kamaráda nebo kamarádku

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Filip Steffan
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 33
Registrován: Út Črc 05, 2011 19:25

kamaráda nebo kamarádku

Příspěvekod Filip Steffan » Út Črc 05, 2011 20:05

Ahoj.Mám doma činčilu (samičku).Zatím jí jsou teprv 3 měsíce.A až dospěje tak bych jí chtěl pořídit kamaráda.Problém je v tom,že nevím jestli samičku a nebo sameča :roll: .Kdybych si pořídil samičku tak nevím jestli by se snesli.Já vím,že se píše,že se obě samičky snesou,ale riskovat to nehodlám.A kdybych si pořídil samečka tak až by měli mladý tak nevím jestli by jim stačila moje klec. Ta klec má výšku 120 cm,šířku 45 cm a dno 30 cm. Když tak bych si udělal další.Může mi někdo poradit prosím jestli teda samičku nebo samečka?

Disable adblock

Avatar uživatele
Ladus
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: Čt Črc 15, 2010 21:28
Místo/Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ladus » Stř Črc 06, 2011 9:03

Dve samicky se ti s nejvetsi pravdepodobnosti snesou velmi dobre. Pokud nechces odchovavat miminka, je to nejlepsi volba. Pokud mimi budes chtit, mel bys o tom dost vedet a asi i vyrobit dalsi klec+pocitat s kleci na odstav malych :)

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: kamaráda nebo kamarádku

Příspěvekod Wulfina » Stř Črc 06, 2011 10:04

Ahojky, 2 stejné pohlaví se ti snesou (skoro) vždy lépe než samec a samice :wink: (měla jsme páry, které spolu byli hned ok a měla jsem pár, kterej se nemohli ani vidět...

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”