potřebuji poradit

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

potřebuji poradit

Příspěvekod Jitka Řeháková » Ne Lis 29, 2009 12:14

Ahoj, mám samečka duben 2007, je to béžák s červenýma očima a teď mám nabídku na samičku duben 2009 wilson silver. Mohu je spárovat? Přivezu si ji příští týden, dám ji do samostatné klece a uvidím jak se budou k sobě mít / tedy jestli mi poradíte, že ano/. Myslím si, že je Žolimu trochu smutno a ve dvou by se to táhlo lépe. Samička je ve zveráči, je v pohodě, mazlivá a paní vedoucí je nechce dát jenom tak někomu na hraní. Já bych taky nerada, kdyby ji dostal někdo, kdo nemá ánung. Separátní klec je rozhodně větší než ta ve zveráči a jsou tam dvě samičky. Mladý pát má ještě větší, pro 2 činči v pohodě a když tak předělám spodní část skříně, kde je ta větší klec.
Děkuji za cenné rady

Disable adblock

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Ne Lis 29, 2009 12:27

Rozhodne bych dodrzela mesic karanteny a potom, kdyz bude mit nad 500g, tak proc ne..Ja osobne bych sice samicku ze zveraku do chovu nedavala, protoze prakticky nic nevis o jejich predcich, jestli rodice nemaji dnes uz problemy se zuby apod. Ale to je muj nazor :wink:

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

párování

Příspěvekod Jitka Řeháková » Ne Lis 29, 2009 13:15

díky za názor, no víš, Žolů je taky za zveráče. O něm nevěděli vůbec nic, nebo alespoň tvrdili, že nevědí. O holčičce vědí všechno. Měsíc se mi zdá dlouhá doba..., ale určitě si nechám poradit.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Ne Lis 29, 2009 13:40

Měsíc se zdá dlouhá doba, ale pro projevení nemoci akorát. Nevíš, co činčilka v sobě může mít a tím, že bude se samčkem ve společné místnosti, ohrozíš i jeho. Pokud ji chceš do chovu, nech je odděleně do 7 měsíce a musí mít váhu alespoň 500 g.

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”