Ovlivnění moderátoři

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Čt Črc 17, 2008 17:11

Biffi: Martina maze pouze zamknute prispevky z inzerce... Nic jineho by mazano byt nemelo a taky doufam, ze neni... Podle meho nazoru neni treba uchovavat starou inzerci...
Nebo tu nekoho zajima, kdo a co prodaval pred nekolika mesici?!

Disable adblock

Avatar uživatele
Terry
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Bře 06, 2008 16:32
Místo/Bydliště: Hostouň u Prahy

Příspěvekod Terry » Čt Črc 17, 2008 17:15

Bohužel v té inzerci nešlo jen o to, co kdo prodává, ale jak se tady někteří z nás chovají - kdo to četl, ví o co jde :wink:

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Čt Črc 17, 2008 17:17

Terry napsal:Bohužel v té inzerci nešlo jen o to, co kdo prodává, ale jak se tady někteří z nás chovají - kdo to četl, ví o co jde :wink:


Tak to pardon, ale zrovna o tom bohuzel nic nevim :(

Avatar uživatele
Terry
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Bře 06, 2008 16:32
Místo/Bydliště: Hostouň u Prahy

Příspěvekod Terry » Čt Črc 17, 2008 17:18

Byla to docela důležitá informace a rozhodně se neměla smazat, ale přesunout do diskuze - jak to vždycky moderátorky přesouvají.

Disable adblock

Kač
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: Ne Lis 25, 2007 17:40
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvekod Kač » Čt Črc 17, 2008 17:18

tak proto to asi tak rychle zmizelo :wink:

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Čt Črc 17, 2008 17:20

Napište mi prosím někdo na SZ o co tam šlo... Děkuji ;-)

Avatar uživatele
Terry
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Bře 06, 2008 16:32
Místo/Bydliště: Hostouň u Prahy

Příspěvekod Terry » Čt Črc 17, 2008 17:22

Jednalo se o praktiky Barči, jak si u více lidí zamlouvá činčilky, 3 měsíce jim maže med kolem huby, jak se na činčilky strašně těší........ No a když má přijít na předání, tak jsou to měsíc a půl samé výmluvy proč zrovna nemůže dorazit a pod. A pak má tu drzost posílat ubohé meily v tom smyslu, že o zmršené činčily nestojí :?

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Čt Črc 17, 2008 17:24

Terry napsal:Jednalo se o praktiky Barči, jak si u více lidí zamlouvá činčilky, 3 měsíce jim maže med kolem huby, jak se na činčilky strašně těší........ No a když má přijít na předání, tak jsou to měsíc a půl samé výmluvy proč zrovna nemůže dorazit a pod. A pak má tu drzost posílat ubohé meily v tom smyslu, že o zmršené činčily nestojí :?
Tohle fakt napsala?Tak to bych do ní fakt neřekla.
Naposledy upravil(a) parisse dne Čt Črc 17, 2008 17:25, celkem upraveno 1 x.

Avatar uživatele
Terry
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Bře 06, 2008 16:32
Místo/Bydliště: Hostouň u Prahy

Příspěvekod Terry » Čt Črc 17, 2008 17:25

Můžu její meil citovat, když mi nevěříte:

Tak Terry nevím co tě vedlo k tomu žes mě na forum pomlouvala společně s poupátkem,když má člověk rodinný i zdravotní problémy co má dělat?Vím že jsem si je zamluvila jako mrnouse ale nikdo nemohl vědět že to vše takhle dopadne,a pokud ty mě chceš přede všema očernit kecama že už bys mi neschovala ani gram granulý,tak ted poslouchej ty mě.Já mám činčily jako miláčky ne jako chlebodárce jako ty,kde u tebe se rodí mimina jak na běžícím pásu takže zájem jen o peníze že.Jo a stejně bych ty holky už nechtěla když si napsala že je musíš dát pryč že samice sou opět těhotný.Kdo mi zaručí že ty moje samičky nebyli těhotné?Nikdo ani ty ne na 100%,a o zmršený mimina od samičky co jí oplodnil její otec nemám zájem ani já ani nikdo jiný.Takže si nejdříve zamět před svým prahem a pak někoho veřejně pomlouvej jo?

