Co mě naštvalo!

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Host

Co mě naštvalo!

Příspěvekod Host » Čt Črc 24, 2008 15:10

Moc děkuju za to že ses mě zastal! Je to od tebe milý fakt jsem to zrovna od tebe nečekala!!!!! ale tady to nejni nic platný, protože dutý hlavy nepotopíš!!! A hlavně tu Ininu....Sorry ale musela jsem se vrátit protože je to tady do nebe volající!!! Jak jste se na něj vrhli s tím že su to já....csss a pak jsem četla co zas ta svině Ina napsala!!! Řekla jsem Ině několikrát ať si do huby nebere moje jméno když je na někoho nasraná!!!Ale ne...je nepoučitelná napsala tohle:

Take se mi nelibi a klidne to sem napisu, ze takova osoba, o ktere vysla najevo pravda ohledne podivneho chovu cincilek, ktera dava samici k samcovi ve 2mesicich, zkrizi cincily s letarnim faktorem a pak tady jeste vysmesne napise, ze vsem lhala a udelala to a i pres to vse ji tady jedna z chovatelek je schopna prodat sve mlade, prijmou ji jako dalsi kamosku Iva, Tereza,Burysa na foru a nejen ji, ale i dotycnou, ktera tady rozpoutala peknou hadku kvuli tomu, ze si koupila ve zveraku cincilu s plisni a ani to nepoznala a kdyz to poznala, tak ji chtela vratit a zacala byt hnusna a o cincile se vyjadrovat, ze takovou svini smradlavou doma nechce apod
Nehodi se Ti, ze se nekdo dozvi a ze jsem se to dozvedela take ja, ze na vasich strankach, ktere jste si zalozily Lvici prodava mlade prave Bibine, ze si s Bibinou i tou holkou, co chudaka vystreslou cincilu vratila kvuli pitome plisni do zveraku a jeste se o ni vyjadrila, jako o smradlave pi.e a svini, co?

Víš co Ino? Jestli tě někdy v životě potkám tak ti za ty lži co tady o všech vedeš a pomluvy rozbiju hubu, to ti přísahám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nelez mi nikdy na oči nebo s tebou zatočím!!!! Já byla na tebe vždy slušná a ty ses chovala jako mrcha a ještě si ze sebe dělala chudáčka!!!! já se narozdíl od tebe snažím ze svých chyb poučit a neopakovat je a proto děkuju, že mi lwici věří a neposílá mě do háje. protože se fakt snažím!!!Ale né kůli tobě protože ty si mě od toho jen odrazovala svejma nadávkama vůči mě! Nikdy si mi nepomohla jen si mi nadávala za to co dělám...Di do háje a tvoje kámošky taky! já na vas kašlu! A na činčily se kůli vám nevykašlu. Ste fanatičky co někomu nadávaj a pak to dělaj samy...já se směju vám...
Fakt, už sem nepiš, protože já s nima nechic mít už nic společnýho Ale jesli sem Ina bude furt psát svoje kecy, tak se budu bránit. Víš Ino ta pravda vyšla najevo, protože jsem ji sem napsala, jinak bys věděla akorád hovno! Navíc moje činčila nemá letální faktor tak drž hubu a zalez!!! jenomže nejsem kráva jako ty a už žádné hlouposti nedělám!!!! Jen jsem začala chovat činčily a nevěděla jak na to ale ty jsi mi nepomohla spíš si mě málem zničila!!! Kdyby nebylo tebe tak a tvejch keců tak bych si možná nechala poradit hned napoprvé, ale tomu co si psala jsem absolutně nevěřila...a konec...Je mi z tebe na zvracení!!! Podle mě víš o činčilách jen to co sis vymyslela a tvoje chování nikdo tolerovat nebude!!! já jsem lhala o sobě a pak jsem se přiznala a omluvila se ale ty lžeš o všech a pořád a omluva? takový slovo ty neznáš!!!!! Pro jednou už drž tu nevymáchanou hubu a běž si pomlouvat na smetiště!!! PS: toto je moje IP adresa blbko.... sbohem....chodit sem nebudu, je mi to tady úplně volný. Nejsou tu chovatelky ale vygumovaný fanatičky který neví co znamená slovo realita.....a že každej na to nemá aby si najednou koupil celej chov, knihovnu o chovu a 30 klecí 100 x 100....a že někdo taky chodí do práce a nemůže celej den civět do complu a hledat co dělat když si činčila uprdne....fakt já se chovám k činčám jak nejlíp umím a Vám to může bejt taky jedno..Já jsem tady nikdy do nikoho nešťourala, že něco dělá blbě....Takže mě laskavě už dejte pokoj!!!! Hlavně ty Ino....už o mě nepiš ani slovo, nebo uvidíš co dokážu....Sbohem, už se sem nikdy nevrátim. Díkybohu

