musela trvale zkousnout a žijem si spokojeně!!! Když prostě začne, tak nic nenadělám a vzteky pěním pod peřinou Obrázek

wormsik

Příspěvekod wormsik » Stř Zář 27, 2006 14:08

No ti naši kluci jsou celkem v pohodě,rámus dělají,až když manžel odchází v 5:30 do práce...chcou totiž něco dobrého.A protože bydlíme v 1+1 mám jejich klec přímo u hlavy....jediný problém nastáva až,když mi ze spánku spadne ruka na klec a probudí mě jesich láskyplné okusování mé ruky přes mříže....Nicnéně až se dudeme stěhovat do většího,mám v plánu,že budou v kuchyni....Člověk si dokáže zvyknout na cokoliv,ale jestli že spí v rámusu jeho podvědomí to vnímá a má to skrytý význam na psychyku.....

SantatheLoTR
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 74
Registrován: Út Říj 03, 2006 10:34
Místo/Bydliště: Puškinova 2661/20

Příspěvekod SantatheLoTR » Pá Říj 06, 2006 11:33

Tak to mně je uplně volnbý ať se Vikís třeba staví na hlavu když mu to udělá dobře. Mám v místnosti kde spím volieru se zvířátkama a činčila i přes veškeré své snažení dělá nejmenší rámus. To těch 7 osmáků co bydlí o kotec vedle je :lol: jak stádo koní. :lol: :lol:

myisak01

Příspěvekod myisak01 » Ne Pro 17, 2006 19:18

Majka napsal:Oni ty chlapy jsou asi vsichni stejny.

no určitě... :?: :roll: :!: :?: 8)

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Ne Pro 17, 2006 19:36

Jo, jo. Já jeden čas spala i s činčou v posteli. :oops: Teť už o mě nestojí. :cry: :lol:

vickyzav
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: So Ún 11, 2006 13:53
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vickyzav » Ne Pro 17, 2006 21:17

ja jsem je mela prvni na chodbe ale u nasich jsem si vynutila abych je mohla mit v pokoji... jak jsme jeste meli starou klec tak to bylo v pohode... ale jejich prvni noc v nove kleci... to bylo opravdu neco... asi kolem pul ctvrte jsem to vzdala a sla jsem si lehnou k pocitaci na pohovku...=)

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”