ZOO Kurýr

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Využili jste přepravu ZOO Kurýr?

Ano a jsem spokojen
3
15%
Ano, ale už to víckrát neudělám
2
10%
Chtěl jsem, ale naonec mi zrušili trasu
2
10%
Ne, neznám ji
13
65%
 
Celkový počet hlasů: 20

lustici
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 285
Registrován: Stř Lis 17, 2010 13:38

ZOO Kurýr

Příspěvekod lustici » Pá Črv 17, 2011 18:07

Pozor na tuto přepravu zvířat...doporučuji, abyste si hledali jinou dopravu, tady jsem skutečně narazila na seriózní jednání... Pravá ruka neví, co dělá levá. Na začátku týdne se dozvím, že se trasa jede a budou mi upřesněny časy dva dny před odjezdem a stále nic, tak se telefonicky informuji a co myslíte, mám smůlu trasa se jede, ale prý jinak, takže já tam nejsem a nebudu zařazena... skutečně všem doporučuji, ale asi se nedočkáte !!!

Disable adblock

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Pá Črv 17, 2011 18:13

Plně souhlasím.Měla jsem s nimi poslední dobu problém vícekrát.Jednou nevybrali dobírku,pak přijeli v 1h ráno místo v 22h a na každou trasu jsem měla naúčtovaný poplatek za něco co mi dodnes nevysvětlili.Cena nakonec byla o pár set vyšší než jsem měla platit :roll:
Ze začátku jsem měla problém že ani neodpovídali na maily.Takovéhle chování k zákazníkovi je notně zarážející :(

Doporučuju Magnum Taxi,seriózní jednání a hlavně mi vždy odpoví hned,cenu napíší dopředu,dá se s nimi domluvit a o všem, i změnách hned informují.

Edit.: opravena velká písmena,pro zdůraznění použijte tučné nebo barevné

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Pá Črv 17, 2011 19:03

jo, magnum a mi taky Michal objednal, tak jsem na ně zvědavá...Tequilla (nový přírůstek) by měla dorazit 27.6 ??

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Pá Črv 17, 2011 19:06

Ne,25.6. :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Pá Črv 17, 2011 19:11

jojo, já jen vím, že je to v sobotu :-)

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Stř Črv 22, 2011 8:48

Mám technickou :D
Když je to 372km - Frýdek-Místek --> Praha
tak to platí tahle cena?
250km a více - 330Kč
nebo je to 250 (330) + každej kilák ???
Já se v tom tak nějak nevyznám...
http://www.magnumtaxi.cz/magnum-taxi/4-Cenik

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Stř Črv 22, 2011 8:50

Tak je to 330kč :D každej km se doplácí pokud chceš myšku poslat až domů- pak se platí každej km od sběrného místa k tobě

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Stř Črv 22, 2011 10:12

Jo, takže jsem to původně pochopila dobře :-) děkuji :oops: :D

lustici
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 285
Registrován: Stř Lis 17, 2010 13:38

... opět zážitek...

Příspěvekod lustici » Ne Črv 26, 2011 21:49

...tak další týden za námi a králíci stále neodjeli...
ZOO Kurýr mi nezvedal celý pátek mobila v noci ve 22.50h přišla sms, jestli je budu posílat, ale to je pro mě trochu pozdě, když ráno v 7.30h měli odjet a bylo potřeba na to navázat tři lidi odledně předání a převzetí :(

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Ne Črv 26, 2011 21:54

Zkuste Magnum Taxi,odpoví skoro okamžitě,jsou levnější a mají větší zájem o klienty.
Přepravovala jsem v sobotu a můžu jen doporučit,po jednání se Zoo kurýrem jsem byla dost překvapená seriózností,kontrolou,zájmem o zvířátko a v neposlední řadě jsem dostala doklad o poslání.

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Ne Črv 26, 2011 21:59

Magnum taxi je super mě činči dorazily dnes taky v pořádku.

lustici
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 285
Registrován: Stř Lis 17, 2010 13:38

...MAGNUMTAXI...

