Archiv

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Archiv

Příspěvekod romana » Po Kvě 21, 2012 14:46

To je hezké, že jsou v archivu, který je "normálnímu" uživateli nepřístupný :roll:

Disable adblock

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod romana » Po Kvě 21, 2012 15:04

Mohl by mi někdo odpovědět proč je archiv pro uživatele nepřístupný???

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod martej » Po Kvě 21, 2012 15:14

nechápu, proč romaně neodpovíte, není jediná komu to vadí. Dávate tam i příspěvky, co mají vypovídající hodnotu.

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod žanda » Po Kvě 21, 2012 15:38

Archiv je neviditelný po dohodě moderátorů s adminem. Proto je a zůstane neviditelný! Pokud se vám to nelíbí, smiřte se s tím..

Martino, včera jsem ti asi 3x vysvětlovala, že jsem přesunula tvůj příspěvek, protože jeho první část vyvolávala jen dohady! Bohužel, systém nepovoluje příspěvky uživatelů dělit, jak sama víš, když jsi forum moderovala! Text ti byl přeposlán aby sis ho znovu odeslala. Pokud budeš vyvolávat dohady, hátky a osobní inzultace, pak se nediv, že ti příspěvek zmizí! A příště ti už nebudu přeposílat část textu..

Vadí to více lidem? Zatim jsem četla protesty jen od tebe a Romany. Mnohem víc lidí nám napsalo, že se změnami souhlasí a podporuje je (jak veřejně tak soukromě). Vše je o kompromisu a toleranci! A pokud se chcete jen hádat, tak budeme nuceny dělat kroky, které se tobě nelíbí (přesouvat do archivu).

Takže jinak řečeno, forum má nová pravidla, všichni je respektují, takže i vy se s nimi budete muset smířit.

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod martej » Po Kvě 21, 2012 15:48

Ano, bylo tam napsáno, že ať monika toho nechá, že se od ni nenchám vyprovokovat. Ten archív vadí více lidem a doufá, že to sem taky napíšou. My jsme do archívu dávali i zamknutá témata bez hádek. Mažete tu opravdu nesmyslně všechno a pak tím lidi naštvávate ještě více a nejvíc mě vadí to, že moderátor by měl jit příkladem a ne vyvolávat hádky a rýpat. ale opět to mám respektovat.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod martej » Po Kvě 21, 2012 15:55

neřeknu, kdybyste smazali příspěvky, kde jen někdo rýpe, ale nechápu, proč tu mizí celá témata, jen kvůli jednomu provokatérovi :roll: Třeba teď to téma o výstavě - ano, monika s kateřinou se tam snažili obracet a jak jdou všichni proti zo, ale je tam spousta poznatků z výstavy, které se jiným budou hodit a je to celé smazané. Neřeknu, kdyby ste to zamkli a dali do archivu a lidé si to mohli přečíst, ale tohle je opravdu moc.

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod žanda » Po Kvě 21, 2012 16:09

Téma o výstavách - porovnání, neni smazané je v ostatních. :wink: Byli z něj jen vyjmuty části kde se jen napadáte.. "Neosočuj druhé, nebude ti příspěvek přesouván.."
Pokud sis všimla, tak pravidla fungují týden? A píšeme, že budeme fórum procházet, příspěvky slučovat promazávat a tak tedy i z archivu je možno nezávadná temata vytáhnout a dát do sekce, kde budou ke čtení. Jen jsem pouze 3 a nemáme forum jako hlavní pracovní úvazek. To že ty sedíš doma celý den u počítače neznamená, že my na to máme také čas. Takže by to chtělo trochu trpělivosti a tolerance...

chocolate
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 648
Registrován: Pá Pro 18, 2009 22:05