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Čt Črc 17, 2008 17:26

Hmmm, matne si to tema vybavuji. Nevim, co se s nim stalo, ale pevne doufam, ze to bylo smazano nedopatrenim...

jáša
Nový uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: Po Črv 16, 2008 20:23

Příspěvekod jáša » Čt Črc 17, 2008 17:27

domcha napsal:Ino, budu rada, kdyz tu prestanes vytahovat stara uzavrena temata o ktere V TOMTO TEMATU nejde... Opet to sklouzlo jinam, nez bylo mysleno.... Taky tu prosim neurazej ostatni!!!
Jestli nekdo chodi na jine forum je vec jeho a lidi, kteri ho tam prijmou. Tady jde o TOTO forum cincila.com. Svuj nazor o tom, jak jsme my moderatorky ovlivnene jsi nam sdelila, dekujem ti za nej. Je to tvuj nazor a nikdo ti ho nebere... Koneckoncu jsme se na toto ptali... Ale neplet sem jine veci... Pokud ti tu vsichni stale tak moc ublizuji, potom nechapu, ze se sem neustale vracis...

co to meles?
Kdo sem chodi?Prispivam sem snad a diskutuju tady s vama?Prihlasila jsem se sem pouze pred casem, abych reagovala na tu vasi podivnou spravedlnost tady, protoze se to uz nedalo vydrzet a je to do oci bijici.nekdo, dobre ted budu mluvit za sebe se tady nemohl nikdy obhajit, ale vy kdyz to potrebujete si nato klidne zalozite tema, jako ted.Kdyby ho tady Martina nezalozila, tak jsem to sem vubec nepsala.Ptala se, tak jsem nechtela byt zbabele stranou.
jedine, na co jsem tady reagovala bylo nedavno to, ze nejaka stara znama petulinovo psala, ze cincily nemusi mit seno a muzou bez nej zit.Reagovala jsem pouze v zajmu cincil, aby z tech zmatku tady uz nebyli dalsi prichozi jeste vic zmateni.A akorat jsem se dockala dalsich provokaci na sz, ze jsem blbka kvuli tomu senu atd.Dotycna petulinovo me chtela vyprovokovat, abych to zase napsala sem a provokovala fest.
A omylem jsem vcera, nebo kdy nekomu odpovedela na dotaz misto na sz verejne.Tak me nech laskave byt a neplacej tady neco o nejakem urazeni.Koho zase urazim?Ostatni me muzou urazet po sz, aby se to nevidelo a provokovat?
A samozrejme, ze je kazdeho vec, komu proda mlade, kam chodi na fora, ale myslim, ze by se nasli lide, kteri by s nekym takovym, jako je Bibi a ta dotycna, co se o chudaku cincile vyjadrila jako o smaradlave svini a pic.e neprohodili uz ani slovo a na svoje stranky by nekoho takoveho vubec neprijali.Teda, pokud opravdu maji radi zvirata a jen si nebuduji peknou image.
A v te inzerci neslo o obycejnou inzerci, ale o postupnem vychazeni pravdy ohledne Barci a to se nekomu zrejme nehodilo.
Naposledy upravil(a) jáša dne Čt Črc 17, 2008 17:37, celkem upraveno 2 x.

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Čt Črc 17, 2008 17:28

TERRY:Neříkám,že ti nevěřím,jen že bych to do ní neřekla.To co napsala mi teda vyrazilo dech :shock:

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Čt Črc 17, 2008 17:37

jáša napsal:
domcha napsal:Ino, budu rada, kdyz tu prestanes vytahovat stara uzavrena temata o ktere V TOMTO TEMATU nejde... Opet to sklouzlo jinam, nez bylo mysleno.... Taky tu prosim neurazej ostatni!!!
Jestli nekdo chodi na jine forum je vec jeho a lidi, kteri ho tam prijmou. Tady jde o TOTO forum cincila.com. Svuj nazor o tom, jak jsme my moderatorky ovlivnene jsi nam sdelila, dekujem ti za nej. Je to tvuj nazor a nikdo ti ho nebere... Koneckoncu jsme se na toto ptali... Ale neplet sem jine veci... Pokud ti tu vsichni stale tak moc ublizuji, potom nechapu, ze se sem neustale vracis...