Příspěvekod lustici » Ne Črv 26, 2011 22:06

...jj, to znám a jsou v poho, už jsem 2x posílala, ale bohužel nejede tam, kam bych potřebovala poslat...
Já potřebuji do Rumburk, Varnsdorf, Nový Bor či Česká Lípa z HK :?:

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Ne Črv 26, 2011 22:08

A zkusila jste se zeptat?mohli by trasu přizpůsobit kdyby to aspoň trochu šlo.Jsou ochotní.

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Ne Črv 26, 2011 22:10

mě to taky překopali

lustici
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 285
Registrován: Stř Lis 17, 2010 13:38

MT - MB

Příspěvekod lustici » Ne Črv 26, 2011 22:14

jj, ale teď byla nejblíž Mladá Boleslav,
ale pro adresáta nedostupný cíl (pracuje na směny a já taky)

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Ne Črv 26, 2011 22:16

zkus se optat třeba to nějak půjde :wink:

lustici
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 285
Registrován: Stř Lis 17, 2010 13:38

MT

Příspěvekod lustici » Ne Črv 26, 2011 22:27

- dotaz na trasu tam mám poslaný, ale čekám na odpověď.
Tak uvidíme, jak to dopadne..?

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Ne Črv 26, 2011 22:32

mě odpovídají okamžitě,tak určitě se brzy ozvou a pokud budou moct vyhoví

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Po Črv 27, 2011 7:33

No, jedno vím jistě, Magnum už néé :?
Takhle si transport zvířat nepředstavuju :roll:
Jako ano, jsou to zvířata do 3000, ale jejich přeprava by měla bejt na úrovni, já si představovala dodávku, dřevěné (pokovované) boxy, u každýho boxíku pítko a tak...
+ jsem si myslela, že každej den by mohli přepravovat jeden druh zvířat, to, co přijelo v sobotu, mě se chtělo zvracet...
Natřískanej kufr passata krabicema, chudáci zvířata jedno přes druhé, pánové v tom ještě měli mrdník, všechna zvířata dohromady, králík pčikne a chytěj to všichni :roll:
děs! Opravdu děs, by mě zajímalo, jestli to maj nějak veterinárně ošetřený :shock: :roll:

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Po Črv 27, 2011 7:37

ps: a ještě k tomu ty zvířata jsou celej den bez vody! Tequillu nakládali snad kolem 6 ráno a doveyli mi jí na hlavák v půl 10 ¨večer a ještě měli zpoždění... Tequillu jsem dala do klece a naráz vzchlemtala třičtvrtě napáječky :roll:

Avatar uživatele
lulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: Stř Pro 03, 2008 21:21
Místo/Bydliště: Kraslice-Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lulka » Po Črv 27, 2011 8:34

Je to přeprava jako každá jiná,záleží na chovateli,kdo jim tam tu vodu dá a jak svoje zvíře převeze a zabezpečí v krabici a Zda posílá zdravé zvíře.Jsou školení a všecno mají legálně,pokud tě tohle zajímá,takže všechno mají v pořádku a auto je klimatizovaný.Pokud se ti přprava nelíbí,nemusíš přes ně posílat :lol: ,zoo kurýr převážel stejným způsobem.
A u nás se asi nepřeváží tolik zvířat,aby si mohli vybírat,že jednou povezou to a jednou to,myslím že takhle by se asi u nás nikdo neuživil.
Vždyť ti to nikdo nenutí,všechno záleží jen na chovateli
:wink:

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Po Črv 27, 2011 9:14

To snad ani není reálný.Není tolik přeprav aby každý den mohl jet jeden druh zvířat.A ještě boxy s napáječkama a velké auto,to bys neplatila ze převoz 330č ale třeba 1000kč.Nevím jak by se ti to pak líbilo.
Co třeba pronájem a následná desinfekce boxu po doručení zvířete aby nenakazili další, to je už samo o sobě pracné,nákladné a a ubere to čas.A to by se v ceně objevilo.Též větší auto,větší spotřeba.
A jinak než nastavět krabice na sebe to v autě asi nejde, proto mají na stránkách vyfoceno jak má krabice na převoz vypadat- z jedné strany pletivo aby je mohli hlídat a kvůli přívodu vzduchu.Mají klimatizaci.