Re: Změny fóra

Příspěvekod chocolate » Po Kvě 21, 2012 16:12

více lidí,kterým neviditelný archiv vadí,nemají odvahu s takovým přístupem nynějších moderátorů a administrátora,ani napsat SZ,natož veřejně :o
a to jsem si myslela,že admin má svou hlavu a nenechá s sebou manipulovat,ale jak poslední týdny vidím,tak jsem se hluboce spletla [-o<
a když už ani admin nemá své slovo a nekouká na nějakou spravedlnost,tak kam toto fórum povede?kde je ta demokracie,kdy to tady fungovalo ještě před třemi roky v pohodě relativně?
Ti moderátoři,kteří tady byli od začátku,vše zvládali a určitě oni nezvyšovali hádavost :wink: navíc tady x let byli,přešlo tímhle fórem x uživatelů a nikdy nikdo neměl problém,protože to tu šlo jakž takž rozumně,ale najednou :?: :idea:
byli narozdíl od některých nynějších spravedliví a nezaujatí :roll: a ne jako je tomu teď,kdy do popředí jdou čistě osobní zájmy :wink:

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod minlub » Po Kvě 21, 2012 16:19

Nikdo tě neprovokuje, nestav se do pozice utlačovaného. Já na tvé příspěvky a narážky nereaguju, tak buď tak laskavá a začni dělat to co tu radíš ostatním- ignorovat toho koho nemáš ráda.
Napsala jsem ti pouze se slovem prosím ať přestaneš při každé příležitosti narážet na ZO, že jde to přece napsat normálně bez vedlejších poznámek. Plus jsme podotkla, že výstavy nepořádá jen ZO, ale i ČČK a že to víš moc dobře.
Když se podívám do tématu výstava, tak jsem tam skoro nepsala a když ano, odpověděla jsem jinému tazateli na otázku.

martej napsal:Hlavně si myslím, že pohár za činčilu z mladoboleslavské výstavy není jiný, než ze Srchu ( opět tu nenapadám zo, ale nikdo jiný výstavu čičnil nedělá).

martej napsal:Třeba teď to téma o výstavě - ano, monika s kateřinou se tam snažili obracet a jak jdou všichni proti zo,

martej napsal:To opravdu všichni nemůžete myslet vážně [-X To, že se někomu líbí tato výstava v Mladé Boleslavy, tak automaticky je proti výstavám ZO a proti organizaci ??? To už tu nikdo nemůže napsat něco jiného a jakmile někdo napíše, že se mu líbí více něco jiného než ZO, tak je hned špatný a je proti ZO a nebo se mu smažou příspěvky ?? To jsme se opravdu dostali daleko ? :roll:

Takže prosím o doložení těchto tvrzení. Jinak to beru jako pomluvu.

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod žanda » Po Kvě 21, 2012 16:20

Chocolate, myslíš, si, že se tu lidi hádají poslední 2 měsíce? Já tedy nevím, ale vidim tu hádky už minimálně poslední rok a graduje to. Moderátorky to nezvládali a odešli. A my, se tu teď snažíme něco dělat aby se situace změnila. Neni to moderátory, ale lidmi na foru. A bohužel i minulá moderátorka se věčně zapojuje do hádek a je tu nejvíce vidět (neberu-li v potaz diskuze za poslední týden)... Ono se lehce odsoudí tento post, když to nikdy nikdo nedělal..

Mimochodem, Martina, Romana a Domcha nejsou původní moderátorky. Úplně původní tu byla Terezka s (teď nevím už která byla druhá) Pak byla moderátorka Martej a já. Až po mém odchodu nastoupila Romana a Domcha. Následně Minlub.. Tolkik k historii..

chocolate
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 648
Registrován: Pá Pro 18, 2009 22:05

Re: Změny fóra

Příspěvekod chocolate » Po Kvě 21, 2012 16:26

Ne,není to jen dva měsíce,ale opravdu alespoň půl roku se to zhoršuje.
Proč zřejmě moderátorky odešly dobrovolně...To nebude jen tak... :idea:

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod romana » Po Kvě 21, 2012 16:27

A mohl by mi konečně někdo odpovědět PROČ je archiv nepřístupný ke čtení ostatním uživatelům? Jsou tam zamčená témata, nikdo dál přispívat nemůže, vracení se k hádkám je ošetřeno pravidly, tak kde je problém? Prostě mi to nepřijde logické, archiv byl vždy přístupný a nikdy s tím nebyl nejmenší problém, tak PROČ to teď problém je??

