Výzkum k diplomové práci o činčilách

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výzkum k diplomové práci o činčilách

Příspěvekod žanda » So Bře 10, 2012 16:03

Pokud ten vzorek nebude obsahovat oříšky, banány, kandované ovoce a slněčnici, tak se klidně také zapokím. Mám doma 18 mylsných tlamiček :)

Disable adblock

Maxxík
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 30
Registrován: Ne Kvě 22, 2011 22:37

Re: Výzkum k diplomové práci o činčilách

Příspěvekod Maxxík » So Bře 10, 2012 18:56

žanda napsal:Pokud ten vzorek nebude obsahovat oříšky, banány, kandované ovoce a slněčnici, tak se klidně také zapokím. Mám doma 18 mylsných tlamiček :)


Také děkuji. Pokusím se vybrat takovou směs, aby to vyhovovalo co nejvíce lidem. Info se tu objeví postupně, až to dořeším, nebo vám budu psát přímo do zpráv :)

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výzkum k diplomové práci o činčilách

Příspěvekod Janča » Čt Kvě 03, 2012 10:11

Jestli budeš mít zájem o mou činčilku, tak se taky klidně hlásím. Jsem přímo z Prahy. Akorát se tady moc často nevyskytuju, tak kdyžtak napiš radši na mail - j.tokanova@gmail.com.

Maxxík
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 30
Registrován: Ne Kvě 22, 2011 22:37

Re: Výzkum k diplomové práci o činčilách

Příspěvekod Maxxík » Čt Kvě 03, 2012 18:42

Janča napsal:Jestli budeš mít zájem o mou činčilku, tak se taky klidně hlásím. Jsem přímo z Prahy. Akorát se tady moc často nevyskytuju, tak kdyžtak napiš radši na mail - j.tokanova@gmail.com.


Děkuji. Teď mám málo času kvůli zkouškám, ale přes prázdniny už to snad rozpohybuju :)

Disable adblock

Maxxík
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 30
Registrován: Ne Kvě 22, 2011 22:37

Re: Výzkum k diplomové práci o činčilách

Příspěvekod Maxxík » Po Lis 12, 2012 19:00

Milí činčiláři,
vím, že to trvalo déle, než jsem původně plánovala (to víte, škola, práce, škola, práce)... nicméně bych vás ještě jednou ráda požádala o pomoc při mém pokusu o potravní preferenci činčil. Činčile by byly podány dvě mističky s krmením různého typu a zkoumalo by se, které si činčila vybere. První směsí je několik druhů granulí smíchaných dohromady, druhou směsí je mix zrní (sušená mrkev, hrášek, kukuřice, ovesné vločky, svatojánský chléb, bylinky). Kdo by byl ochoten mi pomoci, ať mi prosím napíše buď sem, nebo soukromou zprávu. S každým bych se dohodla, jak a kdy by se pokus uskutečnil, buď přijedu k vám (činčiláři z Prahy nebo pro mě dostupného okolí), nebo vám můžu vzorky poslat a vy byste mi pouze poslali výsledek. Záleží, co vám bude více vyhovovat. Pozorování by nemělo trvat déle než 10 minut, činčila rozhodně nemusí celou dávku sníst. S termínem se vám pokusím přizpůsobit, nejspíš buď ještě v listopadu a začátkem prosince, nebo pak asi až v lednu. Okolo Vánoc vás s tím rozhodně nechci otravovat. Vím, že načasování není zrovna ideální, ale snad se někdo najde.

Všem předem děkuji za ochotu.

Maxxík
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 30
Registrován: Ne Kvě 22, 2011 22:37

Re: Výzkum k diplomové práci o činčilách

Příspěvekod Maxxík » Stř Lis 14, 2012 14:10

Jen ještě dodávám, že jsem v obsahu té své směsi zapomněla uvést lněné semínko. To ta moje hlava děravá :)

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výzkum k diplomové práci o činčilách

Příspěvekod minlub » Stř Lis 14, 2012 20:07

Já se klidně zapojím, jen jsme malinko z ruky :)

Maxxík
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 30
Registrován: Ne Kvě 22, 2011 22:37

Re: Výzkum k diplomové práci o činčilách

Příspěvekod Maxxík » Stř Lis 14, 2012 21:20

minlub napsal:Já se klidně zapojím, jen jsme malinko z ruky :)


Že bych si udělala výlet? :) Každopádně děkuji za nabídku, zatím si Vás asi nechám jako zálohu, protože letos už nejspíš volný celý den na takovou akci nenajdu. A jak už jsem psala, okolo Vánoc s tím nikoho otravovat nechci. Ale možná v lednu, o zkouškovém období, by se čas našel. Docela ráda bych ty fešáky, co mám v bakalářce potkala osobně :) Nebo pak jedině pořešit to přes poštu. V každém případě děkuji. Uvidím, jak s tím dokážu naložit :).

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”