Seznam činčilých jmen

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Ne Říj 09, 2005 11:13

Alice napsal:
camilla napsal:to by člověk neřek, kolik různejch jmen a tvarů jmen může být, v e-mailu mám taky ještě dost jmen, za všechny děkuju, všechny si je píšu, ve všech podobách. Jen piště, piště... :lol:


V mojich menach si urobila chyby.

Tellus Burito Boy
Vanity's October Rust


omlouvám se, ihned opravuji.... :wink:

Disable adblock

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Ne Říj 09, 2005 13:26

a Cami, jak jsi do toho dostala grafiku???? já jsem přes internet ůplnej antitalent, víš takže potřebuji trošičku poradit!!! :roll: :roll: :roll: :cry: :lol:
tak moc a moc děkuju

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Ne Říj 09, 2005 13:47

khelis napsal:a Cami, jak jsi do toho dostala grafiku???? já jsem přes internet ůplnej antitalent, víš takže potřebuji trošičku poradit!!! :roll: :roll: :roll: :cry: :lol:
tak moc a moc děkuju


Já jsem v pondělí taky ještě nevěděla vůbec nic, ale přes ten prográmek, co jsem ti poslala, tak tam normálně vkládáš obrázky přes nabídku Vložit. Pozadí jsem dělala přes Formát => barva pozadí.... chce to ten prográmek projít, je to jako ve Wordu...

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Ne Říj 09, 2005 23:01

dobře děkuji, všechno zkusím!!! :lol: :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Út Říj 11, 2005 12:46

khelis napsal:dobře děkuji, všechno zkusím!!! :lol: :lol:


kdyby něco, můj mail znáš, zeptej se a já ti poradím. Sice pořád taky vylepšuju, ale chybama se člověk učí. Každej den tam vidím něco, co se mi nelíbí, doma už mi nadávaj, že čas trávím v práci, u činčil, u počítače, ve vaně a v posteli. Prý jestli bych si nenašla trochu času i na svýho přítele... :oops: :lol: A to spolu bydlíme.... :lol:

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Út Říj 11, 2005 16:55

no přece zanepprázdněný člověk!!! :lol: :lol:
a to ho ani nevidíš když přijdeš?? :?: :!:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Út Říj 11, 2005 17:02

khelis napsal:no přece zanepprázdněný člověk!!! :lol: :lol:
a to ho ani nevidíš když přijdeš?? :?: :!:


ale vidím. Pracovní dobu mám do půl čtvrtý, ale normálně chodím domů tak v pět v šest. Doma se samozřejmě vidíme, ale on má doma pěstírnu akvarijních ryb, tak je taky pořád zalezlej u nich. Nicméně, trávíme spolu hodně času, ale on asi nechce nějak pochopit, že mám taky nějaký zájmy. Taky jsem musela respektovat, že když zakládal pěstírnu na ryby, že byl doma vždycky jen, když měl hlad. Já sice nezakládám chovnou stanici, ale prostě mě to baví. Nebaví mě sedět pořád u TV a čumět na blbiny. A o víkendu jsme vždycky doma a spolu. Ach jo. Sám mě k činčilám přived, takže by si vlastně neměl na co stěžovat... :lol:

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Út Říj 11, 2005 17:05

ale já bych řekla, že ty máš malou(vlastně trošku větší) chovnou stanici!!!! :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Út Říj 11, 2005 17:09

khelis napsal:ale já bych řekla, že ty máš malou(vlastně trošku větší) chovnou stanici!!!! :lol: :lol: :lol:


to zas ne, mám pohromadě jen jeden pár, Amálka a Chico - ti k sobě půjdou asi tak za necelých 5 měsíců. A novou klec budu mít dělanou tak, že ji budu moct rozdělit do více kotců. Každý pár tak bude moc být v jednou velkým, nebo bude rozdělený na 4 malý kotce. Nemám je ani tak za účelem odchovu mladých, spíš kvůli tomu, že činčilky prostě miluju a chtěla jsem mít doma více barevných mutací. A když už budou malý, tak aby nebyly jen standard.... :lol:

Burýska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 614
Registrován: So Kvě 14, 2005 18:55

Příspěvekod Burýska » Út Říj 11, 2005 18:55

Iva napsal:
Terezka napsal:Já mám Ferdu(Ferdyš, Ferdinand, Fefíček, Ferďásek, jinak myšák, myšout a myš - skloňuju podle rodu mužského - "kde mám myše? myš se schoval pod gauč"). :lol: :lol: :lol:


Jo jo, myš je moje oblíbené činčilí označení. S myšem, myšovi.... :lol: :lol: :lol:


:lol: Tak to je přesný :wink: :P
Já jsem Burýska,neboli Buráček ( mé jméno je odvozeno z toho co má má činčilí " babička a dědeček " nejraději :lol: Takže babička-tedy mé paničky maminka :shock: (abych se do toho moc nezamotala) má nejradši burákovou pomazánku a mlsala jí to ráno,než si mě má panička přivezla domů.A dědeček -tatínek mé paničky má rád zase ty loupací buráky,takže jméno bylo vybráno úplně samozřejmě :wink: :P
Ale nejsem k jídlu,to abyste nenabyli toho dojmu :shock: Jen k pomazlení a pro všechny rošťárny :lol: :lol: :lol: :P :wink:
Jinak se mi říká -Bubu,Burý,Bubí,Koblížko,Čičílio :lol: a když zlobím,což je málokdy,alespoň podle mě, mi říkají Bubiku :wink: apod.
Burýska :P

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Út Říj 11, 2005 19:29

ten můj rošták se u nás v naší rodině nazývá:
Artur, ártů(R2 :lol: ), arturio, rito, ari, arturo, rút, ricco, arnold, macík, čivava, ušák, myš, myšovník, čiro... a další napíšu až nějaký vzniknou nebo si vzpomenu!! :lol: :P :lol: :P :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Stř Říj 12, 2005 9:06

taky všem říkám i jinak: Amálce (Amí, Amíku, Amčo, Amálie - když mě naštve), Chico (Chicoune, Chikýs), Casy (Casyno, Casýku), Charlie (Karle,když mě naštve), Rozárce (Rozí, Rozinko, potvůrko jedna podivná), Cipískovi (Cipajs, Cipís, prcku, a hade, když zlobí). A když přijdu domu, tak jim řeknu ahoj čunily.

Radecka

Příspěvekod Radecka » Čt Říj 13, 2005 7:06

To je super napad, zverejnit jmena :D Budu si cincilku porizovat, takze je super, ze budu mit dostatecne mnozstvi inspirace. Fakt super :D

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Čt Říj 13, 2005 22:23

Radecka napsal:To je super napad, zverejnit jmena :D Budu si cincilku porizovat, takze je super, ze budu mit dostatecne mnozstvi inspirace. Fakt super :D

přeji hodně štěstí s novou činčou a skvělý jméno pro tvého budoucího prcka!!!!! :lol: :lol: :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”