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod minlub » Po Kvě 21, 2012 16:28

chocolate napsal:a ne jako je tomu teď,kdy do popředí jdou čistě osobní zájmy :wink:

Ano, s tím mohu jen souhlasit. Nikdo zde neřeší chod a zájem fóra, to tu pro většinu není prioritní. Řeší se pouze osobní antipatie k druhým uživatelům a fórum slouží jako prostředek.

Názory na pravidla bereme, ale od těch, kteří jsou nezávislý, s nikým se nehádají, netahají druhé za slova a neléčí si osobní spory.

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod romana » Po Kvě 21, 2012 16:32

By mě zajímal seznam nezávislých :roll: tohle už je těžká cenzura :(

chocolate
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 648
Registrován: Pá Pro 18, 2009 22:05

Re: Změny fóra

Příspěvekod chocolate » Po Kvě 21, 2012 16:33

řekla bych,že archiv je přístupný pouze určitým lidem,kterým se kdykoliv bude hodit do krámu :wink:
dle mně Archiv by měl být přístupný všem,ale aby z toho těžil jen okruh vybraných lidí :?: :?: :?:
řekla bych,že to tady začíná být jako v politice- dělat pravidla fóra tak jako zákony-aby byl užitečný pouze těm,kteří na to mají post :wink:
takže archiv se promaže,zneviditelní,co by se z něj dalo nedejbože použít,tak se hezky schová pod peřinu a nikdo to nikdy neuvidí :lol: =D>
tedy až se opět někdy dejme tomu opět "ukáže" pro ostatní uživatele,tak tam věci,které by někomu konkrétnímu škodily,dávno nebudou-můj názor :D

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod martej » Po Kvě 21, 2012 16:36

:lol: :lol: :lol: Mě už tu asi opravdu nic nepřekvapí. Moniko, nikdo se tu nestaví do pozice utlačovaného, ale opravdu byste se měli zamyslet nad touto diktaturou. Bohužel opět důkazy nejsou o tom, jak provokuješ, protože je to pryč, ale provokuješ a rýpeš společně s Kateřinou a to by sis jako moderátor neměla dovolit. Jinak nevím, co z těch mých vět bereš jako pomluvu. Já tam žádnou nevidím, pouze tam píšu názor na MB Výstavu :roll:

Promiň žando, ale nemusíš rejpat. nesedím furt doma u počítače a hlavně na tohle se nikdo neptá. Každý ví a dokonce i já, že to není tak jednoduchý, všechny ty příspěvky sloučit. :roll: Takže klid !

To téma tam do teď nebylo, takže opravdu nikoho neosočuju. A kdo ví, jestli by se tam ukázalo, kdybychom se neozvali :-/ Opravdu mi to přijde, jak když Monika s Kateřinou tu naschvál narušují téma, které nejsou pochvalné na ZO. Pak se to celé zamkne, rozdají se tresty, krom jim a jede se dál. Je to jen můj názor a myslím že nejsem jediná, kdo to tak vidí. Začíná mi to s prominutím připadat jak u Seppa na foru. Jakmile se někdo ozve, že se mu něco nelíbí, tak je umlčen a nebo se mu to smaže a když se to náhodou nepovede, tak mu napíšete smiřte se stím. Nikdy se nic nemazalo a ani nepřesouvalo do neviditelné kategorie, takhle se tu ztrácí uplně vše a jediné vysvětlení je opět, my moderátoři rozhodli, ale co třeba taková pravidla fora? ty jsou tu jen tak ?

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod minlub » Po Kvě 21, 2012 16:37

Není to cenzura. Každý má právo se vyjádřit.
A mi máme právo na názor kdo popichuje a kdo se zajímá o zlepšení fóra.
Pravidla jsou stanovená a admin souhlasil.
Pokud chcete diskutovat o archivu, prosím, ale proč do toho zatahovat všechno možné okolo a rýpat.