co to meles?
Kdo sem chodi?Prispivam sem snad a diskutuju tady s vama?Prihlasila jsem se sem pouze pred casem, abych reagovala na tu vasi podivnou spravedlnost tady, protoze se to uz nedalo vydrzet a je to do oci bijici.nekdo, dobre ted budu mluvit za sebe se tady nemohl nikdy obhajit, ale vy kdyz to potrebujete si nato klidne zalozite tema, jako ted.Kdyby ho tady Martina nezalozila, tak jsem to sem vubec nepsala.Ptala se, tak jsem nechtela byt zbabele stranou.
jedine, na co jsem tady reagovala bylo nedavno to, ze nejaka stara znama petulinovo psala, ze cincily nemusi mit seno a muzou bez nej zit.Reagovala jsem pouze v zajmu cincil, aby z tech zmatku tady uz nebyli dalsi prichozi jeste vic zmateni.A akorat jsem se dockala dalsich provokaci na sz, ze jsem blbka kvuli tomu senu atd.Dotycna petulinovo me chtela vyprovokovat, abych to zase napsala sem a provokovala fest.
A omylem jsem vcera, nebo kdy nekomu odpovedela na dotaz misto na sz verejne.Tak me nech laskave byt, myslim, ze se mi nemusis mstit zato, ze jsem Ti dala navedomi, ze jsem se zklamala i v Tobe.Dnes me velmi mrzi, ze jsem Ti vlastne dopomohla k Bobikovi.
A v te inzerci neslo o obycejnou inzerci, ale o postupnem vychazeni pravdy ohledne Barci a to se nekomu zrejme nehodilo.


Tak podivej se draha... Pokud vim, podekovala jsem ti za tvuj nazor a jak jsem napsala vyse, jsem rada, ze jsi ho sem napsala, jelikoz jsme se na nej ptali. Jen jsem te upozornila na to, ze bys podle pravidel nemela urazet ostatni uzivatele a dale na to, ze jsi do tvych prispevku pripletla veci, ktery do tohoto tematu nepatri. Jeste jednou ti opakuji, ze jsem rada, ze jsi vyjadrila nazor k tomu, jak jsme ovlivnene...
Pokud te mrzi to, ze jsi mi dopomohla k Bobikovi, tak tomu nerozumim. To, ze se ti nekdo po letech prestane libit, je duvod k tomu, aby te mrzelo, ze jsi nekomu, kdo zachrani zvire ze zverimexu a poskytne mu potrebnou a perfektni peci, dopomohla k jeho ziskani??? A rozhodne nejsem mstivej clovek. Nemyslim si, ze se ti ted necim tady mstim... Nebo to snad tak vypada? Rekni mi, prosim, jak ze se ti mstim?

Avatar uživatele
Terry
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: Čt Bře 06, 2008 16:32
Místo/Bydliště: Hostouň u Prahy

Příspěvekod Terry » Čt Črc 17, 2008 17:37

Mě ta zpráva taky vyrazila dech. Nečekala jsem, že má někdo takovou drzost - po tom, co jsem jí několikrát psala a posílala SMS (přesto ani na jedno přes měsíc neodpověděla) mi najednou psát tak hnusný meil. Ostatní činčilky jsem dávala pryč ve 2 měsících, ty její jsem jí rezervovala dobrých 5 týdnů potom a ona mi bude psát, že ve 3 měsícíh už byli těhotný?! To jsem vážně nepobrala. A nevidím důvod, proč by dospělý samice nemohli být dvakrát po sobě těhotný (ještě jsem se na to tady zkušenějších chovatelek ptala a všichni mi potvrdili, že to podruhý nevadí). A pokud vím, tak pohlavní orgány se vyvíjí až po 4 měsících, proto jsem jí psala, aby si je konečně odvezla a ne kvůli posr... pětikilu.

jáša
Nový uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: Po Črv 16, 2008 20:23

Příspěvekod jáša » Čt Črc 17, 2008 17:50

domcha napsal:
jáša napsal:
domcha napsal:Ino, budu rada, kdyz tu prestanes vytahovat stara uzavrena temata o ktere V TOMTO TEMATU nejde... Opet to sklouzlo jinam, nez bylo mysleno.... Taky tu prosim neurazej ostatni!!!
Jestli nekdo chodi na jine forum je vec jeho a lidi, kteri ho tam prijmou. Tady jde o TOTO forum cincila.com. Svuj nazor o tom, jak jsme my moderatorky ovlivnene jsi nam sdelila, dekujem ti za nej. Je to tvuj nazor a nikdo ti ho nebere... Koneckoncu jsme se na toto ptali... Ale neplet sem jine veci... Pokud ti tu vsichni stale tak moc ublizuji, potom nechapu, ze se sem neustale vracis...