Zoo kurýr převážel hůře.činčila mi jela od 7h ráno a přijela v 1h v noci, měli zpoždění a já už byla naštvaná jak můžou plánovat tak dlouhé cesty.A ještě si připočetli kdo ví co.A komunikace skoro žádná.

Je na posílateli aby zajistil podmínky pro zvíře- dostatek sena a půl jablíčka na cesty jako tekutiny, ev. trochu granulek.Ty když jedeš pro činčilu taky nebereš napáječku.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Po Črv 27, 2011 9:18

A Tequillu vyzvedávali v 9.30h ráno, né v 6h :wink:

xxlenkakxx
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: Út Bře 01, 2011 9:25
Místo/Bydliště: Kynšperk

Magnum

Příspěvekod xxlenkakxx » Po Črv 27, 2011 9:25

Zdravím všechny činčiláře, chtěla bych uvést na pravou míru tady paní Weberovou s převozem zvířat. Nejdřív bych chtěla uvést pravé časy, pro pořádek, Činčilka byla naložená ve Frýdku Místku 9:30 ráno, a dovezená byla na hlavní nádraží v půl 9, s hodinovým zpožděným, měla přijet v půl 8(19:30). Za druhé, auta jsou schválena krajskou veterinární správou, a pokud se Vám něco nelíbilo, mohla jste si vše ověřit u přepravce, který sebou má nejen potvrzení o schválení auta veterinární správou, ale také osvědčení o převozu zvířat(proškolení). Zvířata jsou v autech naskládaná tak,aby měla všechna pohodlí, dostatek vzduchu a jeho cirkulaci, a kontrolována přepravcem během přepravy a zastávek. Vždy záleží na chovateli, jak zvíře na cestu vybaví, nehledě na to, že vždy jsou obeznámeni před přepravou, jak zvíře zabalit. Další věc, napaječky se používat během přeprav nesmí, jelikož ukapávají, a zvíře by mohlo díky promočené podestýlce v klimatizovaném autě prochladnout a uhynout. Kdysi se převáželo vlakem-ČD Kurýr, a kdo Vám tam zvíře kontroloval? Bohužel nikdo, klimatizace žádná, jelo se i 2-3 dny, bez jídla, bez pití a ve vagonech se pohybovala teplota i přes 40st. A v čem se převáželi? V tom, v čem jste je zabalili sami - krabice nebo plastová přepravka. Co se týče auta s klecemi, takové auto stojí minimálně 1,5mil, s výbavou. Jenže, ta přeprava by všechny vyšla 2x tolik, jelikož to není jen o tom zvíře do klece strčit, ale kde máte podestýlku? Krmení? Vodu? A dezinfekci nejen kotců, ale i celého auta. Nikdo nikomu nebrání v tom,aby si to šel zkusit sám, a zjistil, že přeprava zvířat není žádná legrace, už jen proto, co vše musíte oběhat a mít,abyste toto mohl provozovat legálně. Děkuji všem za pochopení, a je mi líto, že paní Weberová to bere takto zle. Ostatním děkujeme za podporu a budeme se nadále na setkání s Vámi, i Vašimi zvířecími miláčky těšit. Za Magnumtaxi Lenka Bezděková, činčilky od Slavkovského lesa

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Po Črv 27, 2011 12:47

Plně souhlasím s Lenkou napaječky každým drncnutím tečou.Mě přijely činčily v pohodě a první místo pití se raději vykoupaly v písku :wink:

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”