Domeček

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Radecka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 405
Registrován: Po Lis 14, 2005 8:32
Místo/Bydliště: Boskovice

Domeček

Příspěvekod Radecka » Út Led 17, 2006 12:17

Chtěla bych se zeptat, kam v kleci umístit domeček. Je nějaký rozdíl jestli bude dole nebo nahoře na poličce? Četla jsem příspěvky, že i když byla v domečku podestýlka, tak že ji činčilka vyhrabe a spi stejně jen na dřevě (samozřejmě každá činčila to nedělá, ale není problém jí dát i nahoru podestýlku).

Disable adblock

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Út Led 17, 2006 12:30

Dle mých zkušeností, Miki má domeček v přízemí, spí v něm na začátku noci - tedy spíš rána, kolem poledne ho vidím chrnět vylezlého před domkem a odpoledne dospává den slabým spánkem nahoře, namáčknutý na pletivo!
Když je u nás návštěva a spí v kuchyni, tak raději rovnou chrápe úplně nahoře nalepený na pletivo, aby všechno slyšel a viděl!!! :shock:

Z toho vyplývá, je jedno, kam domeček umístíš, činča stejně spí tam, kde se jí zrovna chce. :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Út Led 17, 2006 13:15

Honzík má tedy domeček nahoře, aby měl rozhled :) Veškeré hobliny, které mu tam dám, aby neležel jenom na prkně vyháže, pak si tam vezme kus kostky ytongu, tu rozdrobí a spí na tom prachu a kouskách. Včera jsem mu čistila klec, tak jsem mu do domečku nedávala nic, aby neměl práci :)
Jinak si myslím, že je asi jedno, kde má domeček jestli dole v kleci nebo nahoře.

Majka

Příspěvekod Majka » Út Led 17, 2006 13:32

Taky si myslim, ze je uplne jedno jestli ma domek nahore nebo dole.Mates ma teda domek nahore i dole.V dolnim vzdy vyhrabe podestylku a spi v nem vetsinou k veceru.V hornim pospava spis pres den.

Disable adblock

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Út Led 17, 2006 14:18

v jedné kleci mám domeček nahoře, jelikož se v něm spí a v druhé kleci dole, jelikož se v něm nespí - tady se spí totiž pouze jen a jen na jedné poličce v horním patře anebo na druhé poličce v nižším patře (tedy pokud se Casyna roztáhne takovým způsobem, že by Lucky musel ležet na ní - to jde radši o patro níž - nebo si na ní opravdu lehne !!!)

Avatar uživatele
Radecka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 405
Registrován: Po Lis 14, 2005 8:32
Místo/Bydliště: Boskovice

Příspěvekod Radecka » Čt Led 19, 2006 10:34

Moc díky za názory :lol:

Burýska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 614
Registrován: So Kvě 14, 2005 18:55

Příspěvekod Burýska » Čt Led 19, 2006 18:34

camilla napsal:v jedné kleci mám domeček nahoře, jelikož se v něm spí a v druhé kleci dole, jelikož se v něm nespí - tady se spí totiž pouze jen a jen na jedné poličce v horním patře anebo na druhé poličce v nižším patře (tedy pokud se Casyna roztáhne takovým způsobem, že by Lucky musel ležet na ní - to jde radši o patro níž - nebo si na ní opravdu lehne !!!)

:lol: :lol: :lol: To jsou rošťáci,to musí být hezké,když je vás víc :wink:

Maru
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: Pá Bře 04, 2005 9:51
Místo/Bydliště: Mrač 178

Příspěvekod Maru » Pá Led 20, 2006 7:21

Holky měli v kleci taky dvě boudičky, ale ta druhá tam byla jen tak pro parádu. Vždycky se krčí v té horní. Šmudlík se roztáhne přes celou boudičku. V boudičce mají dva vchody, aby holky mohly obě koukat ven a Šmudla když leží, tak jí z jedný díry kouká hlava a z druhý díry jí koukají nohy. Bubášek se tam nacpe taky a roztáhne se na šmudlíka a spokojeně spinkají a vůbec jim to nevadí, že po sobě lezou :lol: :lol: Jsou strašně srandovní :wink:

Majka

Příspěvekod Majka » Út Led 24, 2006 17:11

Maru napsal:Holky měli v kleci taky dvě boudičky, ale ta druhá tam byla jen tak pro parádu. Vždycky se krčí v té horní. Šmudlík se roztáhne přes celou boudičku. V boudičce mají dva vchody, aby holky mohly obě koukat ven a Šmudla když leží, tak jí z jedný díry kouká hlava a z druhý díry jí koukají nohy. Bubášek se tam nacpe taky a roztáhne se na šmudlíka a spokojeně spinkají a vůbec jim to nevadí, že po sobě lezou :lol: :lol: Jsou strašně srandovní :wink:


Chci se te zeptat jak spolu vychazi ty tvoje holky?Mas je obe od malicka nebo kazdou zvlast?Jde mi o to ze chci Matesovy poridit kamarada, ale furt vaham jestli muzu mit cincilky stejnyho pohlavi tak se furt vyptavam.