co to meles?
Kdo sem chodi?Prispivam sem snad a diskutuju tady s vama?Prihlasila jsem se sem pouze pred casem, abych reagovala na tu vasi podivnou spravedlnost tady, protoze se to uz nedalo vydrzet a je to do oci bijici.nekdo, dobre ted budu mluvit za sebe se tady nemohl nikdy obhajit, ale vy kdyz to potrebujete si nato klidne zalozite tema, jako ted.Kdyby ho tady Martina nezalozila, tak jsem to sem vubec nepsala.Ptala se, tak jsem nechtela byt zbabele stranou.
jedine, na co jsem tady reagovala bylo nedavno to, ze nejaka stara znama petulinovo psala, ze cincily nemusi mit seno a muzou bez nej zit.Reagovala jsem pouze v zajmu cincil, aby z tech zmatku tady uz nebyli dalsi prichozi jeste vic zmateni.A akorat jsem se dockala dalsich provokaci na sz, ze jsem blbka kvuli tomu senu atd.Dotycna petulinovo me chtela vyprovokovat, abych to zase napsala sem a provokovala fest.
A omylem jsem vcera, nebo kdy nekomu odpovedela na dotaz misto na sz verejne.Tak me nech laskave byt, myslim, ze se mi nemusis mstit zato, ze jsem Ti dala navedomi, ze jsem se zklamala i v Tobe.Dnes me velmi mrzi, ze jsem Ti vlastne dopomohla k Bobikovi.
A v te inzerci neslo o obycejnou inzerci, ale o postupnem vychazeni pravdy ohledne Barci a to se nekomu zrejme nehodilo.


Tak podivej se draha... Pokud vim, podekovala jsem ti za tvuj nazor a jak jsem napsala vyse, jsem rada, ze jsi ho sem napsala, jelikoz jsme se na nej ptali. Jen jsem te upozornila na to, ze bys podle pravidel nemela urazet ostatni uzivatele a dale na to, ze jsi do tvych prispevku pripletla veci, ktery do tohoto tematu nepatri. Jeste jednou ti opakuji, ze jsem rada, ze jsi vyjadrila nazor k tomu, jak jsme ovlivnene...
Pokud te mrzi to, ze jsi mi dopomohla k Bobikovi, tak tomu nerozumim. To, ze se ti nekdo po letech prestane libit, je duvod k tomu, aby te mrzelo, ze jsi nekomu, kdo zachrani zvire ze zverimexu a poskytne mu potrebnou a perfektni peci, dopomohla k jeho ziskani??? A rozhodne nejsem mstivej clovek. Nemyslim si, ze se ti ted necim tady mstim... Nebo to snad tak vypada? Rekni mi, prosim, jak ze se ti mstim?

treba tim, ze se chces zavdecit treba Tereze, ikdyz se Ti jeste za jejiho moderovani nelibilo, jak je proti me zaujata a nelibila se Ti spousta veci.
Jak jsi zacala byt moderatorka, stejne, jako Martina ses zacala chovat podobne, smazali jste mi nektera z vas muj prispevek, aniz jste nato mely pravo a nechaly jste tam prispevek, ktery tam nemel co delat spis.Najednou Ti bylo blbe se me zastat, hrala jsi mrtveho brouka a vypadalo to, ze se nechces znelibit, protoze nektere zde maji u Vaska velky vliv, hlavne jedna.
Pro klid tady jsi se ode me vlastne odklonila.
To s Bobikem me mrzi a ujelo mi to, protoze jsem uz dost nastvana a jak se nastvu, tak to musim ze sebe dostat.
ja nemam rada lidi, kteri si na neco hrajou a jsou falsni a porad se delaji tak, aby byli hezci na vsechny strany a bohuzel tady jsou a skvele se jim to basti.
S Barcou mam za asistence Paridy take dost hnusnou zkusenost a je to o to horsi, kdyz nekomu verite a jeste se ho zastavate a on vas pak hnusne zradi, podrazi a jeste to dokaze udelat pres Barcu a sam dela mrtveho brouka, ja nic.
Uz me fakt nenutte to tady dal rozebirat, opravdu sem nechci prispivat.maximalne chci poradit nekomu pres sz, pokud bude potreba a muzu pomoci, jinak tady diskutovat nechci.