Disable adblock

Avatar uživatele
Denča Bártková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 953
Registrován: Čt Říj 19, 2006 20:11
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě naštvalo!

Příspěvekod Denča Bártková » Čt Črc 24, 2008 15:22

Bibinka 2 napsal:chodit sem nebudu, je mi to tady úplně volný. Nejsou tu chovatelky ale vygumovaný fanatičky který neví co znamená slovo realita..


tohle si holky vyřiďte přes SZ..

A Bibinko.. to, že si nerozumíš s jednou osobou neznamená, že jsme to co píšeš všichni na tomto fóru.. :lol: :lol: Chodí se chovatelky, kterých si velice vážím a když si nevím rady.. bez obav se na ně obrátím, protože vím, že mě nepošlou do háje, ale pomohou..

Host

Příspěvekod Host » Čt Črc 24, 2008 15:28

Dobře, omlouvám se Všem kterým bylo ukřivděno...to mě mrzí.

Host

Příspěvekod Host » Čt Črc 24, 2008 15:32

Dobře, omlouvám se Všem kterým bylo ukřivděno...to mě mrzí, ale to nejde psát přes SZ. Vše co napíšu sem Ina stejně pošle ale upravené podle sebe a to nechci a navíc chci aby všichni věděly, že je lhářka a pomlouvačná zmije!!! protože mě tady pomlouvá nehorázným způsobem už dost dlouho i za mými zády a to si nenechám líbit. Já lhala jen kůli tomu, že mi všichni nadávali kůli tomu co o mě psala, ale pak jsem se omluvila. Ale ona tady píše věci jako že jsem dala samičku k samci ve 2 měsících. Jenže ona byla u něj jen několik vteřin, ale to už nenapsala že? Píše jen to co se jí hodí!!!! Ale, že vůbec odpovídám...Du pryč...vyřešte si to tady jak chcete....

Disable adblock

Avatar uživatele
tuta
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1479
Registrován: Út Črv 27, 2006 21:58
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tuta » Čt Črc 24, 2008 15:52

když si to tak čtu tak mě jen tak napadá o tom letálním faktoru... Pro ty co netuší o co se jedná... Letální = zvýšené riziko úmrtnosti ať samice nebo mláděte z důvodů zkřížení stejných genů... Není to přímo jako když se zkříží lidi - brácha se sestrou (tam taky hrozí letální faktor, ale taky zvýšené riziko degenerace a různých chorob CNS...)... Možná se nemusí nic stát, ale 50 % je podle mě málo... A to hrozí u zkřížení stejnobarevných činčil...
M.

Avatar uživatele
Denča Bártková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 953
Registrován: Čt Říj 19, 2006 20:11
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Denča Bártková » Čt Črc 24, 2008 16:07

tuta napsal: A to hrozí u zkřížení stejnobarevných činčil...
M.


Jenom dodám, že u barev White X White a Velvet X Velvet (a všech jejich odstínů a mutací)

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Čt Črc 24, 2008 16:28

Holky, nezlobte se, ale musíme to tu zamknout... Určitě to chápete, co? :wink:

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”