chceme ho kastrovat

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Čt Říj 20, 2011 23:47

Tak to byla jen ta povrchni laska k cincilkam, take jsem se s tim bohuzel setkala.Kdo je ma opravdu rad a nejen cincilky, tak si nejdrive neco o chovu poradne zjisti, nez do toho jde, nebo aspon hned, co to jde.
Samozrejme, ze nekdo chybu udelat muze, ale tak si aspon muze nechat poradit.A pokud tahle dotycna, jak o ni pslaa chova cincily venku na zahrade, tak to opravdu nemuzou prezit.:-(.Bohuzel bych nektery lidi fakt nakopala a poradne

Disable adblock

Bodlinka-h
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 15:36

Příspěvekod Bodlinka-h » Pá Říj 21, 2011 12:54

Neřekla bych zrovna "povrchní láska k činčilám", ono stačí, když si jako nezkušenej chovatel koupíš činčilku od chovatele, jehož pokládáš za zkušeného a vycucáš ho z informací, kterým pak samozřejmě věříš a zařídíš se podle toho. Kolik lidí pak napadne ověřovat si jediný informace, který má, dokud neni něco špatně?

Angi
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: Čt Říj 20, 2011 7:11
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Angi » Po Říj 24, 2011 7:03

Kupovala jsem je přes aukro, takže nemám na paní žádný kontakt, maily jsem dostávala taký přes aukro a asi budu vypadat hloupě, ale nepamatuji si kde ta ženská bydlí :oops: , měla jsem nepojízdné auto, tak jsem si opsala adresu a dala ji taxikářovi, ten mě tam dovez a pak i s přírůstek přivezl zpátky, vím jen, že to byla nějaká vesnice a účet za taxi mi zvedl žaludek :(
Venku je má jen přes léto prej....a působila dojmem, že je má ráda, loučila se s nimi, jen ta malá klec se mi nelíbila. Třeba jen má taký mylné info o chovu a šíří je dál :( Žádné peníze po ni nechci, kašlu na to, jen jsem ji aspoň přes to aukro napsala, že mi řekla pěknej kec, ale ta neodpověděla. Jinak u nás se to zlepšilo, očuchávaji se aspoň přes klec a sameček začal normálně papat, rozkrmíla jsem ho hrach. vločkami, ale stejně až budu mít volno ho co nejdřív vykastruji.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Po Říj 24, 2011 20:54

Bodlinka-h napsal:Neřekla bych zrovna "povrchní láska k činčilám", ono stačí, když si jako nezkušenej chovatel koupíš činčilku od chovatele, jehož pokládáš za zkušeného a vycucáš ho z informací, kterým pak samozřejmě věříš a zařídíš se podle toho. Kolik lidí pak napadne ověřovat si jediný informace, který má, dokud neni něco špatně?

To je sice pravda, ale pak uz si clovek dneska pres net muze zjistit vic.
Nam zpocatku take navykladali pekne blbosti tenkrat, ale schanela jsem si info sama a take schanela letite a opravdu solidni chovatele, aby mi poradili, az jsem je nasla.Bylo to tenkrat v zahranici.
Jinak, ani v lete je nemuze mit venku, kvuli teplu, slunci, vlhku a hmyzu, ktery je muze infikovat, nebot cincily se neockuji, jako treba kralici.
Jestli jsi ji psala pres aukro, tam to jde, tak ji to jeste napis a odkaz ji sem na tyhle stranky, aby si zjistila info potrebne o spravnem chovu.aspon ji to zkus napsat.Pokud je ma rada, jak se Ti zdalo, tak se nato nevykasle a prijde sem si zjistit o nich neco.

Disable adblock

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Po Říj 24, 2011 21:01

Ono je to totiz opravdu dulezite, aby se dozvedela o tom, jake dela kraviny,ktere nejenze ohrozuji cincily, ale take przni dal chov, ktery je uz tak u nas dostatecne zprznen, kdyz mnozi cincily mezi sebou pribuzensky v jedne kleci a nevi, ze se to nesmi, nebo je ji to jedno, coz by bylo horsi:-(.Diky ni ale bohuzel se rozrostou rady potencilane vadnych cincil s nemocemi a vadami, takze by bylo dobre ji o tom informovat, co dela za hovadinu

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”