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Čt Črc 17, 2008 18:04

jáša napsal:treba tim, ze se chces zavdecit treba Tereze, ikdyz se Ti jeste za jejiho moderovani nelibilo, jak je proti me zaujata a nelibila se Ti spousta veci.
Jak jsi zacala byt moderatorka, stejne, jako Martina ses zacala chovat podobne, smazali jste mi nektera z vas muj prispevek, aniz jste nato mely pravo a nechaly jste tam prispevek, ktery tam nemel co delat spis.Najednou Ti bylo blbe se me zastat, hrala jsi mrtveho brouka a vypadalo to, ze se nechces znelibit, protoze nektere zde maji u Vaska velky vliv, hlavne jedna.
Pro klid tady jsi se ode me vlastne odklonila.
To s Bobikem me mrzi a ujelo mi to, protoze jsem uz dost nastvana a jak se nastvu, tak to musim ze sebe dostat.
ja nemam rada lidi, kteri si na neco hrajou a jsou falsni a porad se delaji tak, aby byli hezci na vsechny strany a bohuzel tady jsou a skvele se jim to basti.
S Barcou mam za asistence Paridy take dost hnusnou zkusenost a je to o to horsi, kdyz nekomu verite a jeste se ho zastavate a on vas pak hnusne zradi, podrazi a jeste to dokaze udelat pres Barcu a sam dela mrtveho brouka, ja nic.
Uz me fakt nenutte to tady dal rozebirat, opravdu sem nechci prispivat.maximalne chci poradit nekomu pres sz, pokud bude potreba a muzu pomoci, jinak tady diskutovat nechci.


Ja preci nemam jedinej duvod se jakkoliv zavdecovat Terezce... Proc bych to delala? Samozrejme priznavam, ze se mi nelibilo kdysi, jak byla proti tobe zaujata. Ale to bylo vzajemny, no ne? Myslim ale, ze si toho vsiml kazdy, ale to je jen a jen vase vec, co mezi sebou mate a nemate... Rikala jsem vzdycky, ze si to mate vyresit sami mezi sebou a ne na foru verejne. Bohuzel funkce moderatora je nevdecna a musime dodrzovat jisty pravidla a dbat na chod fora... Neni to o tom, abysme se nekomu zalibily...

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Čt Črc 17, 2008 18:10

Nic veřejně neřeším, SZ neposílám a od jisté osoby ani nečtu.
Taková koncentrace sprostých slov totiž není zdravá. Ovšem když se do mě někdo strefuje, tak se bráním, to je snad přirozené, já si nezačala.


EDIT:opravila jsem pravopisnou chybu
Naposledy upravil(a) Terezka dne Pá Črc 18, 2008 8:57, celkem upraveno 1 x.

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tuta » Pá Črc 18, 2008 7:31

:oops: :oops: :oops:

Avatar uživatele
Hanulka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 62
Registrován: Út Črv 10, 2008 19:34
Místo/Bydliště: Liberec, Chodov u Karlových Varů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Hanulka » Pá Črc 18, 2008 9:28

Nechte prosím těch hádek. Když jsem přišla na tohle fórum, nevěděla jsem o činčilkách skoro nic. Hodně jste mi pomohli a mému Čikýskovi určitě taky. Pročítala jsem všechna témata a každý den se chodím dívat, co je nového, ale tyhle hádky se pořád opakují a začíná to být docela odrazující. Jste zkušení chovatelé a můžete nováčkům opravdu pomoct, tak toho hádání přece nechte .. Navíc když se někde sejde hodně lidí najednou, nikdy se nestane, že by si všichni navzájem padli do oka. Ale vy máte tu výhodu, že se s největší pravděpodobností nikdy osobně nepotkáte a může vám být ukradené, co si o vás někdo, kdo bydlí na opačném konci republiky, myslí. Všichni máme společné jedno - milujeme naše činčilky a nenecháme na ně dopustit, tak v čem je problém? V zájmu našich chlupatých kamarádů na sebe buďme hodní, ano? :wink:

