ukouslé ucho

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

kaňka
Nový uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: Po Zář 21, 2009 16:29

ukouslé ucho

Příspěvekod kaňka » Út Srp 24, 2010 14:49

Dobrý den,mám dotaz,protože nevím co se stalo. Bianka porodila dnes ráno mimčo. Ona i mikrošek v pořádku. Teď jsem tam přišla a mimísek má ukouslé skoro celé ucho :cry: Přitom jsem si nevšimla,že by se k němu chovala agresívně. Ani teď,dál ho normálně kojí. Není to její první mládě a nikdy předtím to neudělala. Nevíte někdo proč? A co s mimískem? Má ouško zarovnané téměř s hlavičkou. Nekrvácí to. Může přežít a žít normálně?

Disable adblock

kkarollkaa
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 286
Registrován: Po Bře 01, 2010 18:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kkarollkaa » Út Srp 24, 2010 15:27

Neporadím ti proč to udělala, nebo mohl i sameček, ale to ouško by se mělo potírat slabým odvarem z heřmánku, aby to do toho nechytl infekci. Zvukovod teď nebude tak dobře chráněný, tak by se to tím heřmánkem mělo potírat asi až do konce života. A podle mě se s tím dá žít normálně, jen se bude muset majitel trošku o to starat, aby časem nechytal infekce ;-)

Avatar uživatele
Nefertiti
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 648
Registrován: Ne Ún 07, 2010 8:57

Příspěvekod Nefertiti » Út Srp 24, 2010 15:31

no mohlo sa stať, že bol o niečo komplikovanejší pôrod a miminko šlo ťažšie von....mojej samičke sa niečo podobné stalo...len nie s uškom, ale s očkom...ale malí sa má k svetu, síce nevidí na jedno očko, ale je ako blesk a zaujíma sa o veci viac ako ostatný :D Takže pokiaľ sa mu to nezapáli tak v tom nevidím problém (bude výnimočný) :wink:

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Út Srp 24, 2010 20:15

Mě samička ukousala uši obě nevím proč ale uši srovnala až k hlavě.

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”