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod žanda » Po Kvě 21, 2012 16:37

romana napsal:A mohl by mi konečně někdo odpovědět PROČ je archiv nepřístupný ke čtení ostatním uživatelům? Jsou tam zamčená témata, nikdo dál přispívat nemůže, vracení se k hádkám je ošetřeno pravidly, tak kde je problém? Prostě mi to nepřijde logické, archiv byl vždy přístupný a nikdy s tím nebyl nejmenší problém, tak PROČ to teď problém je??


Protože pokud chceme odbourat hádky, nebudeme se k nim již vracet. Je tu mnoho špíny a nevidíme důvod proč z archivu dělat bulvární plátek.

chocolate
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 648
Registrován: Pá Pro 18, 2009 22:05

Re: Změny fóra

Příspěvekod chocolate » Po Kvě 21, 2012 16:38

minlub napsal:
chocolate napsal:a ne jako je tomu teď,kdy do popředí jdou čistě osobní zájmy :wink:

Řeší se pouze osobní antipatie k druhým uživatelům a fórum slouží jako prostředek.
Názory na pravidla bereme, ale od těch, kteří jsou nezávislý, s nikým se nehádají, netahají druhé za slova a neléčí si osobní spory.


Dodala bych: nezaujatý jiným fórem,jinou organizací,který vůůůbec neřeší přes druhé své antipatie,nepomlouvá skrz SZ a tak dále a dále :wink: Jo,takový člověk by fakt neměl rozhodovat o pravidlech fóra,to je fakt =D> :lol:

chocolate
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 648
Registrován: Pá Pro 18, 2009 22:05

Re: Změny fóra

Příspěvekod chocolate » Po Kvě 21, 2012 16:40

žanda napsal:
romana napsal:A mohl by mi konečně někdo odpovědět PROČ je archiv nepřístupný ke čtení ostatním uživatelům? Jsou tam zamčená témata, nikdo dál přispívat nemůže, vracení se k hádkám je ošetřeno pravidly, tak kde je problém? Prostě mi to nepřijde logické, archiv byl vždy přístupný a nikdy s tím nebyl nejmenší problém, tak PROČ to teď problém je??


Protože pokud chceme odbourat hádky, nebudeme se k nim již vracet. Je tu mnoho špíny a nevidíme důvod proč z archivu dělat bulvární plátek.


Bohužel,pokud tu má být čisto,tak se nepořádek bere rovnou od vrchu :wink: Pak ta špína nepadá dolů :wink:

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod žanda » Po Kvě 21, 2012 16:41

martej napsal:To téma tam do teď nebylo, takže opravdu nikoho neosočuju. A kdo ví, jestli by se tam ukázalo, kdybychom se neozvali :-/

Téma tam bylo celou dobu. četla jsem ho z práce v telefonu. Nikdo ho nikam nepřesouval, asi špatně koukáš ;)

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod martej » Po Kvě 21, 2012 16:44

jasný :-) jak jinak. tohle opravdu nemá asi cenu, ale třeba napíše i někdo jiný. Já sem napsala co mi vadí.

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod žanda » Po Kvě 21, 2012 16:44

Na zahraničních forech se sebemenší náznaky hádek mažou a pokud se tady nedokážete bavit normálně, jsme nuceni se inspirovat!

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod martej » Po Kvě 21, 2012 16:45

Zatím to vede ještě k větší anarchii a nechutenství lidi v toto forum.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Změny fóra

Příspěvekod Wulfina » Po Kvě 21, 2012 16:45

Technická k archivu, když se tu nějak nemůže shodnout jestli veřejný nebo neveřejný - co kompromis??
A co udělat archiv a bordel.

Archiv - jen témata, která byla duplicitní, ale přesto použitelná (jsou v tom tématu nějaké cenné info) - přístupný
Bordel - veškerá témata s hádkou, témata, která nikam nevedla - nepotřeba spřístupňovat...

???

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”