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Pá Črc 18, 2008 9:37

Hanulka napsal:Nechte prosím těch hádek. Když jsem přišla na tohle fórum, nevěděla jsem o činčilkách skoro nic. Hodně jste mi pomohli a mému Čikýskovi určitě taky. Pročítala jsem všechna témata a každý den se chodím dívat, co je nového, ale tyhle hádky se pořád opakují a začíná to být docela odrazující. Jste zkušení chovatelé a můžete nováčkům opravdu pomoct, tak toho hádání přece nechte .. Navíc když se někde sejde hodně lidí najednou, nikdy se nestane, že by si všichni navzájem padli do oka. Ale vy máte tu výhodu, že se s největší pravděpodobností nikdy osobně nepotkáte a může vám být ukradené, co si o vás někdo, kdo bydlí na opačném konci republiky, myslí. Všichni máme společné jedno - milujeme naše činčilky a nenecháme na ně dopustit, tak v čem je problém? V zájmu našich chlupatých kamarádů na sebe buďme hodní, ano? :wink:


Moc hezky receny.... souhlasim... :wink:

jáša
Nový uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: Po Črv 16, 2008 20:23

Příspěvekod jáša » Pá Črc 18, 2008 13:33

s Domchou jsme si vse vyjasnily, protoze vcera doslo k nedorozumneni mezi nama obema, jinak proti ni nic nemam, aby se nahodou nekdo zbytecne nezacal radovat treba:-).
Byla jsem hodne nastvana a vytocena, takze se timto Dominice tady znova omlouvam, ze jsem ji vcera napsala, co me pak mrzelo.
Takze tot muj opravdu posledni prispevek zde, jinak, kdo bude potrebovat neco poradit, pomoci, nebo napsat, tak budu pouze na sz.

Avatar uživatele
OkoTygra
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 548
Registrován: Čt Říj 04, 2007 20:51
Místo/Bydliště: Semily-Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OkoTygra » Pá Črc 18, 2008 15:44

nemuselo se toto téma zakládat :wink: je jen pár lidí co se nebojí sem napsat co si myslí,ale je tu několik vlez do ....... a ty sem nic nenapíšou ,aby si to nerozházeli s moderátorama,ty tu jsou dobrý,je těžké něco víst,když se to hádá,každý se sem tam s někým nedohodne,já taky s někým výjdu dobře a s někým to neklape,zbytečně založený téma na další hádky.

Avatar uživatele
májík
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 55
Registrován: Ne Dub 06, 2008 23:06
Místo/Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod májík » Pá Črc 18, 2008 19:59

teda nic mi do toho neni ale FAKT TO PŘEHÁNÍTE jestli vám de o to aby sem chodili lidi tak se koukejte nad sebou zamyslet a spíš se snažit řešit, radovat, radit atd nad těma našema kuličkama chlupatejma a né se chovat jak PUBERŤAČKY, mám pocit, že většina zvás puberťačky ste. ty vaše věčný hádky, narážky a urážení všechny lidi odradí, jsem tu chvíli a fakt se mi tu přestává líbit.

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Pá Črc 18, 2008 20:04

májík napsal:teda nic mi do toho neni ale FAKT TO PŘEHÁNÍTE jestli vám de o to aby sem chodili lidi tak se koukejte nad sebou zamyslet a spíš se snažit řešit, radovat, radit atd nad těma našema kuličkama chlupatejma a né se chovat jak PUBERŤAČKY, mám pocit, že většina zvás puberťačky ste. ty vaše věčný hádky, narážky a urážení všechny lidi odradí, jsem tu chvíli a fakt se mi tu přestává líbit.


Pěkně řečeno na plnou pusu :lol: :lol: :lol:

Ale holky co takhle se usmířit a zkusit to znovu? Člověk by měl přeci občas dát druhou šanci nebo ne? :lol: te´d nemluvím o tom, že někdo řekne o činčile že je pi*a nebo neco podobneho :roll: , ale o těhle zbytečných hádkách :-) Když jsem tady začala chodit, byl tady relativní klid...

Nevím proč většina z vás tak jede do Iny, Ina je trošku ostrá, ale každý má jinou povahu :-) Já se zase jsem schopná přestat bavit i se svou sestrou když mi jednou ublíží :oops: no chtěla jsem tím říct, že každý jsme nějáký, ale jednu věc máme všichni společnou a to je láska k činčilám. Tak co to zkusit znovu?

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

moderátoři

Příspěvekod Jitka Řeháková » Po Črc 21, 2008 9:48

???? nejsem tu dlouho, ale koukám docela zděšeně co se to děje. Jsme tu kvůli činčám nebo ne, abychom si ruadili a když se někdo zeptá, abychom správně poradili / nebo alespoň se podělili o zkušenosti/?????

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”