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Út Led 24, 2006 18:00

když k nim v budoucnu nikdy nepřidáš samičku (ani na dohled), tak to bude v pohodě, neboj... činčilky jsou společenský zvířátka a nejlíp jim je ve společnosti další činčilky, to jim žádnej člověk nemůže nahradit... Třeba Alice má některé klučičí páry, a je to v pohodě i když jsou v jedný kleci...

Majka

Příspěvekod Majka » Út Led 24, 2006 18:07

Dobre nebudu se bat a vyzkousim to.Dikes

Avatar uživatele
Ivana_P
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: Po Črc 11, 2005 18:58
Místo/Bydliště: Ostravsko

Příspěvekod Ivana_P » Pá Led 27, 2006 15:01

Ahoj,
Majko já mám samé činčiláky..... :lol: Jsou to děsné žárlivé potvůrky. Když všechny nepustíš, tak ten dotyčný, který nebyl puštěn je uražen. Musíš ho přemlouvat. :lol:

Majka

Příspěvekod Majka » Pá Led 27, 2006 15:13

A to je mas vsechny v jedny kleci?Jde mi o to jestli se mezi sebou hodne perou.

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Pá Led 27, 2006 15:16

Já se moc těším, až budu mít taky dva...jeden=lumpárna, dva=stonásobná lumpárna :lol:

Majka

Příspěvekod Majka » Pá Led 27, 2006 15:18

No to urcite na ty lumparny je uzije.Tak ja uz to resit nebudu a poridim Matesovy toho kamarada.Spoustu z vas ma vic kluku a je to v pohode.

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Pá Led 27, 2006 15:21

Vezmi si od Janči, má, myslím, ještě nádherného kluka-Flíčka...

Avatar uživatele
Ivana_P
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: Po Črc 11, 2005 18:58
Místo/Bydliště: Ostravsko

Příspěvekod Ivana_P » Pá Led 27, 2006 15:22

Majko,
já mám dvě klece. V jedné 3. V té druhé 1. Lumíček už s Čikem není. :cry: Chtěla bych k němu přemístit jednoho činčiláka, jenomže nevím kterého. Ti tři už jsou na sebe zvyklí. Tak to teď řeším. :wink:

Jinak spí kožich v kožichu. Však v galérii nějaké fotky mám. Ještě přidám nějaké zababulané činčiláky. :lol:

Majka

Příspěvekod Majka » Pá Led 27, 2006 15:43

Ivanka napsal:Vezmi si od Janči, má, myslím, ještě nádherného kluka-Flíčka...


Je to pro me moc z ruky vis?

Majka

Příspěvekod Majka » Pá Led 27, 2006 15:46

Ivana_P napsal:Majko,
já mám dvě klece. V jedné 3. V té druhé 1. Lumíček už s Čikem není. :cry: Chtěla bych k němu přemístit jednoho činčiláka, jenomže nevím kterého. Ti tři už jsou na sebe zvyklí. Tak to teď řeším. :wink:

Jinak spí kožich v kožichu. Však v galérii nějaké fotky mám. Ještě přidám nějaké zababulané činčiláky. :lol:


Chudacek preci ho tam nenechas samotnyho.Je to krasny kdyz tak spolu pekne spinkaji jeden zachumlanej do druhyho.

Host

Příspěvekod Host » So Črv 24, 2006 15:58

ahoj. dneska jsem byla ve zveráku koupit Montymu vybavení do nové klece a měli tam domečky se zelenou střechou. to by nebylo nic divného, ale ta zelená barva pouštěla a podle mě by činčila neměla mít v kleci něco nabarveného. tak jsem radši koupila celou dřevěnou. :wink:

Avatar uživatele
Ketka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 330
Registrován: Čt Led 26, 2006 21:21
Místo/Bydliště: Pilníkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ketka » So Črv 24, 2006 16:55

Anonymous napsal:ahoj. dneska jsem byla ve zveráku koupit Montymu vybavení do nové klece a měli tam domečky se zelenou střechou. to by nebylo nic divného, ale ta zelená barva pouštěla a podle mě by činčila neměla mít v kleci něco nabarveného. tak jsem radši koupila celou dřevěnou. :wink:
Správně jsi udělal/a :wink: !!!

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”